Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 11:15, burczynski napisał:

Mój drogi, pieniądze nie grają roli. Mogę mieć złota tyle, ile zapragnę, dzięki bugom
;] A troche expa z obywateli na pewno sie przyda.


Nie, ja tylko powiedziałem ile będziesz miał z tego strat oczywiście. Pobij go zabierz księgę, pobij tych, którzy wdadzą się w bójkę i wszystko gra. Ale ciekawi mnie dlaczego ja jestem na wyprzedaży, czy aż taki drogi O.o ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:10, burczynski napisał:

/.../
Dzięki. Nawet nie wiedziałem, że Thorben może nauczyć za darmo. ;] Ale słuchaj, mam jedno
pytanie. Tego Lechmara to trzeba zwyczajnie nawalić, czy okraść zeby tą księgę dostać?
I gdzie on ją ma, w skrzyni czy w swoim ekwipunku? ;) Muszę zajrzeć do tej książeczki
bo nigdy jej nie widziałem, niestety... ;]

Nie pamiętam teraz, kurde normalnie pustka. Chyba on ma ja przy sobie. Pobić go i rzucić na niego zaklęcie zapomnienia od Igaraza. aLbo w skrzyni, ale nie pamiętam, czy jest zamknięta, czy otwarta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:22, maciek.mucha napisał:

> /.../
> Dzięki. Nawet nie wiedziałem, że Thorben może nauczyć za darmo. ;] Ale słuchaj,
mam jedno
> pytanie. Tego Lechmara to trzeba zwyczajnie nawalić, czy okraść zeby tą księgę dostać?

> I gdzie on ją ma, w skrzyni czy w swoim ekwipunku? ;) Muszę zajrzeć do tej książeczki

> bo nigdy jej nie widziałem, niestety... ;]
Nie pamiętam teraz, kurde normalnie pustka. Chyba on ma ja przy sobie. Pobić go i rzucić
na niego zaklęcie zapomnienia od Igaraza. aLbo w skrzyni, ale nie pamiętam, czy jest
zamknięta, czy otwarta.


Ma ją przy sobie, można mu wkopać i zabrać, ale po co? Ja zawsze go okradam, akurat umiem kradzież kieszonkową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 11:33, Ecko09 napisał:

Ma ją przy sobie, można mu wkopać i zabrać, ale po co? Ja zawsze go okradam, akurat umiem
kradzież kieszonkową ;)

Też tak można, ale ja raczej rozumiem, że to ma być zrobione na początku gry, gdzie jeszcze sie tego raczej nie umie. A pozatym najlepsze sa sprawdzone sposoby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 10:41, maciek.mucha napisał:

> Czy w Khorinis da się kupić jakiś pancerz?
U Mattea możesz kupić skórzany pancerz. Za jego domem jest magazyn straży gdzie trzymają
trochę złote, pare dupereli i dużo rodzaji strojów obywateli. A inne pancerze będziesz
dostawał w zależności od przynależenia do jednej z trzech gildii.

Już nieaktualne :). Kupiłem w gospodzie, niedaleko farmy Orana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 15:15, Patryk Mogilno napisał:

Gdzie jest wejscie do zamku w Górniczej Dolinie?

Główne wejście jest zakratowane. Nic dziwnego skoro paladyni są oblężeni przez orków. Do zamku można dostać się po taranie, który znajduje się we wschodniej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakie kombinacje? Najlepszą metodą walki jest naprzemienne uderzanie z prawa na lewo i z lewa na prawo. Od czasu do czasu możesz też dodać cios do przodu aby skrócić dystans do przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem. Kompletnie nie czaję systemu walki. Często nie zadaję ciosu. Przewaznie cios wychodzi mi z jakimiś dziwnymi kombinacjami biegania i klikania myszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm sterowanie jest proste. Jak widzisz wroga i najeziesz na niego to podświetli się i pokarze u góry nazwe potwora itp. i wtedy nie puszczasz przycisku myszy tylko trzymając przycisk lewy "machasz" w prawo lewo, do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 23:35, Karharot napisał:

Jakie kombinacje?


Jemu pewnie chodziło ta kombinacja ataku do przodu. ;)

663marcin
Musisz w odpowiednich odstępach czasowych atakować do przodu. Potrenuj, to proste szybko sie nauczysz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 06:20, Lord Andre 1 napisał:

Hmmm sterowanie jest proste. Jak widzisz wroga i najeziesz na niego to podświetli się
i pokarze u góry nazwe potwora itp. i wtedy nie puszczasz przycisku myszy tylko trzymając
przycisk lewy "machasz" w prawo lewo, do przodu.

No to już chyba wiem jaki błąd robiłem. Ja zamiast trzymać przycisk to klikałem :P Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:23, Damian14BO napisał:

Czy istnieje w grze pierscien dodajacy + 10 do sily? Bo widze, ze sa pierscienie dodajace
10 punktow zrecznosci, a mi chodzi o sile...


Ja nigdy takowego nie widziałem. A wiem ze amulet +15sily jest ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:23, Damian14BO napisał:

Czy istnieje w grze pierscien dodajacy + 10 do sily? Bo widze, ze sa pierscienie dodajace
10 punktow zrecznosci, a mi chodzi o sile...


Na pewno gdzieś jest, ale ... musiałbyś dużo szukać. Osobiście miałem ten amulet, choć sam nie pamiętam kiedy i gdzie go zdobyłem, ale wiem, że na 100 % istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:23, Damian14BO napisał:

Czy istnieje w grze pierscien dodajacy + 10 do sily? Bo widze, ze sa pierscienie dodajace
10 punktow zrecznosci, a mi chodzi o sile...

Istnieje. Pierścień Siły, tak się nazywa. Ale niestety, nie pamiętam gdzie można go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 20:16, mateuszpryma napisał:

Mogę dodać, że amulet na siłę ma Franco na bagnach - tyle, że w dodatku "Noc Kruka"

Piszesz tutaj o Amulecie Franka - +4 siła, +4 zręczność. A Amulet Siły daje premię +15 siła i znajduje się w magazynie gildii złodziei oraz na bagnie w Górniczej Dolinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie zwiazane z kopalnia rudy ta druga (tam są pozabijani paladyni itp). Co mam tam jeszcze zrobic żeby zadanie zostało wykonane? Na samym dole pozabijałem wszystkie potwory i znalazłem tam List od Silvestra i złota skrzynie. Gdy wracam do zamku z łupem niestety ale zadanie mi się nie zalicza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować