Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2006 o 18:02, argon napisał:

chciałbym jednak dowiedzieć się czy jednoręczny "kiepski magiczny miecz" który kupiłem od
kowala Haralda to najlepsza broń po konsekracji ? Czy na tę własnie broń mam zużyć łzy Inosa
i gdzieś Palanyn może nabyć lepszy miecz jednoręczny niż obecne 70 pkt po normalnej konsekracji ?


tak, na ten miecz masz użyć Łzy Innosa i konsekrować go po raz drugi i będziesz miał jeszcze lepszy miecz o nazwie ''Gniew Innosa'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BOW&ARROW:CZYLI KLONOWANIE STRZAŁ

POOTRZEBNRE
1.ŁUK
2.1STRZAŁA
3.WKURZONY GOSCIO


OPIS
1.WYCIĄGAMY ŁUK
2.ZAPISUJEMU GRE
3.CZEKAMYA Aż naszabije
4.wczytujemy gre
5.podnisimy strzałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:15, barsum napisał:

Czy to nie jest śmieszne?Jestem Palladynem,piratem,naleze do wodnego kregu i gildi zlodziei:DA
pisza ze mozna byc tylko w jednej gildii:)

no patrz jak człowiek chce to potrafi ja nawet kiedyś wszystkie zbroje w grze miałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:15, barsum napisał:

Czy to nie jest śmieszne?Jestem Palladynem,piratem,naleze do wodnego kregu i gildi zlodziei:DA
pisza ze mozna byc tylko w jednej gildii:)

można być w tylko w jednej gildi ale w gothic 2 gildiami głównymi jest zakon mgów ognia , paladyni oraz najemnicy a np złodzieje , krąg wody , piraci itp to już nie są takie duże gildie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:15, barsum napisał:

Czy to nie jest śmieszne?Jestem Palladynem,piratem,naleze do wodnego kregu i gildi zlodziei:DA
pisza ze mozna byc tylko w jednej gildii:)

Bo to są tak zwane gildie poboczne... a nie główne.

Śmieszne jest to że można zostac złodziejem,będąc jednocześnie paladynem,lub magiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:15, barsum napisał:

Czy to nie jest śmieszne?Jestem Palladynem,piratem,naleze do wodnego kregu i gildi zlodziei:DA
pisza ze mozna byc tylko w jednej gildii:)


można być tylko w jednej głónej gildii a te główne to straż (potem paladyn) mag ognia oraz najemnik (potem łowca smoków) i musisz tylko wybierać pomiędzy tymi trzema, reszta to są dodatkowe gildie do których przynależność nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:19, erwinl15 napisał:

> Czy to nie jest śmieszne?Jestem Palladynem,piratem,naleze do wodnego kregu i gildi zlodziei:DA

> pisza ze mozna byc tylko w jednej gildii:)
no patrz jak człowiek chce to potrafi ja nawet kiedyś wszystkie zbroje w grze miałem:)

są tylko trzy wytłumaczenia na to mogłeś znaleść , kupić, lub wpisać kod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:12, barsum napisał:

Koło farmy Onara.Są wodospady koło przełeczy Khorinis to idziesz kolo nich dalej i dalej,zreszta
idz tak a trafisz.

tam koło wejścia do przełeczy gdzie stoją paladyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:22, barsum napisał:

Najtrudniej byc najemnikiem moim zdaniem

ja tera przechodze gre z bratem o na swoim zapisie a ja na swoim on jest magiem a ja najemnikiem i s tego co wiem najtrudniej jest zostać magiem bo próba ognia jest dość ciężka a wcześniej jeszcze tą owce i 1000 sztuk złota a najemnikiem proste roula zabijasz z łuku żeby mu zostało troszeczke życia a dokończysz pobicie mieczem wydaje sie że każdego jest trudno pokonać ale gdy sie dobrze sie za walczy to to jest prościzna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:30, Keymil napisał:

> Najtrudniej byc najemnikiem moim zdaniem
ja tera przechodze gre z bratem o na swoim zapisie a ja na swoim on jest magiem a ja najemnikiem
i s tego co wiem najtrudniej jest zostać magiem bo próba ognia jest dość ciężka a wcześniej
jeszcze tą owce i 1000 sztuk złota a najemnikiem proste roula zabijasz z łuku żeby mu zostało
troszeczke życia a dokończysz pobicie mieczem wydaje sie że każdego jest trudno pokonać ale
gdy sie dobrze sie za walczy to to jest prościzna

1000 sztuk co to jest mam 2 sposoby na to
I-czeladnik u Harada 10 mieczy kujesz
II-kupujesz zwoje z pociskiem ogniea i włóczysz się po bezpiecznych poboczach dróg zabijając wilki, a przy okazij zbierając exp. tylko troche tych wilków trzeba zabić i oczywiście być czeladnikiem u Bospera i opchnąć mu te skóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:36, erwinl15 napisał:

> > Najtrudniej byc najemnikiem moim zdaniem
> ja tera przechodze gre z bratem o na swoim zapisie a ja na swoim on jest magiem a ja
najemnikiem
> i s tego co wiem najtrudniej jest zostać magiem bo próba ognia jest dość ciężka a wcześniej

> jeszcze tą owce i 1000 sztuk złota a najemnikiem proste roula zabijasz z łuku żeby mu
zostało
> troszeczke życia a dokończysz pobicie mieczem wydaje sie że każdego jest trudno pokonać
ale
> gdy sie dobrze sie za walczy to to jest prościzna
1000 sztuk co to jest mam 2 sposoby na to
I-czeladnik u Harada 10 mieczy kujesz
II-kupujesz zwoje z pociskiem ogniea i włóczysz się po bezpiecznych poboczach dróg zabijając
wilki, a przy okazij zbierając exp. tylko troche tych wilków trzeba zabić i oczywiście być
czeladnikiem u Bospera i opchnąć mu te skóry

ale i tak latwiej jest zostać najemnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym zadaniem próby ognia (wmiare możliwości czy możecie mi podać mape na której zaznaczona jest droga )??? i czy czas na wykonanie tego zadania jest ograniczony ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 22:28, Luzi napisał:

o co chodzi z tym zadaniem próby ognia (wmiare możliwości czy możecie mi podać mape na której
zaznaczona jest droga )??? i czy czas na wykonanie tego zadania jest ograniczony ???

Nie, czas nie jest istotny. Na próbe ognia składają się 3 próby, pojednej od każdego maga. Najlepiej będzie jak swoją wędrówke zaczniesz nieopodal "martwej harpii" - gospody na samym środku wyspy. Znajdz tam Ignaza a następnie podążaj ścieżką. Na końcu wędrówki znajdzeż pewie artefakt w skrzyni, odnieś ją Pyrokarowi, a ukończysz pierwszą próbe. (Pomęcz się troche;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2006 o 20:19, erwinl15 napisał:

> Czy to nie jest śmieszne?Jestem Palladynem,piratem,naleze do wodnego kregu i gildi zlodziei:DA

> pisza ze mozna byc tylko w jednej gildii:)
no patrz jak człowiek chce to potrafi ja nawet kiedyś wszystkie zbroje w grze miałem:)


A niby jak mogłeś mieć wszystkie zbroje jak będąc najemnikiem nie mógłbyś zdobyć zbroi straży czy szaty maga i na odwrót? chyba tylko kody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować