Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2007 o 20:58, mila-221 napisał:

Po przyjściu od bagiennego smoka Orik dał mi informacje o ognistym , a z tego co wiem to powinien
być jeszcze jakiś kamienny smoczek . Co mam dalej robić ???


Kamienny jest w starej fortecy idze sie w strone gdze w jedynce była sekta czyli niedaleko palisady taka kamienna jakby wieża :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 20:58, mila-221 napisał:

Po przyjściu od bagiennego smoka Orik dał mi informacje o ognistym , a z tego co wiem to powinien
być jeszcze jakiś kamienny smoczek . Co mam dalej robić ???


Pewnie bug. Ja bym najpierw spróbował wczytać wcześniejszy stan gry i sprawdzić, czy Orik jednak się nie poprawi. :) Jesli nie, to sugerowałbym jednak zabić wcześniej kamiennego smoka, a dopiero później ognistego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:10, Kichu93 napisał:

> Po przyjściu od bagiennego smoka Orik dał mi informacje o ognistym , a z tego co wiem
to powinien
> być jeszcze jakiś kamienny smoczek . Co mam dalej robić ???

Kamienny jest w starej fortecy idze sie w strone gdze w jedynce była sekta czyli niedaleko
palisady taka kamienna jakby wieża :P

Byłam w tej wieży ale tam same Harpie są .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 16:12, maciek.mucha napisał:

Niewiem czy to prawda ale podobno gdzieś w klasztorze jest też schowany jakiś potężny miecz
ale ni moge go znaleźć więc niewiem czy to prawda???? ( O tym powiedział mi znajomy)

nie ma miecza .Jeśli jednak jestes łowcą smoków to możesz przeczytyać jak wykuć magiczne ostrza na smoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2007 o 21:12, mila-221 napisał:

Byłam w tej wieży ale tam same Harpie są .

Może się wydawać że nie ma smoka.Jednak, koło posągu jest ścieżka , która zaprowadzi Cię na górę.Na górze jest jaskinia w której jest kamienny smok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:16, Matt Buckner napisał:


> Byłam w tej wieży ale tam same Harpie są .
Może się wydawać że nie ma smoka.Jednak, koło posągu jest ścieżka , która zaprowadzi Cię na
górę.Na górze jest jaskinia w której jest kamienny smok.

Dzięki , jakoś wcześniej nie mogłam tego znaleźć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich którzy mają jakiekolwiek problemy z Gothic2 zachęcam do skorzystania z poradnika dołączonego do gry.
Nie po to ekipa cdp męczyła się tworząc ten poradnik abyście zaśmiecali te forum.

p.s. nie bierzcie tego do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:37, Pediator napisał:

Wszystkich którzy mają jakiekolwiek problemy z Gothic2 zachęcam do skorzystania z poradnika
dołączonego do gry.
Nie po to ekipa cdp męczyła się tworząc ten poradnik abyście zaśmiecali te forum.


Z tego co pamiętam (a nie chce mi się go teraz szukać) w tym poradniku nie ma zbyt wielu pomocnych informacji. Jeżeli problem jest natury technicznej to najlepiej zobaczyć w Pomocy Technicznej online na tej stronie (ja na przykład znalazłem tam rozwiązanie mojego problemu :)), a jeśli natury fabularnej to zapytać na forum, albo poszukać solucje gdzieś w sieci co nie jest trudne.
Btw; w Poradniku do Gothic 1 jest cała solucja, ciekawe czemu zrezygnowano z tego w poradniku do G2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2007 o 21:43, Luke Shadow napisał:

Btw; w Poradniku do Gothic 1 jest cała solucja, ciekawe czemu zrezygnowano z tego w poradniku
do G2.


Hmm ja miałem tą premierową wersję i miałem bardzo ładnie opisany 1 rozdział :D Dalej pisało ... " dalej musisz sobie radzic sam" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2007 o 21:45, Łukasz.G napisał:

Hmm ja miałem tą premierową wersję i miałem bardzo ładnie opisany 1 rozdział :D Dalej pisało
... " dalej musisz sobie radzic sam" xD


Ja mam Gothic 2 Złota Edycja i jest tak samo, ale w poradniku do Gothic 1 jest opis przejścia całej gry - od początku do końca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 21:45, Łukasz.G napisał:

Hmm ja miałem tą premierową wersję i miałem bardzo ładnie opisany 1 rozdział :D Dalej pisało
... " dalej musisz sobie radzic sam" xD


\Nomk, tak samo jest w ZE, zresztą wyraźnie pisze, że ten wstęp może zepsuć grę, gdyż będzie się wiedziało co i jak, no i cośtam było że to jest tylko dla tych, którzy pierwszy raz stykają się z Gothiciem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam całą solucje z gothic''a 2. główny wątek mam w wersji drukowanej a całą resztę zadań(pomylili się i zabrakło w poradniku questa z sekstanesm ) na płycie z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:34, Luke Onasi napisał:

kto w mieście ma klucz do wieży gdzie siedzi Joe??
prosze!!!

Klucz ma strażnik Peck jest w Czerwonej Latarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 19:38, Gracz 23 napisał:

Klucz ma strażnik Peck jest w Czerwonej Latarni.

Albo w zbrojowni straży (jak grasz strażnikiem i wykonałeś misję od Andre ze znalezieniem Pecka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem paladynem na 19 levelu. Mam problem z ognistym smokiem (w wulkanie).Czy ktoś ma na niego jakiś wypróbowany sposób, bo ja go nie daje rady zabić ? Z poprzednim smokiem (kamienny) miałem podobny problem (nie mogłem uniknąć jego ognia) i musiałem go zabić "na raty" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 22:35, matix00 napisał:

Jestem paladynem na 19 levelu. Mam problem z ognistym smokiem (w wulkanie).Czy ktoś ma na niego
jakiś wypróbowany sposób, bo ja go nie daje rady zabić ? Z poprzednim smokiem (kamienny) miałem
podobny problem (nie mogłem uniknąć jego ognia) i musiałem go zabić "na raty" .

Użyj eliksiru prędkości i staraj się przed każdym ciosem zachodzić smoka od tyłu, ewentualnie wyczaruj demona ze zwoju i pozwól, by smok się nim trochę zajął a ty go tymczasem tłucz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 22:35, matix00 napisał:

Jestem paladynem na 19 levelu. Mam problem z ognistym smokiem (w wulkanie).Czy ktoś ma na niego
jakiś wypróbowany sposób, bo ja go nie daje rady zabić ? Z poprzednim smokiem (kamienny) miałem
podobny problem (nie mogłem uniknąć jego ognia) i musiałem go zabić "na raty" .


Najlepszy sposób na smoki to ...użyć czaru (chociażby zwoju) i zamrozić je. Jeden z czarów może zamrozić smoka na 19 sekund. Tyle starczy, by go zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2007 o 22:40, Remember_The_Name napisał:

Użyj eliksiru prędkości i staraj się przed każdym ciosem zachodzić smoka od tyłu, ewentualnie
wyczaruj demona ze zwoju i pozwól, by smok się nim trochę zajął a ty go tymczasem tłucz ;]


Dziękuję! Ale czy demon długo wytrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.03.2007 o 22:45, matix00 napisał:

Dziękuję! Ale czy demon długo wytrzyma?


Ojjj, ja na smoka Feomathara (ognisty smok, na wzgórzu) przywołałem Demona i co dziwne mój demon go rozwalił.. tak, tak mówie prawde, aż się zdiwiłem że demony potrafią być takie wytrzymałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować