Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Wejście na przełęcz prowadzącą do Górniczej Doliny zaznaczyłem na poniższej mapie czerwonym "x", Ty w tej chwili znajdujesz się w miejscu zaznaczonym niebieskim "x"

20080804191859

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem to ścieżkami, więc bierz ołówek, kartkę i wszystko zapisuj ;D Od wyjścia od martwej harpii idź ścieżką w prawo, potem zakręt znowu w prawo, przy następnym zakręcie w lewo, aż z prawej i lewej strony zostaniesz otoczony skałami. Idź dalej, potem przez most, w prawo aż zauważysz kolejny mały mostek i dwóch paladynów. Reszta to mój poprzedni post z mapką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 19:20, Karharot napisał:

Wejście na przełęcz prowadzącą do Górniczej Doliny zaznaczyłem na poniższej mapie czerwonym
"x", Ty w tej chwili znajdujesz się w miejscu zaznaczonym niebieskim "x"

No teraz trafie napewno a jak nie to znaczy że mam coś z muzgiem;-) Dzieki wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2008 o 19:23, Patryk Mogilno napisał:

> Wejście na przełęcz prowadzącą do Górniczej Doliny zaznaczyłem na poniższej mapie
czerwonym
> "x", Ty w tej chwili znajdujesz się w miejscu zaznaczonym niebieskim "x"
No teraz trafie napewno a jak nie to znaczy że mam coś z muzgiem;-) Dzieki wielkie

A jak nie wiesz jak trafić to pamiętam, że ktoś tam nas zaprowadzał, ale nie pamiętam kto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jestem w Górniczej Dolinie troche się nasapałem zanim tam dotarłem;-) Tylko za fajnie tu nie jest bo orków jest za dużo...ale co zrobic musze dostac się do zamku i mysle że mi to się uda. Z orkami nie bede walczył bo to samobójstwo raczej wezme technike na Benny Hilla hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zawsze biegłem sobie obok tych orków i lece do zamku, nie wiem po cholere zamieniać się w jakieś wilki jak i tak można. Pierwszy raz jak gralem to akurat było ciemno i zanim znalazłem tą baliste po, której sie wchodzi to zdązyłem cały zamek na około przebiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 15:12, Lord Andre 1 napisał:

A ja zawsze biegłem sobie obok tych orków i lece do zamku, nie wiem po cholere zamieniać
się w jakieś wilki jak i tak można. Pierwszy raz jak gralem to akurat było ciemno i zanim
znalazłem tą baliste po, której sie wchodzi to zdązyłem cały zamek na około przebiec.

Też to pamiętam, swój pierwszy raz z zamkiem. :D Ciemno, niebezpiecznie, posłuchałem rad napotkanej postaci i jakoś przebiegłem. Epicki moment... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W siedzibie ś.p. magów ognia na stole masz runę teleportacyjną do zamku - przyda się, nie trzeba biegać. A ja pamiętam jak za mną tak z 3 orki wbiegły po palisadzie - przestraszyłem się wręcz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 15:31, Vincent Law napisał:

W siedzibie ś.p. magów ognia na stole masz runę teleportacyjną do zamku - przyda się,
nie trzeba biegać. A ja pamiętam jak za mną tak z 3 orki wbiegły po palisadzie - przestraszyłem
się wręcz xD

Biegały po palisadzie? :D A nie powinny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 15:53, Vincent Law napisał:

No też się właśnie zdziwiłem... Na szczęście bydlaki spadły.

Heh, założenia są takie, że nie pójdą za tobą. Bug pewnie. U mnie był taki, że w 2 rozdziale orkowie bały się wody, a już np. w 4 nie. Pływały wszystkie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 15:55, Kalejdoskop86 napisał:

> No też się właśnie zdziwiłem... Na szczęście bydlaki spadły.
Heh, założenia są takie, że nie pójdą za tobą. Bug pewnie. U mnie był taki, że w 2 rozdziale
orkowie bały się wody, a już np. w 4 nie. Pływały wszystkie. :D

Hehehe. Może popatrzyły jak pływasz i się nauczyły:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 16:08, Kalejdoskop86 napisał:

> A może, skąd wiesz:P
Heh, zauważ, że nowo przybyłe elity nas nie widziały.

A no chyba, że. Cza było pisać od razu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 08:33, maciek.mucha napisał:

> > Wejście na przełęcz prowadzącą do Górniczej Doliny zaznaczyłem na poniższej
mapie
> czerwonym
> > "x", Ty w tej chwili znajdujesz się w miejscu zaznaczonym niebieskim "x"
> No teraz trafie napewno a jak nie to znaczy że mam coś z muzgiem;-) Dzieki wielkie

A jak nie wiesz jak trafić to pamiętam, że ktoś tam nas zaprowadzał, ale nie pamiętam
kto.


To chyba był ten paladyn u magów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować