Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Dnia 17.02.2007 o 11:59, Piotrek 098 napisał:

JAK zdobyć 10 tysięcy złota pomocy !!!!!!!!!!!!


zostan czeladnikiem u harada .. i rób miecze ;]
tam najwięcej kasy zarobisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 11:59, Piotrek 098 napisał:

JAK zdobyć 10 tysięcy złota pomocy !!!!!!!!!!!!


Uch, jest tyle sposobów...
Po pierwsze zależy od tego jak daleko jesteś w grze. :) Zbieraj wszystko co nie jest przybite do ziemi lub po prostu odwiedź starego i dobrego Benneta. Gwarantuję Ci - z chęcią zaopatrzy Ciebie w nieograniczone zasoby stalowych prętów, które możesz wykorzystać do produkcji mieczy. ;] Wariant ten jednak jest korzystny, jeśli jesteś czeladnikiem u Harada. W innym wypadku imaj się wszystkich questów i zbieraj co popadnie.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 11:59, Piotrek 098 napisał:

JAK zdobyć 10 tysięcy złota pomocy !!!!!!!!!!!!


Spełniaj zadania zlecone przez innych, zbieraj różnego rodzaju rzeczy i sprzedawaj w końcu uzbierasz ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko...
co trzeba zrobić w takim quescie "do dna" czy jakoś to tak się zwie...
daje nam je Rukhar ...
Nigdy mi się nie udało wykonac tego zadania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 12:07, budyyn napisał:

Ja mam takie pytanko...
co trzeba zrobić w takim quescie "do dna" czy jakoś to tak się zwie...
daje nam je Rukhar ...
Nigdy mi się nie udało wykonac tego zadania..


Musisz podmienić w jego kufrze gin na wodę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 12:08, Cossack777 napisał:

> Ja mam takie pytanko...
> co trzeba zrobić w takim quescie "do dna" czy jakoś to tak się zwie...
> daje nam je Rukhar ...
> Nigdy mi się nie udało wykonac tego zadania..

Musisz podmienić w jego kufrze gin na wodę. :)


to zrobiłem ..ale oni tak stoją i stoją...i dalej nie wiem co robić ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 12:09, budyyn napisał:

to zrobiłem ..ale oni tak stoją i stoją...i dalej nie wiem co robić ;/


Hehe, bo trzeba poczekać - konkurs trwa około 2 dni, po czym (o ile dobrze wszystko zrobiłeś), Ruckhar przegrywa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 12:12, Cossack777 napisał:

> to zrobiłem ..ale oni tak stoją i stoją...i dalej nie wiem co robić ;/

Hehe, bo trzeba poczekać - konkurs trwa około 2 dni, po czym (o ile dobrze wszystko zrobiłeś),
Ruckhar przegrywa. :)


a to juz wiem co jest nie tak ;]...
czekam jeden dzien dopiero xDD...
dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 12:15, budyyn napisał:

> > to zrobiłem ..ale oni tak stoją i stoją...i dalej nie wiem co robić ;/
>
> Hehe, bo trzeba poczekać - konkurs trwa około 2 dni, po czym (o ile dobrze wszystko zrobiłeś),

> Ruckhar przegrywa. :)
>

a to juz wiem co jest nie tak ;]...
czekam jeden dzien dopiero xDD...
dzięki


Trzeba iść na farmę Akilla i odszukać Randolpha, którego trzeba zgłosić jako zawodnika. A później bodajże po pięciu dniach skończy się konkurs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 13:15, CR7 napisał:

Trzeba iść na farmę Akilla i odszukać Randolpha, którego trzeba zgłosić jako zawodnika. A później
bodajże po pięciu dniach skończy się konkurs


to ile w końcu musze czekać ...2 czy 5 dni ? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 13:15, CR7 napisał:

A później bodajże po pięciu dniach skończy się konkurs

Tak długo czekać nie trzeba - wystarczą dwa dni :-)

Ja również mam pytanie. Czy istnieje patch poprawiający błąd z uruchomieniem Nocy Kruka? Już trzeci raz muszę przeinstalować grę, bo zapomniałem, że nie można włączać jej z autostartu... No chyba, że znacie inny sposób na rozwiązanie tego problemu?

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2007 o 13:36, Jakub Wędrowycz napisał:

Ja również mam pytanie. Czy istnieje patch poprawiający błąd z uruchomieniem Nocy Kruka? Już
trzeci raz muszę przeinstalować grę, bo zapomniałem, że nie można włączać jej z autostartu...
No chyba, że znacie inny sposób na rozwiązanie tego problemu?


Chyba o to chodzi,
http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=33&p=438 <--- robisz jak opisano w tym poradniku, a potem włączasz grę z paska startu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28. Do dna
Zleca: Rukhar

Rukhara można znaleźć w gospodzie Orlana, który tylko szuka okazji do zarobku. W czasie rozmowy z nim, dowiesz się, że możesz wziąć udział w pewnym konkursie. Jednak by nie tracić czasu na picie, musisz poszukać kogoś na twoje miejsce. Najpierw zaopatrz się w butelkę wody i poczekaj do nocy. Gdy Rukhar odejdzie od swojej skrzyni (ta koło lady) i wyjdzie na dwór, wyjmij z niej wszystko i podłóż wodę. Teraz musisz udać się do farmera Randolpha, który pracuje na farmie Akila. Po namówieniu go do wzięcia udziału w konkursie idź załatwiać swoje sprawy, a dwa dni później zgłoś się po wygraną.


jednak trzeba czekać dwa dni ...mogłem na samym początku zajrzec na gothic.gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mi się wydaje? Że główny bohater chyba ma imię. Paamiętacie chyba, jak na początku naszej przygody, gdy trafiliśmy za barierę nasz bohater przedstawiał się Diego, lecz został powstrzymany.Moim zdaniem twórcy gry specjalnie "zataili"jego imię, żeby gra była ciekawsza. Skoro bohater chciał się przedstawić to musiał mieć imię. Dlaczego, więc najpotężniejszy potwór w Gothic II twierdzi, że nie ma imienia tak jak i on nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 17:08, Błoniak napisał:

Wiecie co mi się wydaje? Że główny bohater chyba ma imię.


Pamiętam jak zabiłem kolesia z Starego Obozu, a Milten do mnie "zginął członek Starego Obozu, twoje imie padło w związku z tą sprawą". ;P

Dnia 17.02.2007 o 17:08, Błoniak napisał:

Paamiętacie chyba, jak na początku
naszej przygody, gdy trafiliśmy za barierę nasz bohater przedstawiał się Diego, lecz został
powstrzymany.


Może nie chciał powiedzieć jak ma na imię, tylko coś w stylu "cześć jestem tu nowy, a ten gość mi walnął" (na samym początku). Poza tym, Bezimienny miał tyle okazji żeby się przedstawiać, że na pewno by to zrobił... Gdyby miał imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.02.2007 o 13:40, budyyn napisał:

jednak trzeba czekać dwa dni ...mogłem na samym początku zajrzec na gothic.gram.pl


Ja tam jestem pewny że czekałem więcej niż dwa dni, bo zaraz po zaczęciu się konkursu, poszedłem się przespać do pokoju w martwej harpii, i jak się obudziłem po jednej nocy to się nie skończył. Więc poszedłem przespać jeszcze jedną i też się nie skończył i tak ciągle aż wreszcie za 4-5 razem zaczepił mnie wreszcie Orlan i powiedział że konkurs właśnie się skończył. Nie wiem, przynajmniej u mnie tak było, a pamiętam to dobrze bo kilka dni temu skończyłem przechodzić G2 NK(po raz kolejny) i tak szybko to mi to z głowy nie wywietrzało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie to chciał powiedzieć, przecież widział, że spada to znaczy, że jest nowy i widział, że Bullit mu walnął i go obronił. Myślę, że w jedynce miało to być zatajone, a w dwójce twórcy o tym zapomnieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde znowu mam kolejny problem.
Kupowałem ciągle sobie zwoje z czarami, a teraz gdy muszę zrobić runę ognistej strzały, nie mogę nigdzie kupić zwoju czaru ognistej strzały. Co mogę w tej sytuacji zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2007 o 18:21, Szympek napisał:

Kurde znowu mam kolejny problem.
Kupowałem ciągle sobie zwoje z czarami, a teraz gdy muszę zrobić runę ognistej strzały, nie
mogę nigdzie kupić zwoju czaru ognistej strzały. Co mogę w tej sytuacji zrobić?


Na pewno u Goraxa jest ten zwój, a jak nie to u Zurisa w mieście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować