Zaloguj się, aby obserwować  
Kamis16

Gothic 2

13657 postów w tym temacie

Oslabieni. Czy ja wiem. Ja w NK szedlem magiem jak czolg. Nie bylo zadnych wiekszych trudnosci. Fakt, wzgledem "podstawki" jest moze nieco ciezej, ale bez przesady. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 15:23, Karol44 napisał:

Plik od ochrony antywirusowej pakietu NOD.
ekrn.exe 53 228K zużywa


U mnie NOD zabiera tyle samo pamięci. Jeżeli to nie wina sprzętu, ani sterowników od grafy, to radziłbym ci dobrze zdefragmentować dysk programem Auslogics Disk Defrag, a także proponowałbym Ci zrobić małe czyszczenie programem CCleaner. U mnie takie małe mini zacięcia też są czasami widoczne, szczególnie kiedy wejdę do lasy, gdzie jest duża liczba tekstur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 12:52, Don_Sosneone napisał:

Da się przejść, ale rzeczywiście, walka wręcz jest trudniejsza, zdecydowanie dodatek
dla czarujących. Ci mogą zdziałać więcej.

No widzisz, a ja mam właśnie wrażenie, że jest odwrotnie. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 12:07, Izrafel92 napisał:

Oslabieni. Czy ja wiem. Ja w NK szedlem magiem jak czolg. Nie bylo zadnych wiekszych
trudnosci. Fakt, wzgledem "podstawki" jest moze nieco ciezej, ale bez przesady. :)

No bo właśnie mag jest najłatwiejszą klasą. IMO najtrudniejszy jest Najemnik, a później Łowca Smoków. Jeśli nie umiesz dobrze walczyć wręcz, Łowcę Sobie odpuść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2010 o 19:20, konio1073 napisał:

No bo właśnie mag jest najłatwiejszą klasą. IMO najtrudniejszy jest Najemnik, a później
Łowca Smoków. Jeśli nie umiesz dobrze walczyć wręcz, Łowcę Sobie odpuść.


eee tam, ja nie miałem żadnych problemów grając Najemnikiem>Łowcą smoków ...

Jeślo chodzi o maga... zawsze chciałem zagrac magiem, ale nigdy nie moge sie przekonać , i wychodzi na to że wybieram co innego... cóż, skończe ZB i zaczynam GII, tym razem musze przejść magiem :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2010 o 20:45, StaryCapiur napisał:


> No bo właśnie mag jest najłatwiejszą klasą. IMO najtrudniejszy jest Najemnik, a
później
> Łowca Smoków. Jeśli nie umiesz dobrze walczyć wręcz, Łowcę Sobie odpuść.

eee tam, ja nie miałem żadnych problemów grając Najemnikiem>Łowcą smoków ...

Jeślo chodzi o maga... zawsze chciałem zagrac magiem, ale nigdy nie moge sie przekonać
, i wychodzi na to że wybieram co innego... cóż, skończe ZB i zaczynam GII, tym razem
musze przejść magiem :p

Powodzenia w graniu, choć mag jest najprostszą klasą, wybranie go jest równoznaczne z przejściem gry po najmniejszej lini oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedlem juz dawno wszystkim, czym sie dalo :D Lowca faktycznie nie jest najlatwiejszy, ale gralo sie przyjemnie :D Precz z Paladynami xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 12:26, Izrafel92 napisał:

Przeszedlem juz dawno wszystkim, czym sie dalo :D Lowca faktycznie nie jest najlatwiejszy,
ale gralo sie przyjemnie :D Precz z Paladynami xd


Też nie lubię paladynów(aka strażników miejskich), bo dla mnie są aroganckimi żołnierzykami, ot co. Nie przepadam za nimi, ta ich sztuczna dobroć. :) Zdecydowanie wole pograć moimi kochanymi najemnikami, którzy nie są tacy udawani, lecz prawdziwi i potrafią pokazać pazur. Czasami pazur głupoty i próżności, ale dodaje to tylko uroku. :D

Wracając do tematu: mag najłatwiejszy? Z pewnością tak. Ale dopiero wtedy, gdy ukończymy I rozdział i nauczymy się jako-takiego czarowania. Wtedy to już z górki. :) Zwolennicy walki jednak nie będą zadowoleni i pójdą albo w najemników, albo w palków, a i te drogi nie są przecież trudne. Wystarczy ogarniać jako-tako grę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 10:31, konio1073 napisał:

Powodzenia w graniu, choć mag jest najprostszą klasą, wybranie go jest równoznaczne z
przejściem gry po najmniejszej lini oporu.


To kwestia chyba grania... dla mnie najemnik(->łowca) był łatwy, a przechodzenie strażą (->paladyn) banalne. Za to magowie stanowili dla mnie największy problem przez pierwsze 3 rozdziały. Później magiem robiłem rzeźnię i choć nie mogłem takiej samej sieczki zrobić łowcą smoków, czy paladynem - to i tak było nimi bardzo łatwo. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wlaśnie do Maga się jakoś nie mogę przekonać. Mówicie tu, ze niby najlatwiesza profka, ale mimo to zdaje mi się ze cięzko by mi bylo się przyzwyczaić. Jak ktoś lubi walkę wręcz i doslowne naparzanie, to cięzko będzie mu się przestawić na maga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 13:58, Massa napisał:

Ja wlaśnie do Maga się jakoś nie mogę przekonać. Mówicie tu, ze niby najlatwiesza profka,
ale mimo to zdaje mi się ze cięzko by mi bylo się przyzwyczaić. Jak ktoś lubi walkę wręcz
i doslowne naparzanie, to cięzko będzie mu się przestawić na maga


jak już wyżej wspomniałem, mam to samo, i nie tylko w Gothicu, ale również w innych grach :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 14:02, StaryCapiur napisał:

jak już wyżej wspomniałem, mam to samo, i nie tylko w Gothicu, ale również w innych grach
:p


Ja z kolei bardzo ubolewam nad tym, iż w Gothicu nie można zostać skrytobójcą, gdyż właśnie do tego typu "łotrzykowych" klas jestem w grach przyzwyczajony. Byłoby to naprawdę świetne urozmaicenie pasujące do realiów gry. Jeszcze w dodatku twórcy praktycznie mieliby gildię gotową (mowa tu oczywiście o tej pod Khorinis). I tak, wiem, że mogę się skradać, kraść, itd., jednakże to wciąż nie to samo co zamachy typowo skrytobójcze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 14:47, Choinix napisał:

> jak już wyżej wspomniałem, mam to samo, i nie tylko w Gothicu, ale również w innych
grach
> :p

Ja z kolei bardzo ubolewam nad tym, iż w Gothicu nie można zostać skrytobójcą, gdyż właśnie
do tego typu "łotrzykowych" klas jestem w grach przyzwyczajony. Byłoby to naprawdę świetne
urozmaicenie pasujące do realiów gry. Jeszcze w dodatku twórcy praktycznie mieliby gildię
gotową (mowa tu oczywiście o tej pod Khorinis). I tak, wiem, że mogę się skradać, kraść,
itd., jednakże to wciąż nie to samo co zamachy typowo skrytobójcze. :)

Ale skrytobójca byłby bardzo marną klasą w walkach wręcz, i z bestiami, bo IMO taki ''koleś od mokrych robót" jest stworzony do zabijania tylko i wyłącznie ludzi, bądź Poszukiwaczy (bo to w końcu chyba nie ludzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 18:51, konio1073 napisał:

Ale skrytobójca byłby bardzo marną klasą w walkach wręcz, i z bestiami, bo IMO taki
''koleś od mokrych robót" jest stworzony do zabijania tylko i wyłącznie ludzi, bądź Poszukiwaczy
(bo to w końcu chyba nie ludzie).


Ciekawi mnie walka z poszukiwaczami jako skrytobójca. Może dobrym pomysłem byłoby jakieś specjalne szkolenie do zabijania ich, coś jak anty-magiczny pancerz... tylko kto by szkolił? Złodziejaszki z kanałów? Niee...

Takie głośne myślenie. ;) Może temat się rozwinie, chętnie bym na takie tematy pogadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:55, Burczyn_1 napisał:

> Ale skrytobójca byłby bardzo marną klasą w walkach wręcz, i z bestiami, bo IMO
taki
> ''koleś od mokrych robót" jest stworzony do zabijania tylko i wyłącznie ludzi, bądź
Poszukiwaczy
> (bo to w końcu chyba nie ludzie).

Ciekawi mnie walka z poszukiwaczami jako skrytobójca. Może dobrym pomysłem byłoby jakieś
specjalne szkolenie do zabijania ich, coś jak anty-magiczny pancerz... tylko kto by szkolił?
Złodziejaszki z kanałów? Niee...

Takie głośne myślenie. ;) Może temat się rozwinie, chętnie bym na takie tematy pogadał.

Hmm.. Jeśli byłaby taka gildia jak skrytobójcy, twórcy pewnie popisaliby się jakimiś nowymi miejscówkami, związanymi z tym tematem jak na przykład twierdza skrytobójców, albo coś w tym stylu... Ach, marzenia :D...

Dnia 21.03.2010 o 20:55, Burczyn_1 napisał:



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gorzej byłoby walczyć jako skrytobójca chociażby z wilkami czy zębaczami. Oczywiście mówimy tutaj o kimś w rodzaju łotrzyka ze sztyletem, a nie jakimś Omnibusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 21:07, Gumisiek2 napisał:

Gorzej byłoby walczyć jako skrytobójca chociażby z wilkami czy zębaczami. Oczywiście
mówimy tutaj o kimś w rodzaju łotrzyka ze sztyletem, a nie jakimś Omnibusie.

Właśnie parę postów wyżej wspomniałem, że taka klasa nie sprawdziłaby się w świecie Gothica. Tam potwory nie pozowiłyby takiemu "asasinowi" żyć :). Taka klasa jest stworzono tylko i wyłącznie do atakowania ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skrytobójca nie pasuje, kompletnie do Gothica...w tym świecie nie ma miejsca, dla takich ludzi, którzy czaili by się, i atakowali backstabami i innymi blowami ( za duzo mmo) w plery :D, niiiijak tam nie pasuje, za cholere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować