• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Ostatnio zauważyłem, że w temacie " http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=160&tpage=282" występuję błąd objawiający się tym, że dwa ostatnie posty ze strony, np. 180 przechodzą również na początek 181. Czy tylko ja tak mam?
Jeśli nie tylko u mnie to mam pytanie do ekipy gramu: Czy da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.03.2009 o 17:26, Crew 900 napisał:

No jest pokićkany : /
Zobacz choćby na moje statystyki


A kapuje. Z twoich statystyk wynika że będąc delegatem dostałeś degrad do delegata, potem byłeś własnotytułowcem, a potem znów degrad do przewodniczącego. Coś tu nie gra. Czyż nie?(pytanie retoryczne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.03.2009 o 17:41, Crew 900 napisał:

Tylko , że ja nie dostałem żadnych degradów


No wiem, wiem. Przecież napisałem że ''coś tu nie gra''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.03.2009 o 18:45, Crew 900 napisał:

A wiadomo już kto wtedy zaatakował serwer ?


Ja tam nic nie wiem o żadnym włamie... Ale czy musi być włam?
Czasem starczy malutki błąd w kodzie programu, który dopiero objawia się pod pewnym obciążeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 14.03.2009 o 16:32, Crew 900 napisał:

Kiedy zostaną naprawione statystyki ?

Akurat statystyki to najmniej ważny problem do naprawienia, więc nie spodziewaj się tego w najbliższym czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.03.2009 o 19:09, Crew 900 napisał:

Ale to już od grudnia trwa , to trochę długo : /


Jako webmaster mogę Ci powiedzieć, że najpierw się patrzy aby strona była bezpieczna, a potem się takie ozdóbki montuje. Zresztą staty ostano działają dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający jego ukończenie.
Pokazuje mi taki i błąd co jakiś czas. Czy to wina gram pl czy jest to co innego?Nie wiem o co z tym chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 01.04.2009 o 18:08, Gregwil napisał:

Firefox wykrył, że serwer przekierowuje żądanie tego zasobu w sposób uniemożliwiający
jego ukończenie.
Pokazuje mi taki i błąd co jakiś czas. Czy to wina gram pl czy jest to co innego?Nie
wiem o co z tym chodzi.

Dokładnie to chodzi o to http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=47226&u=559 i o prace na serwerach z tym związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A mam jeszcze jedno pytanie: Na forum w dacie ostatniego posta pokazuje mi datę 31 marca zamiast 1 kwietnia. To też jest związane z pracami na serwerze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Dnia 01.04.2009 o 18:24, Gregwil napisał:

A mam jeszcze jedno pytanie: Na forum w dacie ostatniego posta pokazuje mi datę 31 marca
zamiast 1 kwietnia. To też jest związane z pracami na serwerze?

Nie wiem o co dokładnie chodzi, ale najprawdopodobniej, tak jest to związane z pracami na serwerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam spore problemy z logowaniem na forum. Na główną bez problemu. Zczyszczenie ciasteczek nie pomaga. Dopiero za którymś razem się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 02.04.2009 o 08:31, logray napisał:

Mam spore problemy z logowaniem na forum. Na główną bez problemu. Zczyszczenie ciasteczek
nie pomaga. Dopiero za którymś razem się udaje.

odpowiedź znajdziesz 3 posty nad twoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować