• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.12.2010 o 21:55, ISAMU napisał:

Nie wiem, czy ktoś tu w ogóle zagląda, ale ponawiam zgłoszenie o źle działającej stronie
i forum gram.pl. Problem dotyczy tylko ww. stron, bowiem wszystkie inne w Internecie
wyświetlają się szybko i bez problemu.


U mnie jest wszystko w porządku, fakt faktem jakiś czas gram fatalnie zamulało ale teraz jest wszystko ok. Próbowałeś na innej przeglądarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.12.2010 o 21:57, Smileyer napisał:

> Nie wiem, czy ktoś tu w ogóle zagląda, ale ponawiam zgłoszenie o źle działającej
stronie
> i forum gram.pl. Problem dotyczy tylko ww. stron, bowiem wszystkie inne w
Internecie
> wyświetlają się szybko i bez problemu.

U mnie jest wszystko w porządku, fakt faktem jakiś czas gram fatalnie zamulało ale teraz
jest wszystko ok. Próbowałeś na innej przeglądarce?

Tak się dzieje tylko pod Firefoxem, pod Chrome działa ok, ale nie podchodzi mi ta przeglądarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.12.2010 o 18:39, Tyler_D napisał:

A starsza wersja liska jak się sprawia? Ewentualnie przeinstaluj całego FF i wyczyść
system z jego plików.

W FF 3.6.12 było ok do mniej więcej trzech tygodni wstecz, potem zaczęły się problemy z gram.pl. Niedawno wyszła wersja ...13 i dalej to samo. Czyściłem wszystko, nie pomogło, odinstalowałem, resztki wyczyściłem, zainstalowałem świeżego FF i dalej to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Na 5 kompach testowane, na kazdym na wszystkich mozliwych przeglądarkach, zaczynajac na chromie a na operze koncząc, ta zas... ehhh reklama razera w waszym sklepie nie wgrywa się poprawnie na głównej, co za tym idzie klikając w belkę forum przenosi mnie za każdym razem do sklepu na zakładkę razera... może koś by obejrzał czy ta się coś nie popierniczyło bo jest to irytujące jak jasna cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 25.12.2010 o 19:03, Pietro87 napisał:

Na 5 kompach testowane, na kazdym na wszystkich mozliwych przeglądarkach, zaczynajac
na chromie a na operze koncząc, ta zas... ehhh reklama razera w waszym sklepie nie wgrywa
się poprawnie na głównej, co za tym idzie klikając w belkę forum przenosi mnie za każdym
razem do sklepu na zakładkę razera... może koś by obejrzał czy ta się coś nie popierniczyło
bo jest to irytujące jak jasna cholera.


Dokładnie, mam to samo. Trzeba wchodzić w inne zakładki żeby dostać się na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ekhm ... też widzę tę reklamę Razera na głównej a mimo to klikając na "forum" przekierowuje mnie normalnie. Znaczy co? Reklama zasłania wam ten niebieskie pasek? U mnie na FF z Adblockiem wszystko jest względnie okej ... a szybszym rozwiązaniem będzie chyba zrobienie sobie skrótu w przeglądarce z zakładką przenoszącą was na główną stronę forum bo nie sądzę żeby gram się szybko za to zabrał [ zakładając że coś nie działa w tym przypadku ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie własnie reklama się nie wgrywa poprawnie.
Czasem wcale jej nie widzę - ale klikając w pole gdzie są paski forum itp przekierowuje mnie na nią i do sklepu, a czasem jak ją widzę mimo że tez klikam w forum [a nie w baner reklamowy] tak samo przekierowuje mnie do sklepu.
A konkretnie przekierowywało wczoraj i jeszcze godzinę temu, teraz normalnie mi się główna odpaliła na stacjonarnym kompie i na laptopie [na kompach brata sprawdzę jutro, ale zakładam że tez już będzie działać, może jakiś wewnętrzny problem z flashem był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.12.2010 o 00:20, Pietro87 napisał:

Nie własnie reklama się nie wgrywa poprawnie.
Czasem wcale jej nie widzę - ale klikając w pole gdzie są paski forum itp przekierowuje
mnie na nią i do sklepu, a czasem jak ją widzę mimo że tez klikam w forum [a nie w baner
reklamowy] tak samo przekierowuje mnie do sklepu.
A konkretnie przekierowywało wczoraj i jeszcze godzinę temu, teraz normalnie mi się główna
odpaliła na stacjonarnym kompie i na laptopie [na kompach brata sprawdzę jutro, ale zakładam
że tez już będzie działać, może jakiś wewnętrzny problem z flashem był.


U mnie jest już dobrze od wczorajszej nocy. Podejrzewam, że to adblock jakoś nieporadnie tą reklamą zarządzał. Przeinstalowałem go i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Coś nie mogę otworzyć forum i głównej strony gram.pl na operze ;/
W dodatku i gramsajty również przestały się otwierać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie tylko wysyp Własnotytułowców, cytaty na forum, źle funkcjonują, każdy wyraz osobno jest, poza tym od czasu do czasu wywala i nie chce otworzyć stronki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Bo to jest już dobrze znany błąd statystyk, wg. statystyk awansowałeś ale faktycznie masz ten sam status co miałeś :)
Nie przejmuj się zostanie to naprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować