• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.01.2010 o 21:57, donard napisał:

Może jeszcze dorzucicie reklamy w formie 2 postu w każdej stronie każdego tematu?


Lepiej doklejać reklamę do każdego postu w ramach podpisu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2010 o 22:15, rob006 napisał:

> Może jeszcze dorzucicie reklamy w formie 2 postu w każdej stronie każdego tematu?


Lepiej doklejać reklamę do każdego postu w ramach podpisu. ;]

A do tego sprzedawać nasze dane i rozsyłać na nie spam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 06.01.2010 o 21:08, Laid_back napisał:

Sorry, ale porównywanie zachodnich realiów reklamowych na stronach typu IGN do grama
jest - delikatnie mówiąc- absurdalne. Wykup pls takie zlecenie jak Microsoft, to zlikwidujemy
wszelkie reklamy :)


Patrz niżej.

Dnia 06.01.2010 o 21:08, Laid_back napisał:

Wiem, że te reklamy mierne (lotto widzę chyba kilkadziesiąt razy dzień w dzień), ale
takie są polskie realia. A dochód z reklam jest potrzebny czy to się mi, Wam, komukolwiek
podoba czy nie...


To wykorzstajcie je normalnie. Propozycja reklamy jako 2 postu nie jest zła, strona przejściowa między działami np gram.pl a forum.gram.pl która zawierała by reklamę pokazywaną przez 10 sec z możliwością jej pominięcia też jest wyjściem. Player który macie ale słabo promujecie też by był sposobem na kase. Tylko trzeba ruszyć głową.

20100107074846

20100107074909

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.01.2010 o 07:51, L33T napisał:

Patrz niżej.


Ale na co- GOLa? Wprost zalany i to dużo bardziej denerwującymi reklamami, Poly to taki blog Agory, w ogóle nie ten gatunek ;) Reklama w telewizji, prasie, serwisie to rzecz naturalna. Jeśli nie chcesz mieć reklam to musisz dodatkowo za to płacić, kupując np. HBO czy konta premium.

Dnia 07.01.2010 o 07:51, L33T napisał:

To wykorzstajcie je normalnie. Propozycja reklamy jako 2 postu nie jest zła, strona przejściowa
między działami np gram.pl a forum.gram.pl która zawierała by reklamę pokazywaną przez
10 sec z możliwością jej pominięcia też jest wyjściem. Player który macie ale słabo promujecie
też by był sposobem na kase. Tylko trzeba ruszyć głową.


Ależ mamy taki zamiar, na to potrzeba jednak czasu - wszystko się nie załatwia tak hop-siup, jak to się wydaje z drugiej strony monitora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pływające reklamy na głównej przebolałem jakoś - i tak za bardzo newsy mnie nie interesują.

Ale gdy teraz wchodzę na forum, chcę zajrzeć do ulubionych tematów a zajeżdża mi je reklama, daruję to sobie. Odechciewa się.

W TV na każdym filmie pół godziny reklam, w internecie już praktycznie są wszędzie. Brakuje tylko małych latających helikopterków po miastach wiszących nad głowami co drugiego przechodnia z ekranem i wielkim głośnikiem, żeby każdy usłyszał, dlaczego proszek XYZ jest lepszy od innego :/

Z TV zrezygnowałem. Z internetem może być ciężej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ehm, to dziwne bo przeglądam GoL (nie mam wykupionego konta) i owszem są reklamy ale są one statyczne (obrazek 2,3).
To może nie bawcie się w eksperymenty czy ludziom się coś podoba, tylko wykorzystujcie sprawdzone rozwiązania.

Ps. Widzę że dzisiejszy program sponsoruje Netia (obrazek nr1).

20100107102616

20100107102656

20100107102720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.01.2010 o 10:32, L33T napisał:

Ehm, to dziwne bo przeglądam GoL (nie mam wykupionego konta) i owszem są reklamy ale
są one statyczne (obrazek 2,3).


o rly?

20100107104240

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

L33T - jakby Ci to wytłumaczyć... poczytaj co to jest capping. Co mam Ci napisać - że się cieszę, iż nie wszędzie każda reklama Ci się wyświetla? :) Dobrze dla Ciebie. Na zakończenie dodam, że oni - tak jak my - są w sieci ARBOmedia. Więc jeśli próbowałeś udowodnić spisek, że tylko my złośliwie bombardujemy taki wstrętnymi i złośliwymi reklamami, to się mylisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Yo, mam problem. Po edycji posta zaznaczylem przypadkowo to... to polecenie w tym Operowym okienku z informacja, ze post zostal zedytowany i teraz nie wyswietlaja mi sie przyciski URL, odpowiedz itp. Dodac posta tez nie moge (tego pisze spod IE ;F). Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Słuchajcie nie wiem czy to prawda. Ale ktoś do mnie pisze i niby mówi że jest jakimś tam gościem z gram.pl nie wiem czy to prawda i mówi że się nazywa Marek Palicki i prowadzi sonde. Czy to prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Znów problem z linkami w sklepie gram.pl. Albo nie działają albo przerzucają na inne storny nie zwiazane z linkiem do którego powinny prowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować