Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Nie rozumiem dlaczego zadałeś to samo pytanie w trzech wątkach: Gothic I, gothic II i Gothic 2: NK. Tematy na forum są od tego żeby odpowiednio dopasować swoje pytania do nich, dlatego jeśli pytasz się o to jak zostać obywatelem miasta Khorinis a grasz w G2 to zapytaj o to w temacie tej właśnie gry a nie np. w Gothic 2: NK. Zwłaszcza dziwi mnie to, że nie wiesz tych podstawowych rzeczy na trzecim stopniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy, wolałbym przenieść tą dyskusję do innego tematu, jednak chciałbym zauważyć, że 2000 PD to wbrew pozorom nie jest aż tak dużo, zwłaszcza w zamian za bardzo dobrą broń/ zaklęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 12:06, Tajemnic napisał:

Szczerze powiedziawszy, wolałbym przenieść tą dyskusję do innego tematu, jednak chciałbym zauważyć,
że 2000 PD to wbrew pozorom nie jest aż tak dużo, zwłaszcza w zamian za bardzo dobrą broń/
zaklęcie.

Tak masz racje. Szponu nie oplaca sie oddac za 2000PD. Dzieki temu mieczowi zabilem WSZYSTKICH orkow w Gorniczej Dolinie!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łooooo ale wyczyn naprawde zazdroszcze. A 2000 PD można wbic bardzo szybko nie trzeba oddawac miecza. Fakt lepiej sobie zatrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 17:37, Lord Andre 1 napisał:

Łooooo ale wyczyn naprawde zazdroszcze. A 2000 PD można wbic bardzo szybko nie trzeba oddawac
miecza. Fakt lepiej sobie zatrzymać.

Ja przeszedłem grę z Szponem 2 razy i teraz zawsze oddaje. Co to za frajda zabić wroga , kiedy zadaje sie mu obrażenia nawet gdy się blokuje? tak to można każdego pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chociażby Constantino, jednak pamiętaj że aby poznać recepturę na eliksir Siły musisz najpierw poznać receptury na esencję, ekstrakt i eliksir leczniczy a być może także na eliksir życia (tego nie jestem pewien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 18:56, Karharot napisał:

/.../ a być może także na eliksir życia


No co do tego to masz słuszne wątpliwości. Nie trzeba.

mlynar911


Jeśli chcesz robić te mikstury pamiętaj żeby nie tracić smoczych korzeni i szczawi królewskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2007 o 20:21, mlynar911 napisał:

omg no co ty nie powiesz ?!? :>



A powiem, powiem.
Wydałeś mi się zielony w sprawach G2, gdyż nie wiedziałeś kto uczy eliksirów siły. Więc wnioskowałem że możesz także nie wiedzieć co będzie ci potrzebne do ich sporządzenia. Dałem więc ci radę.;P I nie mów do mnie per "omg", ja tylko tak wyglądam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedynie Cord na farnie Onara ale tylko jeżlei jestes najemnikiem. Dopiero od IV rozdziału może Cie nauczyć bodajże Hokurn (Górnicza Dolina) do 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2007 o 14:37, VanGogh napisał:

Rozumiem że mogę się uczyć u niego (jestem Palladynem)

Tak, Cord uczy wszystkich, jedyny warunek to 30% w danej broni- jeśli chcesz się uczyć walki bronią jednoręczną u Corda musisz wcześniej nauczyć się u kogoś innego (np. Alrika czy Bustera) 30 % w tej "dziedzinie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować