• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A po co odświeżasz na siłę swoje wątki?
A po co dopisujesz się do wątków prowokatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja zauważyłem coś dziwnego.
Czasami jak jest nowy temat, to często pojawia się obok niego kłódka. Po kolejnym odświeżeniu kłódka jest, ale pojawiły się nowe posty. Jeszcze jedno odświeżenie i kłódka znika. I tak kilka razy...
To samo jak moderator zamyka. Najpierw zamyka, później dopisuje posta z uzasadnieniem, ale czasami później jeszcze się pojawiają posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam taki problem kupile dzisiaj gre silent storm i gdy leca mi poczatkowe filmiki to na koniec ostatniego wylacza mi sie gra nie wiem czemu moze pomozecie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2006 o 18:01, DanioTrial napisał:

ja mam taki problem kupile dzisiaj gre silent storm i gdy leca mi poczatkowe filmiki to na
koniec ostatniego wylacza mi sie gra nie wiem czemu moze pomozecie ??

Dopisz się do istniejącego wątku o SS: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4683&u=27
Ten wątek jak sam tytuł wskazuje dotyczy problemów na stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 04.05.2006 o 18:41, Vaxinar napisał:

Nie, poza tym takie wątki sie odświeżają codzień. Np miałem przypięty mój o Diablo III i dziś
ktoś napisał, ale przed tem był wpis sprzed 2 tyg i ciągle się to odświeżało.


Po prostu jak z upływem czasu zniknie wpis danego tematu z historii Twojej przeglądarki to temat się "odświerza". :) Przynajmniej tak mi się zdaje, bo też mi się parę razy zdarzyło ze starymi wątkami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jeśli temat żyje krótko i ktoś da dodaj post i zanim skończy pisać moderator zamknie i uzasadni czemu zamyka osoba nie zdąży dodać to po kliknięciu dodaj będzie ten post po prostu. :) Ot cała sprawa! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2006 o 18:49, Kukowsky napisał:

Jeśli temat żyje krótko i ktoś da dodaj post i zanim skończy pisać moderator zamknie i uzasadni
czemu zamyka osoba nie zdąży dodać to po kliknięciu dodaj będzie ten post po prostu. :) Ot
cała sprawa! :)

Ot i takie proste rozwiązanie frapującego mnie już od dłuższego czasu problemu :) Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.05.2006 o 17:59, Marrbacca napisał:

(...) Najpierw zamyka, później dopisuje posta z uzasadnieniem, ale czasami później jeszcze się pojawiają > posty.


Zamknięcie wątku przez moderatora oznacza, że użytkownik forum nie może użyć przycisków Dodaj Post oraz Odpowiedz. Jednak, jeżeli użytkownik ma otwarte okienko pisania i dopiero wtedy moderator złoży kłódkę to user doda swój post bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Jak można zrobic zeby co strone wykakiwał komunikat taki jak jest w statusach
Bo chciał bym zmieni zasade w moim temacie i chcem zeby on wyskakiwał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Prosze, napisz to moze jeszcze raz, bo ja z tego prawie nic nie zrozumialem :/...

Chodzi Ci o ten przypiety post na samej gorze? Jesli tak to moga to zrobic TYLKO modzi oraz pracownicy CDP. Innej opcji nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

przed chwilą prowadziłem dyskuję ze stworem;) A raczej dalem odpowiedz na jego posta w temacie o Tokio Hotel, bylo to jakies 10 - 20 minut temu, wpadam otwieram szukam tematu nie moge znalezc , a byl na drugiej stronie i osatni wpis o 23 iles... gdzie się podzialy moje i jego posty?;/ A moze ja mam jakies zwidy;) Dam glowę ze przed chwilą pisałem tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Chcesz, żeby Twój wpis wrócił razem z karą za offtop?

Nie podoba się temat wątka, nie pisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.05.2006 o 01:49, kNOT napisał:

Chcesz, żeby Twój wpis wrócił razem z karą za offtop?

Nie podoba się temat wątka, nie pisz...


nierozumiem o co ci chodzi... moglbys chociaz napisac , ze posty usunąłes czy cos:/ Poza tym skoro to jest temat o TH to chyba moge wyrazic swoje zdanie co o nich sądzę czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie. Podobnie jak nie możesz w wątku o Baldur''s Gate pisać nieustannie, jaka ta gra jest zła. Nie podoba się, nie pisz tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.05.2006 o 01:53, kNOT napisał:

Nie. Podobnie jak nie możesz w wątku o Baldur''s Gate pisać nieustannie, jaka ta gra jest zła.
Nie podoba się, nie pisz tam...


skoro tak uważasz, ale nie wydaje ci się ze powinienes mi powiedziec że usuwasz moje posty? A nie że ja wchodzę, szukam i pustka... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Regulamin umieszczania wypowiedzi w serwisie gram.pl
1. Podstawowe zasady
Na forum gram.pl podstawową władzę stanowią moderatorzy i pracownicy CD Projekt. Mogą usunąć dowolną wypowiedź oraz zablokować możliwość dodawania kolejnych bez podania przyczyny - takie mają prawo!

2. http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=3419&pid=144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować