Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 12.02.2007 o 16:43, CR7 napisał:

> mozna wziązc takze do pomocy biffa

Nigdy go nie brałem bo mi na niego szkoda było eliksirów, a pozwolić mu umrzeć też mi było
szkoda. Do tego bez niego świetnie sobie radziłem:)

tez bez niego sobie swietnie radziłem. ale jak sie gra pierwszy raz to sie moze nawet przydac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:25, Artur123456 napisał:

UWAGA ZAGADKA

z której części Gothica jest ten screen i gdzie można to znaleźć ???


Toż to teleport do jarkendaru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko gram w grę Gothic 2 Noc Kruka i powiedźcie czy żeby przejść dodatek trzeba przejść misję Zaginieni Ludzie bo tak mam napisane w poradniku a i jeszcze jedno żeby wykonać tę misję to podobno trzeba być najemnikiem.Czyli żeby przejść dodatek noc kruka trzeba być najemnikiem tak?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:45, Quardo444 napisał:

Mam pytanko gram w grę Gothic 2 Noc Kruka i powiedźcie czy żeby przejść dodatek trzeba przejść
misję Zaginieni Ludzie bo tak mam napisane w poradniku a i jeszcze jedno żeby wykonać tę misję
to podobno trzeba być najemnikiem.Czyli żeby przejść dodatek noc kruka trzeba być najemnikiem
tak?????


z tym najemnikiem to kłamstwo. mozesz byc kim chcesz. wiesz gdzie jest kryjówka dextera? musisz go zabic i zabrac mu lista aby przejsc ta misje. dexter jest niedaleko farmy onara w takiej wiezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby przejść dodatek noc kruka trzeba być najemnikiem

Dnia 12.02.2007 o 17:45, Quardo444 napisał:

tak?????


Nie znam odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania ale na pewno wiem jedno. Ja zawsze grałem magiem i przeszedłem dodatek. Niestety niepamietam tamtych zadan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:48, lysyy napisał:

> Mam pytanko gram w grę Gothic 2 Noc Kruka i powiedźcie czy żeby przejść dodatek trzeba
przejść
> misję Zaginieni Ludzie bo tak mam napisane w poradniku a i jeszcze jedno żeby wykonać
tę misję
> to podobno trzeba być najemnikiem.Czyli żeby przejść dodatek noc kruka trzeba być najemnikiem

> tak?????

z tym najemnikiem to kłamstwo. mozesz byc kim chcesz. wiesz gdzie jest kryjówka dextera? musisz
go zabic i zabrac mu lista aby przejsc ta misje. dexter jest niedaleko farmy onara w takiej
wiezy.

Dzięki bo sie zaczałem martwić. Oto co pisało w moim poradniku:"Uwaga aby przejść dodatek trzeba wykonać misję zaginieni ludzie którą można przejść już w pierwszym rozdziale (grając najemnikiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i zapomniałem gdzie są ci zaginieni ludzie. Bo jak wytropiłem gildie złodzieji w kanałach ta zapytałem sie Cassi (szefowej tych złodzieji) o co chodzi z tymi zaginonymi ludżmi to powiedziała że jak wyjdę z kanałów to mam płynąć w prawo tam znajde odpowiedzi na większość moich pytań. Popłynąłem i zobaczyłem tylko jednego pirata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 17:57, Quardo444 napisał:

A i zapomniałem gdzie są ci zaginieni ludzie. Bo jak wytropiłem gildie złodzieji w kanałach
ta zapytałem sie Cassi (szefowej tych złodzieji) o co chodzi z tymi zaginonymi ludżmi to powiedziała
że jak wyjdę z kanałów to mam płynąć w prawo tam znajde odpowiedzi na większość moich pytań.
Popłynąłem i zobaczyłem tylko jednego pirata??

Ten pirat mówi, że on i jego pobratymcy przwozili porwanych na tajemną część wyspy. To jest odpowiedź. Reszte dopowie Ci Dexter,potem go zabij. Pomoże Ci Greg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:36, Abi Dalzim napisał:

Czy Lester czegoś może mnie nauczyć na statku?


Chyba nie. Jeśli dobrze pamiętam to z Lesterem ciągle jest coś nie tak na statku. Głowa go boli czy coś takiego i dopiero po zabiciu ostatniego smoka mówi, że mu przeszło.

Dnia 12.02.2007 o 21:36, Abi Dalzim napisał:

I kim jest ten Mario, o którym niektórzy mówili,
że można go zabrać?


Mario siedzi w knajpie w Khornis, można go ze sobą zabrać, ale na dworze Irdorath zdradzi i będzie próbował Cię zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2007 o 21:36, Abi Dalzim napisał:

I kim jest ten Mario, o którym niektórzy mówili, że można go zabrać?

Mario jest strażnikiem miejskim, można go zastać w gospodzie portowej. Ja bym go jednak nie brał, bo... A z resztą. Sam zobaczysz co się stanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Straszna lipa... Wilk nie chciał ze mną płynąć, bo mu dobrze na farmie Bengara, a z Girionem w ogóle nie było opcji z zaproszeniem na statek...
Zostanę więc niestety z moją kuszą na 60% :(

Moja załoga:
Torlof, Benet, Vatras, Lee, Diego, Gorn, Milten, Lester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giriron przyjdzie w okolice statku, gdy już przekonasz strzeżących go Paladynów, żeby wpuścili Cię na pokład. Weź ze sobą jeszcze Angara, jest w okolicy farmy Bengara. Będzie walczył u Twego boku aż zabijesz smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 13:59, mila-221 napisał:

Hej , mam pytanie : Mam drugi krąg magii i kiedy będę mogła się nauczyć trzeciego kręgu ? (
wyruszam teraz do Górniczej Doliny )


W każdym rozdziale możesz nauczyć się jednego kręgu, więc trzeciego nauczysz się dopiero po powrocie z GD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 18:45, Artur123456 napisał:

gdzie znajdę klucz do tej skrzyni ukrytej w jaskini z 2 kretoszczurami ?? (na mapie zaznaczyłem
skrzynie strzałką)

Klucz dostaniesz od jednego z kupców w górnym mieście za wykonanie dla niego questa ale tylko wtedy, jeśli grasz magiem. I tylko wtedy, jeśli myślę o dobrej jaskini, bo zapomniałeś o mapie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować