Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Jeżeli nie da się zmienić koloru łusek smoka, to jakim sposobem powstają o wiele bardziej rozbudowane mody co ?? Może mi to wyjaśnisz ?

Po drugie ... Nawet jeśli jesteś w trakcie wykonywania tej misji, to mówiłeś, że po odnalezieniu drugiego listu dokonuje się wpis do dziennika ... Pokaż chociaż to co jest teraz naskrobane w dzienniku

Po trzecie ... podaj link do strony, na której wyczytałeś o tej misji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale ja chcę to od niego usłyszeć. Od tego, który wymyślił tę bajeczkę :D

Ja już napisałem, że niemożliwym jest istnienie takiego zadania, skoro nie ma ścieżek dźwiękowych z rozmową z Ur-Shakiem o tej księdze; nie ma w zasobach gry filmiku z pojawieniem się trzeciego listu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:19, Cezar14 napisał:

Mam pytanko do gothicsheep''a a mianowicie gdzie jest trzeci list hm???

Znalazłes drugi list????
Do gothicsheep mówiłes ze wpis do dziennika jest jak znajdziesz drugi list(a teraz mówisz ze dopiero w dworze Irdohrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gothicsheep: odnośnie twych punktów.

ad.1
I co z tego, że twój dysk ma tylko 20GB? Save''y z GII zajmują ponad 5MB, jak dobrze pamiętam, a screeny zaledwie kilka KB, więc jest to niewielka część twojego dysku ;) .
ad.2
Jak się nie da? Przecież to zwykły ognisty smok [a poza tym za palisadą nie ma drzew] xD .
ad.3
Hehe... zaczynasz się już gubić. Najpierw piszesz, że wpis w dzienniku ukazuje się dopiero na Dworze Irdorath [co swoją drogą jest bezsensu, bo co do całego zadania ma świątynia? Przecież pisałeś, że wykonuje się je w GD, a na DI płyniemy w szóstym rozdziale gdzie już nie możemy powrócić do Kolonii], a chwilę potem , że jeszcze nie wykonałeś zadania xP .

Gubisz się pisząc o solucjach, screenach etc. Wystarczy, ze dasz linka z tej ''oficjalnej strony'' gdzie to przeczytałeś ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.... Chyba doszedłem to tego czemu ten sreen jest obcięty. Otóż wydaje mi się, że gothicsheep używa win98 SE i w Paint''cie nie ma możliwości wybrania formatu zapisu jako *.jpg tak jak to jest w winXP. Na jego sreenie widać, że screen jest w formacie *.bmp czyli nic innego jak mapa bitowa. Jak wiadomo obrazy w formacie *.bmp ważą dużo więcej niż te zapisane w *jpg, więc możliwe, że cały screen za dużo ważył aby umieścić go na forum, więc gothicsheep go obciął. A odpowiedź poznamy jutro o 20;00...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu zalogowany od niedawna, ale jeszcze takiej hecy nie widziałem! Na początku się zdenerwowałem, ale teraz to mnie aż to bawi, w jak nieporadny sposób nas wkręcasz gothicsheep. Mówiłeś, że wpis dokonał się automatycznie wraz ze znalezieniem drugiego listu. Teraz mówisz, że dopiero w ostatniej krainie i dodajes, że sam nie wiesz bo jesteś w trakcie gry. Chromanin z jedynki pokazywał się automatycznie przy pierwszej księdze. Strasznie motasz, pokaż screen z treścią drugiego listu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:34, Corporal napisał:

Strasznie motasz, pokaż screen z treścią
drugiego listu!


A powiedz co Ci to da ?? Bardzo łatwo można sfałszować takowy list. Nic trudniejszego :D Nie takie rzeczy się robiło ;] a zresztą czego ty od niego wymagasz. Przecież już wiadome jest, że to jest ściema. Nie istnieje takie zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.01.2007 o 17:36, Paqs napisał:

A powiedz co Ci to da ?? Bardzo łatwo można sfałszować takowy list. Nic trudniejszego :D Nie
takie rzeczy się robiło ;] a zresztą czego ty od niego wymagasz. Przecież już wiadome jest,
że to jest ściema. Nie istnieje takie zdanie :D

Chcę tylko, żeby się do tego publicznie przyznał! Po co denerwować innych i robić zamieszanie z którego nic nie wynika? W istnienie tego zadania nie wierzę od chwili ujrzenia screena z tym "wyrośniętym smoczym bobasem"! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, patrząc trzeźwym okiem to jeszcze sie nic nie zamotał.
Napisał ze zadanie "odnaleźć Gilberta" pojawia się z 2-gim listem,a konczy w DI.. I jak narazie to utrzynuje...
Nie ma co się irtutować! Niech po prostu da link gdzie przeczytał(pewnie napisze ze juz nie pamięta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamieszanie powstało już jakiś czas temu :D

Wystarczy zajrzeć na Forum Gothic Site :D Tam już też jest temat o Gilbercie i prosto mówiąc, większość wyśmiała gothicsheep''a :D

Ps.
Też chcę by wszem i wobec powiedział, że próbował z nas zrobić idiotów, którzy wszystko chwytają (... ale coś mu się nie udało :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomyślcie sobie przez tyle lat nikt o tym nie mówił ba nikt nie wiedział o czyms takim. I teraz pojawia sie osoba która twierdzi za takowe zadanie istniej. Chociarz nie ma na to zadnych dowodów i sama nie wie co mówi:D
Jeszcze przedstawia nam obciętego screena z głupim wyrosniętym smokiem (nawet nie zna jego koloru). Mam wymieniac dalej??
A teraz pomyslmy czy w wypowiedziach gothicsheepsa jest chociarz ziarnko prawdy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŚMIECIE WĄTPIC???
Jutro o 20:00 będziecie się wpatrywać w ekran monitora przy tym mocno się śliniąc a jak już uświadomicie sobie wreszcie, że to prawda i ja nie kłamie to będziecie latać szczeęśliwi jak pazdanki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:46, gothicsheep napisał:

ŚMIECIE WĄTPIC???
Jutro o 20:00 będziecie się wpatrywać w ekran monitora przy tym mocno się śliniąc a jak już
uświadomicie sobie wreszcie, że to prawda i ja nie kłamie to będziecie latać szczeęśliwi jak
pazdanki!!!

Tak ,tak spokojnie, już pielęgniarka niesie Ci środki na uspokojenie :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL ale se z was jaja koleś robi :p, jak ktoś wieży mu to gratulacje :)
Ciekawy jestem jak będzie wyglądać solucja... Może do tego czasu coś ciekawego wymyśli :)
A na koniec solucji dopisek "daliście się nabrać"... Ciekawe... Ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.01.2007 o 17:49, gothicsheep napisał:

> Daj linka gdzie to znalazłes, i koniec tematu..Nie rób problemów:)
JUTRO O 20:00 WZYSTKO SIĘ WYJAŚNI!!!

To cytat z jakiejś telenoweli? A skąd wiesz, ze dowiedziesz tego akurat do 20.00 hę? Screen nie przysporzył zwolenników Toim wypowiedzio o istnieniu tego zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Legendy maja to do siebie ze kazda zawiera chociarz malusienkie ziareneczko prawdy, zobaczymy cczy tak bedzie i w tym wypadku :) hehe "ŚMIECIE WĄTPIC???
Jutro o 20:00 będziecie się wpatrywać w ekran monitora przy tym mocno się śliniąc a jak już uświadomicie sobie wreszcie, że to prawda i ja nie kłamie to będziecie latać szczeęśliwi jak pazdanki!!!" hehehe co za ironia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować