Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2007 o 21:52, Quardo444 napisał:

Mam 2 pytanka: Nie wiecie gdzie znaleść jeszcze ludzi z fałszywymi dokumentami o udziałach
w Górniczej dolinie, bo brakuje mi jeszcze dwóch a rozmawiałem już z:Orlanem,Hakonem,Zurisem,Chantarem,Bosperem,(ten
gościu naprzeciwko haty Bospera),Rosi,(gościu odpowiedzialny za te udziały) i chyba wszystko.Nie
wiecie gdzie ich znaleść i jeszcze jedno jak chce zabić wszystkich tych opentanych (mówię o
Fernando,Bromor,Vino,Malak) to gzie jest Malak bo pytałem Bengara to powiedział że poszedł
w góry. I gdzie jest Vino bo na początku gry był na farmie koło miasta a teraz go nie ma???

spróbuj tu tam jest poradnik www.gothic.phx.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 21:52, Quardo444 napisał:

/.../


Fałszywe udziały są w posiadaniu: Matteo, Bosper, Canthar, Zuris, Hakon, Elena, Orlan, Rosi, Salandril.

Malak jest pod obozem bandytów koło farmy Onara.
Vina znajdziesz w kamiennym kręgu nieopodal farmy Lobarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 22:04, wdowiakm napisał:

> /.../

Fałszywe udziały są w posiadaniu: Matteo, Bosper, Canthar, Zuris, Hakon, Elena, Orlan, Rosi,
Salandril.

Malak jest pod obozem bandytów koło farmy Onara.
Vina znajdziesz w kamiennym kręgu nieopodal farmy Lobarta.

Wiesz sorki że tak nie pamiętam dokładnego położenia bo mi się już wszystkie imiona z gothiców mylą więc gdzie znajduje się Elena???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 22:07, Quardo444 napisał:

Wiesz sorki że tak nie pamiętam dokładnego położenia bo mi się już wszystkie imiona z gothiców
mylą więc gdzie znajduje się Elena???


Nie pamiętam sprawdź miasto, farmę Onara, farmę sekoba, farmę Akila. W tych miejscach powinna być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 11:23, liwuniek14 napisał:

Jest na farmie ONARA i stoi koło Wilka. Wczoraj grałem i pamietam dokladnie.


Właśnie farma Onara ;) Widać, że dawno nie grałem trzeba odświeżyć sobie grę ale to jak skończę część pierwszą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 11:26, wdowiakm napisał:

> Jest na farmie ONARA i stoi koło Wilka. Wczoraj grałem i pamietam dokladnie.

Właśnie farma Onara ;) Widać, że dawno nie grałem trzeba odświeżyć sobie grę ale to jak skończę
część pierwszą ;)

Dobra dzięki. Pozdro dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czy jest jakiś mod czy coś żeby za Palisadą orków w Górnieczej Dolinie były jakieś drzewka i inne bajery bo mi nie wystarczy jakiś angielski napis <kodziki poszły w ruch> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:58, Kichu93 napisał:

Mam pytanie. Czy jest jakiś mod czy coś żeby za Palisadą orków w Górnieczej Dolinie były jakieś
drzewka i inne bajery bo mi nie wystarczy jakiś angielski napis <kodziki poszły w ruch>
:D


Hmm chyba nie ma bo po co ktos ma edytowac pusty teren ktory nic nie wnosi do gry .. Ale jak zawsze mogę sie mylić :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 21:28, Łukasz.G napisał:

> Mam pytanie. Czy jest jakiś mod czy coś żeby za Palisadą orków w Górnieczej Dolinie były
jakieś
> drzewka i inne bajery bo mi nie wystarczy jakiś angielski napis <kodziki poszły w ruch>

> :D

Hmm chyba nie ma bo po co ktos ma edytowac pusty teren ktory nic nie wnosi do gry .. Ale jak
zawsze mogę sie mylić :d


No możesz sie mylić i też nie :DDD nigdy niewiadomo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 20:58, Kichu93 napisał:

Mam pytanie. Czy jest jakiś mod czy coś żeby za Palisadą orków w Górnieczej Dolinie były jakieś
drzewka i inne bajery bo mi nie wystarczy jakiś angielski napis <kodziki poszły w ruch>
:D

Wiesz że nie trzeba kodów żeby sie dostać za palisadę?? Są swego rodzaju schodki na górę przy jej skraju (tam, gdzie w G1 szło sie do obozu na bagnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 21:29, knopfler napisał:

> Mam pytanie. Czy jest jakiś mod czy coś żeby za Palisadą orków w Górnieczej Dolinie były
jakieś
> drzewka i inne bajery bo mi nie wystarczy jakiś angielski napis <kodziki poszły w ruch>

> :D
Wiesz że nie trzeba kodów żeby sie dostać za palisadę?? Są swego rodzaju schodki na górę przy
jej skraju (tam, gdzie w G1 szło sie do obozu na bagnie).

Schodków nigdy niewidzałem. Bo nierozglądałem się w G1 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 21:31, Kichu93 napisał:

Schodków nigdy niewidzałem. Bo nierozglądałem się w G1 :D

Nie chodzi mi konkretnie o schodki tylko o takie wystepy w palisadzie po których mozna wejść na górę. A w G1 nie było przecież palisady, użyłem tu przykładu z G1 tylko po to aby opisac miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 15:47, Dawid Taal napisał:

Ej. Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest bimbrownia Vino i jak się tam dostać? Z góry dziękuje.

Idac od Khorinis w stronę latarni Jacka , skrecamy przed latarnią w prawo , a następnie jak przejdziemy pomiędzy dwoma pagórkami w lewo i idziemy na wysoki klif aż do brzegu morza.Gdzieś w tamtych okolicach trafimy na stadka zębaczy.Dalej idziemy wzdłuż brzegu , aż do końca otwartego terenu i natykamy się na kilka jaszczurów.W tym momencie po prawej stronie mamy kamienny krąg.Dosłownie kawałeczek dalej idąc w tym samym kierunku , trafiamy do gorzelni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 15:47, Dawid Taal napisał:

Ej. Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest bimbrownia Vino i jak się tam dostać? Z góry dziękuje.

Ale nie wybieraj się tam bez łoju kretoszczura (bez niego nie otworzysz drzwi), bo będziesz musiał sie wracać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 15:47, Dawid Taal napisał:

Ej. Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest bimbrownia Vino i jak się tam dostać? Z góry dziękuje.

Ja polecam iść od latarni Jacka wzdłuż klifu aż dojdziesz do takiego rozwalonego obozowiska(uwaga na jaszczury) kawełek dalej jest grota, w której są kraty. Zeby je otworzyc musisz zrobić tak jak ci powiedział Abi Dalizm czylui zakupić łój kretoszczura. Niedaleko jest chyba jakiś kamienny krąg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 11:18, Kostka XXL napisał:

> Ej. Może mi ktoś powiedzieć gdzie jest bimbrownia Vino i jak się tam dostać? Z góry dziękuje.

Jdz za farme Akila idz czymajac sie prawej strony min kamienny krag idz prosto przes sciezke przejdz i idac dalej prosto zobaczyczysz kosciotrupy lezace na ziemi i tam jest wejscie do bimbrowni.Pozdrawiam
Ps Tak jak mowił abi dalizm z lojem kretoszczura. A łój mozesz wziasc od goscia z farmy akila poprostu skluc dwuch braci ( ten po prawo musi wygrać) i wtedy wygada sie o bimbrowni i da ci łój kretoszczura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować