Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

No to widocznie kurde mam błąd, i ci co pisali solucje w gothic.phx.pl też mają ten sam błąd, bo tam żeby pokojowo dołączyć do gildii trzeba było oddać ten liścik Halvorowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 21:00, Vincent Law napisał:

No to widocznie kurde mam błąd, i ci co pisali solucje w gothic.phx.pl też mają ten sam
błąd, bo tam żeby pokojowo dołączyć do gildii trzeba było oddać ten liścik Halvorowi.


No i się pogubiłem :(. W takim razie zrobisz po swojemu oddasz liścik Havlorowi. No ale co potem? W jaki sposób pomoże ci to w dostaniu się w pokojowy sposób do gildii? Co mówi w dalszym ciągu ta twoja solucja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 20:56, Tarves napisał:

> Nie prawda pomoże nam również dostawać się do gildii złodziei w sposób powiedzmy
że pokojowy

Brednie. To Karharot ma rację. To, że nie wydamy Havlora nic nie daje w dojściu do gildii
złodzieji. Kupiec poprostu da nam rybę, w której będzie siedziała nagroda za nasz czyn.
Jeżeli zaś nie wydamy tego handlarza to nic nie załatwimy pokojowo z Atillą bo go poprostu
nie będzie. Nie pojawi się jako że nie dostanie zlecenia na naszą głowę.

Sam nic nie da ale jak jeszcze zrobisz zadanie dla Nagura(czy jak mu tam) oraz nie wydasz tego złodzieja co okradł kupca w mieście (nie pamiętam imienia nie grałem już ze 2 lata chyba) to wtedy Kardif też wyśle Cię do Attyli i ten da Ci klucz i odejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 21:05, sir durin napisał:

Sam nic nie da ale jak jeszcze zrobisz zadanie dla Nagura(czy jak mu tam) oraz nie wydasz
tego złodzieja co okradł kupca w mieście (nie pamiętam imienia nie grałem już ze 2 lata
chyba) to wtedy Kardif też wyśle Cię do Attyli i ten da Ci klucz i odejdzie


No nieźle w graniu w G2NK miałem może z rok przerwy i o takich rzeczach zapominać. Muszę sobie jeszcze z raz przejść tą gierkę bo mogę trochę zaszkodzić dla innych użytkowników:(. Przeszedłem tą giereczkę na tyle sposobów.... Trzeba małego odświeżenia danych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 21:27, sir durin napisał:

Też się grało i to sporo a pod koniec to nawet nie słuchałem dialogów bo już wiedziałem
o czym jest mowa, może tez zrobię powtórke


To ty pod koniec nie słuchałeś dialogów? :). Ja po trzecim przejściu gry już nie musiałem nikogo słuchać:). Tak szczerze mówiąc to powtórka przyda się pewnie zarówno tak samo ci jak i mi. No ale koniec końców to nie byle jaka gierka. Więc nudno nie powinno być :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sens ogólny to też znałem po 3 przejściu gry ale pod koniec to mogłem Ci podyktować wypowiedź jakiejś postaci praktycznie bezbłędnie a powtórka się na pewno przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 21:00, Vincent Law napisał:

żeby pokojowo dołączyć do gildii trzeba było oddać ten liścik Halvorowi.

Trzeba wykonac wszystkie zadania dla gildii-
--zlodziej Jory- nie wydac zlodzieja strazy
--oddac list Halworowi
--wykonac zadanie dla Nagura
Nie pamietam co jeszcze, ale puzniej Kardif karze nam sie spotkac z Atilla za sklepem Halwora, a ten da beziemu klucz, odejdzie i po sprawie.
Nie wiem czy jeszcze nie ma zadania wydanie Sary strazy, ale te trzy wystarcza...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 21:39, sir durin napisał:

sens ogólny to też znałem po 3 przejściu gry ale pod koniec to mogłem Ci podyktować wypowiedź
jakiejś postaci praktycznie bezbłędnie a powtórka się na pewno przyda


I oto mi chodziło. Może tylko lepiej się nie chwalmy ile to razy przechodziliśmy Gothiki bo zaraz nas prawdziwi hardcorowi gracze pojadą:)? Znam człowieka co przeszedł G2NK 22 razy. To dopiero człowiek skała. Ja bym nie wytrzymał, a on? Proszę bardzo nawet razem z bratem ustanawiał rekord w przejściu tej gry:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 21:41, TICOCHONDRIUSS napisał:

> żeby pokojowo dołączyć do gildii trzeba było oddać ten liścik Halvorowi.
Trzeba wykonac wszystkie zadania dla gildii-
--zlodziej Jory- nie wydac zlodzieja strazy
--oddac list Halworowi
--wykonac zadanie dla Nagura
Nie pamietam co jeszcze, ale puzniej Kardif karze nam sie spotkac z Atilla za sklepem
Halwora, a ten da beziemu klucz, odejdzie i po sprawie.
Nie wiem czy jeszcze nie ma zadania wydanie Sary strazy, ale te trzy wystarcza...


No teraz to pamiętam! Rzeczywiści Tichondrius ma rację to właśnie tak szło. Trzeba pomóc bandziorom w potzrebie i jesteśmy po rozmowie z Atillą w gildi. Jeden z sensem napisał:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 21:42, Tarves napisał:

> sens ogólny to też znałem po 3 przejściu gry ale pod koniec to mogłem Ci podyktować
wypowiedź
> jakiejś postaci praktycznie bezbłędnie a powtórka się na pewno przyda

I oto mi chodziło. Może tylko lepiej się nie chwalmy ile to razy przechodziliśmy Gothiki
bo zaraz nas prawdziwi hardcorowi gracze pojadą:)? Znam człowieka co przeszedł G2NK 22
razy. To dopiero człowiek skała. Ja bym nie wytrzymał, a on? Proszę bardzo nawet razem
z bratem ustanawiał rekord w przejściu tej gry:).

22 to chyba taka średnia ilość przejścia Gothic''a(przynajmniej dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do G1 nie byłem wcale od ciebie gorszy i wycisnąłem 17 razy:). Żeby w tej gierce porobić wszystkie kombosy z profesjami to trzeba czasu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 09:55, Tarves napisał:

Twardziel z ciebie w takim wypadku:). Ja dałem radę tylko 9 razy:), ale to wystarczyło.

Ja w to grałem cały czas tylko z jednego powodu, bo jest zarąbisty i tyle nic dodać nic ująć. Po prostu, Gothic. No i zagrałem tyle razy ile zagrałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 09:58, maciek.mucha napisał:

Ja w to grałem cały czas tylko z jednego powodu, bo jest zarąbisty i tyle nic dodać nic
ująć. Po prostu, Gothic. No i zagrałem tyle razy ile zagrałem.


Tu się z tobą zgadzam. Gothiki są jakie są i każdy widzi:). Ale pisząc te posty to mam wrażenie, że robimy to co wiele, wiele gramowiczów mianowicie wychwala grę pod niebiosa. Nie twierdzę, że jej się to nie należy, ale może dajmy na razie sobie z tym siana. :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 10:01, Tarves napisał:

> Ja w to grałem cały czas tylko z jednego powodu, bo jest zarąbisty i tyle nic dodać
nic
> ująć. Po prostu, Gothic. No i zagrałem tyle razy ile zagrałem.

Tu się z tobą zgadzam. Gothiki są jakie są i każdy widzi:). Ale pisząc te posty to mam
wrażenie, że robimy to co wiele, wiele gramowiczów mianowicie wychwala grę pod niebiosa.
Nie twierdzę, że jej się to nie należy, ale może dajmy na razie sobie z tym siana. :)
?

Nie wiem o co Ci biega, ale ja siana nie jem, wolę mięso;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 10:01, Tarves napisał:

> Ja w to grałem cały czas tylko z jednego powodu, bo jest zarąbisty i tyle nic dodać
nic
> ująć. Po prostu, Gothic. No i zagrałem tyle razy ile zagrałem.

Tu się z tobą zgadzam. Gothiki są jakie są i każdy widzi:). Ale pisząc te posty to mam
wrażenie, że robimy to co wiele, wiele gramowiczów mianowicie wychwala grę pod niebiosa.
Nie twierdzę, że jej się to nie należy, ale może dajmy na razie sobie z tym siana. :)
?

Dla mnie najlepsza seria gier to Gothicy, a druga seria gier to Call of Duty. Jedynke przeszedłem 15 razy. Dodatek 9 razy. 2 27 razy. W 3 nie grałem, a czwórkę 10 razy. Na multi mam 5 profili z 55 levelami. Więc jsetem maniakiem Gothi''ców i CoD''ów.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować