Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Sorry spieszyłem się bo musiałem kompa wyłaczyć. Pozatym w Paincie tak tragicznie te zdjęcia nie wyglądały:PP
Teraz zamieszczam poprawkę. Zdjęcia zrobiłem o 8,30(czsu gry oczywiście) więc myśle, że teraz wszystko będzie widoczne.

20070218120214

20070218120919

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 12:01, Abi Dalzim napisał:

Heh, no to super :)

I to jak ^_^! Właśnie wyżynam trzech obywateli z za magazynu gdzie stacjonuję Alrik ^_^. Za każdego po 200 doświadczenia, kazdy z nich posiada Mieczyk wart 500 sz, żadnych kar, banalni do pokonania (technika - atak, blok, atak, blok, atak, blok... sprawdza się w 100% ^_^)... Zawsze to czynie, polecam szcególnie w dodatku ^_^.

Dnia 18.02.2007 o 12:01, Abi Dalzim napisał:

Miłej gry życzę!

Danke Szun (zaszpaniłem właśnie swoją bardzo wątpliwą znajomością deutche języka ^_^).

Dnia 18.02.2007 o 12:01, Abi Dalzim napisał:

Może jak skończysz G2 to zaczniesz znowu jedynkę (tak jak ja teraz)?

A, wiesz, że to niegłupi pomysł ^_^...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to w takim przypadku znam kod:
Aby uaktywnić tryb testowy włącz ekran atrybutów oraz umiejętności (okienko z doświadczeniem, umiejętnościami itp.), wpisz na klawiaturze słowo "marvin" (bez cudzysłowów). Klikając na ''ESC'' wyjdź z tego okienka, spójrz i upewnij się czy w lewym górnym rogu ekranu pisze "marvin-mode" "
Teraz uruchom konsolę (przycisk F2) i wpisz: "insert ITSC_FIREBOLT" (bez cudzysłowów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 12:22, gothicsheep napisał:

Za każdego po 200 doświadczenia, kazdy z nich posiada Mieczyk wart 500 sz, żadnych kar,

Muszę zastosować następnym razem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 11:48, Alexx1 napisał:

W jedynce można było mieć kilka egzemplarzy tej samej broni na ciele


Raczej w to wątpię ... ponieważ klawszi "1" jest chyba pod broń białą "2" Pod dystansową a 3-0 do czaró .. jeśli się nie mylę oczywiście ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 13:46, Łukasz.G napisał:

> W jedynce można było mieć kilka egzemplarzy tej samej broni na ciele

Raczej w to wątpię ... ponieważ klawszi "1" jest chyba pod broń białą "2" Pod dystansową a
3-0 do czaró .. jeśli się nie mylę oczywiście ..



Nie masz co wątpić bo tak było w rękach dwa miecze u pasa miecz na plecach miecz....Może wykombinuje screena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem już który to był z handlarzy, ale jak mu posprzedawałem trochę rzeczy, to nosił na pleckach jakiś orkowy topór, kuszę... i łuk jednocześnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2007 o 14:49, boduczek napisał:

Tak masz rację!Tak naprawdę jest:P Tyle że tego nie pamiętam:P


Uff... Więc jednak nie zwariowałem. Wiedziałem! Może te białe myszki, które chodzą mi po monitorze też są prawdziwe?... Może naprawdę już nie muszę brać tych leków... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 14:50, Abi Dalzim napisał:

Nie wiem już który to był z handlarzy, ale jak mu posprzedawałem trochę rzeczy, to nosił na
pleckach jakiś orkowy topór, kuszę... i łuk jednocześnie :)

Stare wspomnienia ^_^...
Jeśli chodzi o "jedynkę" to zawsze tak miałem z Baal Cadarem i Wilkiem. Pamiętam ile siedziałem nad tym, by mieć przy sobie dwie bronie z każdego rodzaju (czyli jednoręczną i dwuręczną), łuk i kuszę, aż w końcu zorientowalem się, że to bug ^_^.
Coś mi się zdaję, że jak skończe G2: NK to powrócę do korzeni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 15:44, gothicsheep napisał:

> Nie wiem już który to był z handlarzy, ale jak mu posprzedawałem trochę rzeczy, to nosił
na
> pleckach jakiś orkowy topór, kuszę... i łuk jednocześnie :)
Stare wspomnienia ^_^...
Jeśli chodzi o "jedynkę" to zawsze tak miałem z Baal Cadarem i Wilkiem. Pamiętam ile siedziałem
nad tym, by mieć przy sobie dwie bronie z każdego rodzaju (czyli jednoręczną i dwuręczną),
łuk i kuszę, aż w końcu zorientowalem się, że to bug ^_^.
Coś mi się zdaję, że jak skończe G2: NK to powrócę do korzeni...



A ja chyba wrócę do Nocy Kruka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 15:44, gothicsheep napisał:

Coś mi się zdaję, że jak skończe G2: NK to powrócę do korzeni...

He, he, czyli dałeś się namówić :)
A ja jak skończę jedynkę, to chyba zagram w NK :) Może tym razem paladynem (magiem chyba nie dam rady w NK).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 16:34, Abi Dalzim napisał:

A ja jak skończę jedynkę, to chyba zagram w NK :) Może tym razem paladynem (magiem chyba nie
dam rady w NK).

Eee tam, dasz radę. Ciężko jest właściwie tylko na samym początku. Już w pierwszym rozdziale zostajemy przecież Magiem Ognia, a potem idzie już właściwie z górki. No, może poza pierwszą wizytą w Górniczej Dolinie, ale tam zawsze jest ciężko.

BTW, Twój podpis to jakiś cytat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 18:30, Jakub Wędrowycz napisał:

No, może poza pierwszą wizytą w Górniczej Dolinie, ale tam zawsze jest ciężko.

Jak grałem najemnikiem, to wybiłem wszystko co się dało już za pierwszą wizytą :)
(oprócz smoków oczywiście).

Dnia 18.02.2007 o 18:30, Jakub Wędrowycz napisał:

BTW, Twój podpis to jakiś cytat?

Humor z zeszytów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 21:06, Abi Dalzim napisał:

> No, może poza pierwszą wizytą w Górniczej Dolinie, ale tam zawsze jest ciężko.
Jak grałem najemnikiem, to wybiłem wszystko co się dało już za pierwszą wizytą :)
(oprócz smoków oczywiście).
> BTW, Twój podpis to jakiś cytat?
Humor z zeszytów :)


Jak dla mnie to magiem jest właśnie najłatwiej, a grałeś kiedyś w ogóle magiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 21:06, Abi Dalzim napisał:

Jak grałem najemnikiem, to wybiłem wszystko co się dało już za pierwszą wizytą :)

Hehe, ja, grając Magiem raczej stosowałem taktykę "jeśli kogoś nie da się rozwalić czterema lodowymi lancami - należy uciekać" :-) Na więcej niestety nie starczyło many... Teraz to co innego, many mam po dostatkiem, a poza tym eliksirów też się całkiem sporo nazbierało. Jutro zacznę czwarty rozdział, zobaczymy jak mój 30-poziomowy bohater poradzi sobie z orkową armią :-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

He he, a jak grasz z NK to zobaczysz jakie fajne runy da się później z Szponu Beliara zrobić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 12:10, Kostka XXL napisał:

Sorry spieszyłem się bo musiałem kompa wyłaczyć. Pozatym w Paincie tak tragicznie te zdjęcia
nie wyglądały:PP
Teraz zamieszczam poprawkę. Zdjęcia zrobiłem o 8,30(czsu gry oczywiście) więc myśle, że teraz
wszystko będzie widoczne.


mógłbys mi zaznaczyć na mapce gdzie to jest ...bo jakos problemy ze znalezieniem mam xD
Z góry dziękuuję ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 22:19, CR7 napisał:

He he, a jak grasz z NK to zobaczysz jakie fajne runy da się później z Szponu Beliara zrobić:)


Imo te runy w 3 rodziale są mocno "SUX" ^^ taki tam korzeń co zadaje mało dmg długo się używa .. wole już sam miecz :] Chyba że później wychodzi coś lepszego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 22:04, CR7 napisał:

Jak dla mnie to magiem jest właśnie najłatwiej, a grałeś kiedyś w ogóle magiem?

Grałem, ale tylko w podstawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 07:09, Abi Dalzim napisał:

> Jak dla mnie to magiem jest właśnie najłatwiej, a grałeś kiedyś w ogóle magiem?
Grałem, ale tylko w podstawce.


Ja zauważyłem że w 1 to praktycznie każda ścieżka prowadzi od wojownika do maga .. No może z wyjątkiem obozu bractwa bo tam odjechałęm tylko do 3 rodziału ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować