• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 07.12.2009 o 17:10, Wintesun napisał:

Mi statystyki działają, co prawda dość długo się otwierają (do 5 minut) ale są.

Ja mogę czekać i godzinę, ale tak czy siak nie wczyta. Ściągnę potem Operę może tam wejdą.

Dnia 07.12.2009 o 17:10, Wintesun napisał:

Działają poprawnie.

Czyżby naprawili ilość postów na dzień, najpopularniejszy temat itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!
Dawno mnie tu nie było i dlatego mam pytanie odnośnie serwisu.

Miałem na koncie wPLN, a teraz nic nie mam, nie widze tego ani nic co jest z tym zwiazane. Czy coś sie zmieniło od mojej nieobecności? Ten system wirtualnej kasy nadal działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nic Ci nie wyparowało tylko wirtualne pieniądze zostały po prostu przeniesione na stronę CD Pojetku. Zaloguj się tam używając loginu z gramu i zobacz czy wszystko się zgadza, ale nie sądzę żeby coś sie nie zgadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem czy to zależy ode mnie czy nie (mam google chrome). Ale na gramie pojawiają mi się ciągle irytujące reklamy lotto
może warto to tutaj zgłościć, tak w razie czego

20091217164735

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2009 o 16:47, noobie napisał:

Nie wiem czy to zależy ode mnie czy nie (mam google chrome). Ale na gramie pojawiają
mi się ciągle irytujące reklamy lotto
może warto to tutaj zgłościć, tak w razie czego


To jest normalny objaw. Gram.pl po prostu wprowadziło reklamy do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2009 o 16:49, Piterus_Von_Drackus napisał:

> Nie wiem czy to zależy ode mnie czy nie (mam google chrome). Ale na gramie pojawiają

> mi się ciągle irytujące reklamy lotto
> może warto to tutaj zgłościć, tak w razie czego

To jest normalny objaw. Gram.pl po prostu wprowadziło reklamy do serwisu.

o losie :(. Da się to jakoś usunąć/zablokować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

pomozcie mi jak wlaczam strone www.gram.pl/rejestracja to wchodzi mi strona www.cdprojekt.pl zarejestrowalem tam kilka gier i mam 142 PLN a jak wlaczam strone www.gram.pl/sklep i chce kupic jakas gre to pisz ze mam 0 PLN
jak kupic z tamtad gre ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2009 o 18:11, Piterus_Von_Drackus napisał:

> o losie :(. Da się to jakoś usunąć/zablokować?

Jak byś miał Firefoxa to bym polecił Addblocker. Dla Chrome to nie wiem czy coś takiego
jest.

Pamiętam jak używałem tego, ale dla chroma nic nie znalazłem... Chyba musze po prostu to przetrwać ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zmieniłem email w koncie. Niby wszystko dobrze, logować się mogę, wszystko ok, ale jak wchodzę na zarejestruj grę - wyskakuje mi strona logowania i nie działa ani ze starym, ani z rowym emailem... Wiecie o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy statystyki będą jeszcze kiedyś działały normalnie, czy mam się już zacząć przyzwyczajać, że żeby coś sprawdzić muszę czekać po 10 minut na otwarcie strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.12.2009 o 17:55, Adi251 napisał:

pomozcie mi jak wlaczam strone www.gram.pl/rejestracja to wchodzi mi strona www.cdprojekt.pl
zarejestrowalem tam kilka gier i mam 142 PLN a jak wlaczam strone www.gram.pl/sklep i
chce kupic jakas gre to pisz ze mam 0 PLN

U mnie jest to samo, to normalny ''objaw'', od kiedy wPLN-y (nie myl z PLN) zostały przeniesione na stronę CD Projektu. Teraz kupując grę w gramer.pl, nie możesz płacić w wPLN.
Wirtualne pieniądze mają być użyteczne w nowym programie lojalnościowym (ponoć będzie można dostać gry i inne przedmioty, płacąc tylko i wyłącznie w wPLN), ale jak na razie z tym jest wielki bałagan i nie wiadomo, kiedy to wszystko ruszy.

Dnia 17.12.2009 o 17:55, Adi251 napisał:

jak kupic z tamtad gre ?

Najnormalniej w świecie - jak w każdym sklepie internetowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ostatnio coś mi nawala edycja postów. Klikam edytuj i zamiast ramki z napisem "post został poprawnie zmodyfikowany" (czy jakoś tak) strona się odświeża i post pozostaje bez zmian. Nie piszę zbyt długich tekstów, ale czasem jest to irytujące... szczególnie gdy chcę coś zedytować w ostatniej chwili i przez ten "błąd" nie dążę. Wie ktoś jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2009 o 12:02, Piotrek_K napisał:

Nie moge nic przeczytac w spokoju bo mi sie jakas CHOLERNA reklama przesuwa i nie mam
przycisku do jej wylaczenia! Dziekuje gram!


Jeśli masz Firefoxa to zainstaluj sobie Ad Blocker. Działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

U mnie sprawa z edycją postów wygląda podobnie, choć teraz owe problemy nie mają miejsca tak często jak po miało miejsce jeszcze kilka miesięcy temu. W każdym bądź razie po edycji posta zawsze sobie go na wszelki wypadek kopiuje żeby w razie czego tylko go wkleić. Aha, używam firefoxa, a jak się rzecz ma pod internet exploler tego już nie wiem, bo nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 23.12.2009 o 16:29, dave03 napisał:

U mnie sprawa z edycją postów wygląda podobnie, choć teraz owe problemy nie mają miejsca
tak często jak po miało miejsce jeszcze kilka miesięcy temu. W każdym bądź razie po edycji
posta zawsze sobie go na wszelki wypadek kopiuje żeby w razie czego tylko go wkleić.
Aha, używam firefoxa, a jak się rzecz ma pod internet exploler tego już nie wiem, bo
nie sprawdzałem.

Też używam FF. Przerzuciłbym się na Operę, ale jakoś nie mogę jej strawić.
Na kopiowanie wpadłem już wcześniej, ale nie zawsze o tym pamiętam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować