Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

witajcie, mam mały problem odnośnie gry.

Podczas rozmów z BN''ami i NPC''ami co pewien czas albo wcale nie pojawiaja się menu dialogów, przez co gra się zatrzymuje, albo podczas rozmowy nagle cały dialog znika i wtedy nie można nic zrobić prócz wyłączenia gry. Czy da się temu jakos zapobiec? Dzieje sie tak po chwili grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:01, L0RENS napisał:

Jest Gothic II przez internet?


Nie ma Gothic''a z multiplayerem czyli przez internet.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 16:01, L0RENS napisał:

Jest Gothic II przez internet?

Nie, nie jest. Seria Gothic to gry Single Player, ale trwają obecnie prace nad modem (dodatkiem?) do pierwszej części Gothica umożliwiającego grę przez neta, tzw "Gothic Multiplayer". Temat poświęcony temu projektowi znajdziesz tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=20185&u=84

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

znacie mod do gothica 2 "Gestrandet" ? jeśli tak to proszę o odpowiedź na moje pytanie: jestem już tam gdy Morgan zamienił mnie w zombiaka i nie wiem co zrobić dalej. proszę o pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po jakiego grzyba odsyłać kogoś kto chce pisać o Gothicu 2 gdzie indziej, jak tutaj o tym piszemy. Gothic I też ma swój wątek osobny, a ty przekierowujesz do tematu, gdzie raptem napisano 2 posty. Chyba tylko dlatego, że stworzyłeś tamten temat, chociaż całkowicie niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 17:54, paweusz napisał:

Po jakiego grzyba odsyłać kogoś kto chce pisać o Gothicu 2 gdzie indziej, jak tutaj o tym piszemy.
Gothic I też ma swój wątek osobny, a ty przekierowujesz do tematu, gdzie raptem napisano 2
posty. Chyba tylko dlatego, że stworzyłeś tamten temat, chociaż całkowicie niepotrzebnie.

dokładnie.W końcu to jest temat gdzie można swobodnie porozmawaic o gothicu 2 ale tez ewentualnie spytac sie o sprawy dotyczace g1, wiec wysylanie linkow do innych tematow do ktorych praktycznie nikt nie zaglada mija sie z celem.,..poza tym temat do ktorego link podal M.W jest juz zamkniety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 15:22, Atanael napisał:

witajcie, mam mały problem odnośnie gry.

Podczas rozmów z BN''ami i NPC''ami co pewien czas albo wcale nie pojawiaja się menu dialogów,
przez co gra się zatrzymuje, albo podczas rozmowy nagle cały dialog znika i wtedy nie można
nic zrobić prócz wyłączenia gry. Czy da się temu jakos zapobiec? Dzieje sie tak po chwili grania.

no nie wiem....może masz za słabego kompa albo po prostu gra źle skonfigurowana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ostatnio grałem w G2:NK w Moda Jaktyl.. Bardzo fajny, przyjemny i w ogóle dobrze zrobiony mod. Zachęcam do ściągnięcia i zagrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 21:20, Starter napisał:

Eh ostatnio grałem w G2:NK w Moda Jaktyl.. Bardzo fajny, przyjemny i w ogóle dobrze zrobiony
mod. Zachęcam do ściągnięcia i zagrania.

tak? a może byś w kilku zdaniach go ztreścił....poza tym skąd go ściągnąłes...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 21:19, Altair05 napisał:

> witajcie, mam mały problem odnośnie gry.
>
> Podczas rozmów z BN''ami i NPC''ami co pewien czas albo wcale nie pojawiaja się menu dialogów,

> przez co gra się zatrzymuje, albo podczas rozmowy nagle cały dialog znika i wtedy nie
można
> nic zrobić prócz wyłączenia gry. Czy da się temu jakos zapobiec? Dzieje sie tak po chwili
grania.
no nie wiem....może masz za słabego kompa albo po prostu gra źle skonfigurowana....


Hm to akurat jest nie mozliwe. :P 3,5 gF 6.1 wątpię by była to akurat mozliwość taka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 19:27, kolabor26 napisał:

Czesc. Wie ktos jak przejsc te smoki? Pierwszego przeszłem, do drugiego nawet nie mogę dojść

Hi jeżeli chodzi ci o położenie smoków to napisał "lancuch" pod twoim postem a jeśli chodzi ci o ich pokonanie to dobrym sposobem jest przyzwanie czegoś (najlepiej golema lub demona) żeby się nim zajął a ty wtedy atakuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.06.2007 o 13:26, FIFI. napisał:

Hi jeżeli chodzi ci o położenie smoków to napisał "lancuch" pod twoim postem a jeśli chodzi
ci o ich pokonanie to dobrym sposobem jest przyzwanie czegoś (najlepiej golema lub demona)
żeby się nim zajął a ty wtedy atakuj.

Dużo prościej jest zamrozić smoka odpowiednim czarem (niestety zapomniałem nazwy - zamraża na 19 sekund, wystarczająco długo żeby poradzić sobie ze smokami) i ubić bestię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2007 o 09:06, Altair05 napisał:

> Eh ostatnio grałem w G2:NK w Moda Jaktyl.. Bardzo fajny, przyjemny i w ogóle dobrze zrobiony

> mod. Zachęcam do ściągnięcia i zagrania.
tak? a może byś w kilku zdaniach go ztreścił....poza tym skąd go ściągnąłes...



Prosze o to link;) http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=23828&u=19

A oto link do sciagniecia: http://themodders.org/forum/index.php?s=d60548e813d1dd790a4d67b138fd8df5&showtopic=4210

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować