• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.01.2007 o 20:43, Bartkula napisał:

Mam dokładnie to samo co opisujesz :( Mam nadzieje, że wkrótce to naprawią, bo jest to dość
irytujące...


Zapewne wszyscy to mamy... A mnie to denerwuje bardziej od większości, bo nie mam nic w zamian za te tortury - nie mam stroblona... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2007 o 19:50, vauxhall napisał:

Te spowolnienia są spowodowane właśnie stroblonami. Userzy ładują do nich filmy, zdjęcia, robią
jak najbardziej ''''odlotowe'''' design swojego okna.

Akurat filmy nijak nie mogą spowalniać gram.pl, bo są tylko linkowane z Youtube lub Google Video, a nie "fizycznie" zgrywane na serwery. Z resztą mogę się zgodzić, dlatego też mój gramsajt jest bardzo ascetyczny (i dzięki czemu czytelny, nic tak mnie nie dobija jak widok niektórych gramsajtów z ciemną, ciężką tapetą w wysokiej rozdzielczości, a na wierzchu czarną czcionką ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0


Forum się wali i to po całości- błędy w moim koncie, co chwilę błędy na stronie głównej forum i w poszczególnych tematach, co jakiś czas mnie wylogowuje, a nawet jak forum chodzi to wszystko odpala sie godzinę... lipnie by było gdyby gramsajty tak wpłyneły na jakość działania forum, a to dopiero beta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2007 o 21:00, THGD89 napisał:

Wiem co to za błędy. Chodziło m o to, co to są strobole :P


Stroblony
to takie mega-wizytówki lub mini-blogi jak wolisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/ciach/

CDP pewnie nie przewidziało takiego przeładowania... A jeszcze przecież nie wszyscy mają stroblony. Zapewne dlatego wstrzymali się z rozsyłaniem kodów... Ale ja to widze inaczej - skoro beta tak źle wpływa na serwer gram.pl, to wersja finalna powinna już działać idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2007 o 20:54, Deejay napisał:

Zapewne wszyscy to mamy... A mnie to denerwuje bardziej od większości, bo nie mam nic w zamian
za te tortury - nie mam stroblona... :/

Heh, nie tylko Ty, ja też nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2007 o 21:28, Budo napisał:

Forum się wali i to po całości /.../ lipnie by było gdyby gramsajty tak wpłyneły na jakość działania forum, a to dopiero beta...

Może dlatego, że to dopiero beta :-)
W każdym razie ja - jako urodzony optymista - mam taką nadzieję :-D
Zresztą, poza jednym dziwnym przypadkiem, kiedy to mi się strona nie wczytała, nic innego dziwnego nie zauważyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

To wejdź w moje konto i zobacz ile masz gier (chyba że w ogóle nie masz żadnych)- dzisiaj tylko zamknałem chyba 2 albo 3 tematy o znikaniu gier ;]
btw o bete chodziło mi w sensie że stosunkowo mało userów ma jeszcze stroblony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Stroblona można "ustawić'''' znjąc kod dostępu. Jak masz kod, wchodzisz na beta.gram.pl i klikasz na niebieskim globusie. W pojawiającym się okienku wpisujesz kod. Jeżeli pomylisz się 3 razy, strona blokuje się na kilka godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie można niezgodzie się z czyjąś recenzją ;)
Spowodowane jest to błędnym linkiem.

Zamiast "" http://www.gram.pl/javascript:ocenRecenzje(xxxxx,0)"" powinno być ""javascript:ocenRecenzje(xxxxx,0)"".

Dodatkowo jest masa literówek, tylko nie chce mi się wypisywać tego na forum. Jest może jakiś mail gdzie można je zgłaszać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.01.2007 o 21:28, Budo napisał:

Forum się wali i to po całości- błędy w moim koncie,

Jako że mam podobne objawy (które zresztą wykorzystałeś swego czasu) mógłbyś powiedzieć coś więcej o błędach na koncie .Mam jakieś takie dziwne przeczucie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

A co ja mam więcej powiedzieć- wiele osób to ma, zamiast listy gier zarejestrowanych jest komunikar o błędzie, pewnie masz to samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam pytanie: Czy jak nie bede wchodzil na moje konto gram to moze zostac ono usuniete mimo moich wirtualnych pieniędzy?

Aha i chce podrzucic jeden pomysl: Może za duzo wirtualnych (ok. 200) mozna by otrzymac jedna gre gratis? Pewnie to i koszty dla cd projekt ale ludzie mieli by kolejny powod aby kupowac gry cd projekt a nie cenegi.
Ludzie i tak musieli by kupic z 10 gier a do 10 jedna gratis to chyba nie przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2007 o 19:04, Budo napisał:

A co ja mam więcej powiedzieć- wiele osób to ma, zamiast listy gier zarejestrowanych jest komunikar
o błędzie, pewnie masz to samo :)

Sorry że tak, ale nie mam innego wyjścia z wiadomych względów ;p
No tak , wystraszyłem się że to sięga troszeczkę bardziej głębiej , zresztą mniejsza bo właśnie zrobił mi się po raz pierwszy nowy błąd , czegoś takiego jeszcze nie miałem .Jakieś dziwne ramki się porobiły .No a teraz nie da rady się normalnie zalogować .

20070122192113

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 22.01.2007 o 19:08, Oskar211 napisał:

Mam pytanie: Czy jak nie bede wchodzil na moje konto gram to moze zostac ono usuniete mimo
moich wirtualnych pieniędzy?


Nie zostanie usunięte, nie martw się. A drugi pomysł awykonalny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

/.../

:O Tego to jeszcze nie grali... spróbuj zamknąć przeglądarkę i spróbuj sie zalogować jeszcze raz na starym koncie. Jak nie to wypada czekać, próbować i mieć nadzieję. aha i jeszcze posłać mala gdzie trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam taki proble. Przestało mi wyświetlać wysłane posty. Jak dam post, to rzadko kiedy mi go pokazuje. Potem jak wychodzę na główną stronę, pisze, że mam odpowiedź. No to wchodzę, patrze, a tą odpowiedzią był mój post, który nawet nie był kierowany do mnie. Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować