• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Cóż znowu wystąpił błąd w sklepie w dziale gadżety przy przerzucaniu na drugą stronę gadżetów. Wchodząc odrazu do sklepu/gadżety wyskakuje nam smycz z podobnym podpisem co w czerwonej ramce i potem przy naciśnięciu L-Z wyskakuje takie coś jak poniżej.
BTW. Ciągle będąc w sklepie w ramce: "Najwyżej oceniane" w "Wszech Czasów" link "Heroes III Złota Edycja" przenosi nas spowrotem na stronę główną.
P.S. Moja przegladarka to Mozilla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 16.05.2006 o 22:35, Ponury napisał:

Ja mam pytanie czy moza usunąc swoje konto na gram.pl?? tzn czy jest taka opcja


jezeli się nie mylę to - Nie możesz;) Zostaje ci jedynie wylogowanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 17.05.2006 o 00:50, Widek napisał:

> Ja mam pytanie czy moza usunąc swoje konto na gram.pl?? tzn czy jest taka opcja

jezeli się nie mylę to - Nie możesz;) Zostaje ci jedynie wylogowanie:)



Uuu szkoda:) Zreszta z tego co wiem widac ile ktory uzytkownik ma kont po loginach z adresu ip:) wiec i tak moderatorzy i cpd beda wiedziec kto ja jestem i ze mam 2 konta daltego sie pytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mi usuneły się wszystkie wPLN''y(miałem 650)a teraz mam 0:(:(:(:(:(:(:(Problem zgłosiłem do pomocy technicznej i mam nadzieje, że chociż połowę mi oddadzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 18.05.2006 o 21:20, Vasilli napisał:

Mi usuneły się wszystkie wPLN''y(miałem 650)a teraz mam 0:(:(:(:(:(:(:(Problem zgłosiłem do
pomocy technicznej i mam nadzieje, że chociż połowę mi oddadzą

hmm duzo :D ja zawsze wpln mam na kartach a jak chce cos kupic to dopiero wtedy wpisuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem z dodawaniem zdjęć do posta, występuje on od przedwczoraj w temacie "Kwasy by Jasió, James & SiniS" (screen). Odziwo mogę dodawać zdjęcia w innych tematach m. in. w temacie "Gra w skojarzenia" http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1313&pid=3463 Co może być przyczyną tego zdarzenia?? Da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Cz na tym forum dostępna jest funkcja "edit", bo jak narazie nie zauwazyłem(chyba że jestem ślepy). Jeżeli nie ma to bardzo bym prosił o wprowadzenie takiej funkcji, poniewarz ułatwi to życie wielu osobą i jest to ogólnie bardzo przydatna funkcja.

Niestety dodałem już taki temat(Funkcja "edit") ponieważ nie zauwazyłem tego oto tematu. Sorry. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Pojawił mi sie taki sam problem jak u hunter22''a, nie moge dodać obrazka i pisze dokładnie jak u kolegi :/
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.05.2006 o 13:18, Kermit 13 napisał:

Proszę o pomoc.


Próbowałeś zamknąć przeglądarkę i załadować stronę ponownie? W moim przypadku pomogło. Jeżeli nadal nie będzie działać, spróbuj odczekać tak z 30 minut. Ten błąd to jest jeszcze nic, jakieś 2 dni temu zamiast tematu w gram.pl wyskoczyła mi strona na wzór starej z CD Projekt, fajnie to wyglądało. Refresh pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.05.2006 o 14:54, shinian napisał:

Próbowałeś zamknąć przeglądarkę i załadować stronę ponownie? W moim przypadku pomogło. Jeżeli
nadal nie będzie działać, spróbuj odczekać tak z 30 minut. Ten błąd to jest jeszcze nic, jakieś
2 dni temu zamiast tematu w gram.pl wyskoczyła mi strona na wzór starej z CD Projekt, fajnie
to wyglądało. Refresh pomógł.


Tylko ja mam ten błąd od 3 dni, a przeładowanie strony nic nie pomaga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanko. Czy mogę zmienić nick na forum?? Nie chcę tworzyć nowego konta, ponieważ na tym mam trochę wirtualnej kasy i kilka postów napisanych. Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 24.05.2006 o 19:55, Yamamoto napisał:

Mam pytanko. Czy mogę zmienić nick na forum?? Nie chcę tworzyć nowego konta, ponieważ na tym
mam trochę wirtualnej kasy i kilka postów napisanych. Proszę o odpowiedź!

Delegat i nie wie?? :) Niestety takiej opcji na forum nie było, nie ma i nie będzie. :) Zostaję Ci tolerowanie swojego nicka lub założenie drugiego konta i pisania od obywatela. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A ja mam takie pytanie. Jak widziałem, to nie tylko ja dzisiaj miałem problemy z działalnością strony. Tak mniej więcej od 9 do 10.30 nie działała ani strona główna, ani forum. Ktoś wie (najlepiej CDP) co się działo?

I prosze o jedną rzecz. Nie pragnę domysłów... Bo to ja też potrafię zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 28.05.2006 o 10:52, PolishWerewolf napisał:

A ja mam takie pytanie. Jak widziałem, to nie tylko ja dzisiaj miałem problemy z działalnością
strony. Tak mniej więcej od 9 do 10.30 nie działała ani strona główna, ani forum. Ktoś wie
(najlepiej CDP) co się działo?

I prosze o jedną rzecz. Nie pragnę domysłów... Bo to ja też potrafię zrobić.


Strona nie działała już od 1-wszej w nocy. Czasami dzarzało się że coś się pokazało ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No właśnie. Działać na pewno działała w paru momentach, bo posty są dodane właśnie w godzinach nocnych i rannych.

Ja podałem swój przedział czasowy, w jakim próbowałem wejść na forum. Dlatego mogą się one różnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować