Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 16.03.2007 o 23:41, batek15 napisał:

witajcie! mam 25 poziom i miecz szpon beliara i Magiczna kusze. niemoge pokonac drugiego smoka
w fortecy . kto wie jak go latwo pokonać ???? a przy okazji jak moge dostac ięcej bełtów do
magicznejk uszy czy niema ich wiecej >>>????

to jest temat o Gothic''u 2 a nie nocy kruka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.03.2007 o 23:41, batek15 napisał:

witajcie! mam 25 poziom i miecz szpon beliara i Magiczna kusze. niemoge pokonac drugiego smoka
w fortecy . kto wie jak go latwo pokonać ???? a przy okazji jak moge dostac ięcej bełtów do
magicznejk uszy czy niema ich wiecej >>>????

walisz go gdy masz mało hp uciekasz pijesz miksture biegniesz, walisz go, masz mało życia uciekasz... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na smoki najlepsza jest mikstura szybkości i trzymać się go cały czas na krótko. Wtedy on nie może ziać ogniem i zamiast uciekać przed nim, to on będzie musiał co chwilę zmieniać pozycję, by móc zaatakować ogniem, ale ty podbiegasz zanim ustanie na ziemi i już go sieczesz. Nigdy nie wzywałem żadnych demonów i tym sposobem ubijałem wszystkie smoki bez większego wysiłku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 08:49, paweusz napisał:

ubijałem wszystkie smoki bez większego wysiłku.

Ja też nie wzywałem, bo dla mnie smoki jakoś specjalnego wyzwania nie stanowiły. Słyszałem tylko o sposobie z demonem. Poza tym do górniczej doliny zawsze idę tak przypakowany, że żaden smok mi nie podskoczy (zawszę wykonuje wszystkie qesty w pierwszym i drugim rozdziale, zabijam wszystkie potwory, no i oczywiście wybijam wszystkie orki i stworzenia w górniczej dolinie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jak poszedłem do GD pierwszy raz w życiu, to problemy miałem właśnie z Feomatharem, chociaż sam ze sposobu z demonem też nie korzystałem, po prostu wróciłem się do Khorinis i nabiłem sobie trochę expa :) Sposób z miksturą szybkości jest chyba na nie najlepszy,choć mając odpowiednio rozwiniętą postać można z niej wcale nie korzystać... w G2, bo w NK czasem się przydaje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanie jak Garond wysyła mnie żebym sprawdził ile te 3 grupy wydobyły tej rudy to co mam tam zrobićw tej grupie co zaatakowały ją pełzacze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:22, xardasu napisał:

mam jeszcze jedno pytanie jak Garond wysyła mnie żebym sprawdził ile te 3 grupy wydobyły tej
rudy to co mam tam zrobićw tej grupie co zaatakowały ją pełzacze?


Chodzi ci o tą kopalnię, gdzie wszyscy są pozabijani? Wybij wszystkie pełzacze i poszukaj listu, na nim będzie wzmianka że ekipa już wyruszyła z rudą, musisz ich znaleźć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:22, xardasu napisał:

mam jeszcze jedno pytanie jak Garond wysyła mnie żebym sprawdził ile te 3 grupy wydobyły tej
rudy to co mam tam zrobićw tej grupie co zaatakowały ją pełzacze?


Zajuhtać trupowi list i pójść do Garonda ze smutną wiadomością. A przy okazji pozabijać zębacze (choć jeżeli nie masz umiejętności zdejmowania płytek, polecam je zostawić, bo to nieliczne miejsce gdzie je znajdziesz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:22, xardasu napisał:

mam jeszcze jedno pytanie jak Garond wysyła mnie żebym sprawdził ile te 3 grupy wydobyły tej
rudy to co mam tam zrobićw tej grupie co zaatakowały ją pełzacze?


Musisz znaleźć notkę od paladyna (nie pamiętam jak się nazywał), dotyczącą postępów wydobycia - aby to zrobić, trzeba dokładnie przeczesać całą jaskinię. Notka znajduje się przy jego zwłokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:26, tykus napisał:

> mam jeszcze jedno pytanie jak Garond wysyła mnie żebym sprawdził ile te 3 grupy wydobyły
tej
> rudy to co mam tam zrobićw tej grupie co zaatakowały ją pełzacze?

Chodzi ci o tą kopalnię, gdzie wszyscy są pozabijani? Wybij wszystkie pełzacze i poszukaj listu,
na nim będzie wzmianka że ekipa już wyruszyła z rudą, musisz ich znaleźć ;)

ale jak ich znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:30, xardasu napisał:

ale jak ich znaleźć?


Poszukaj na mapie od Garonda miejsca wydobycia i przeszukaj dokładnie całą grotę. Simple... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. Jestem magiem ognia i mam zadanie odnaleźć tych ludzi co ich zauroczyli. No i nie wiem gdzie jest ostatni. Ma na imię Brutus. Wiecie gdzie mogę go znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 14:29, Aarin Gend napisał:

Ma na imię Brutus. Wiecie gdzie mogę go znaleźć?


Powinien być w zamku w Górniczej Dolinie, siedzi w jednej z wieżyczek w rogu zamku, to niedaleko wejścia do budynku w którym siedzi Garond.
PS. Brutus to ten co się boi chrząszczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 13:45, xardasu napisał:

Ale jak znaleźć tą grupę co wzieła tą rude


Tej rudy pilnuje Diego - masz to miejsce zaznaczone na dołączonej mapie... ;]

20070317144848

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie czemu jak bije sie ze smokiem to jak odsune sie od niego na moment zeby napic sie mikstury to on jusz ma jusz pelen pasek zycia ??? czy to jest jakis bład czy tak jest w grze ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:28, batek15 napisał:

mam pytanie czemu jak bije sie ze smokiem to jak odsune sie od niego na moment zeby napic sie
mikstury to on jusz ma jusz pelen pasek zycia ??? czy to jest jakis bład czy tak jest w grze
???


Jeżeli grasz w Noc Kruka to żwycie smoka się regeneruje, a jeżeli nie to masz błąd.
W obu przypadkach możesz kupić zwój przywołania demona, smok zajmie się demonem a ty go bedziesz atakował (najlepiej z dystansu żeby się nie przeniósł na ciebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 23:28, batek15 napisał:

mam pytanie czemu jak bije sie ze smokiem to jak odsune sie od niego na moment zeby napic sie
mikstury to on jusz ma jusz pelen pasek zycia ???

Grasz zapewne z dodatkiem. Dalej, radzę pytać się tu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=7266

Dnia 17.03.2007 o 23:28, batek15 napisał:

czy to jest jakis bład czy tak jest w grze ???

Nie, smoki regenerują życie - takie utrudnienie zostało wprowadzone (dopiero, bo w podstawce tego nie było) w Nocy Kruka.

Za taktykę, przyjmij walkę ze wsparciem, najlepiej (jak napisał com5) przy użyciu Demona (ze zwoju). Smok, będzie wtedy zajęty przywołanym stworem, a ty spokojnie się uleczysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować