• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
GramForumAdmin

Gram.pl - oficjalny wątek techniczny (tutaj zgłaszamy problemy dot. strony)

Pytanie

Witam wszystkich serdecznie na forum gram.pl!

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby serwis gram.pl był wygodny w użytkowaniu i nie nastręczał żadnych problemów naszym użytkownikom. Jednak jak wiadomo, błądzić jest rzeczą ludzką ;), więc jeżeli ktoś z Was napotka na jakiekolwiek bugi / błedy / babole przy korzystaniu z gram.pl (także forum!) to prosimy o umieszczenie ich w tym wątku. Jeśli to tylko możliwe, dołączajcie do każdego posta zrzut ekranu (screenshot) prezentujący dany błąd/błedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

5274 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

A mógłbyś wysłać mi ten plik na adres assassin90@op.pl lub dać na jakiś serwer bo u mnie cały czas sie nie ściąga nie wiem czego to wina :(

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie wiem kiedy to zostało zmienione ale już nie ma tego problemu, że po napisaniu posta temat dalej był podświetlony :) Przynajmniej tyle dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 12.02.2008 o 22:30, assassin90 napisał:

A mógłbyś wysłać mi ten plik na adres assassin90@op.pl lub dać na jakiś serwer bo u mnie
cały czas sie nie ściąga nie wiem czego to wina :(

Z góry dzięki

sorka że tak późno ale poszedł na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 15.02.2008 o 19:31, Marcinos07 napisał:

Czemu jak dałem odpowiedź na post to wyświetla nie jako odp. tylko jako nowy?
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28998&pid=593

Ponieważ najwyraźniej za długo go pisałeś i przekroczyłeś czas/limit "sesji". I jakiś skrypt zamienił twoją odpowiedź w zwykłego posta. Nie znam się na tym, powtarzam tylko słowa innych, ale póki co, jest to jedyne wytłumaczenie czemu tak się dzieję ;). Jeżeli chcesz tego uniknąć, metoda skopiowania treści i otwarcia okna z odpowiedzią na posta raz jeszcze, skutkuje ;P.
Btw. Sprawa ta była poruszana już w tym wątku: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=33281&u=765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mój problem - nie mogę zmienić awatara. W ustawieniach zatwierdziłem go, widzę efekty zatwierdzenia, ale wyjdę gdziekolwiek poza "moje konto" i awatar mam stary, na ekranie "moje konto" wszystko jest jak powinno. Czy awatar wczytuje się dopiero po jakimś czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2008 o 15:43, HELMOOT1 napisał:

Mój problem - nie mogę zmienić awatara. W ustawieniach zatwierdziłem go, widzę efekty
zatwierdzenia, ale wyjdę gdziekolwiek poza "moje konto" i awatar mam stary, na ekranie
"moje konto" wszystko jest jak powinno. Czy awatar wczytuje się dopiero po jakimś czasie?

Zastosuj twarde odświeżenie, tj. ctrl + F5. I wszędzie gdzie będziesz widział swojego starego avka tak rób ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.02.2008 o 15:46, gothicsheep napisał:

Zastosuj twarde odświeżenie, tj. ctrl + F5. I wszędzie gdzie będziesz widział swojego
starego avka tak rób ;).

Thx, działa, człowiek się robi głupi na starość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No więc po formacie komputera znikła mi całkowicie autokorekta strony.
Do tego - może to ma jakieś znaczenie - przestała też działać w Wordzie 2000... Ale przecież strona ma wbudowaną w siebie, własną. Jeżeli ktoś wie jak to rozwiązać - dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2008 o 21:44, mic02 napisał:

No więc po formacie komputera znikła mi całkowicie autokorekta strony.
Do tego - może to ma jakieś znaczenie - przestała też działać w Wordzie 2000... Ale przecież
strona ma wbudowaną w siebie, własną. Jeżeli ktoś wie jak to rozwiązać - dzięki za odpowiedź.

co rozumisz przez autokorekta? jeśli podkreślanie błędów w okienku do pisania postów to strona nie ma z tym nic wspólnego, to sprawa przeglądarki (pewnie zwyczajnie wyłączona jest). Napisz jaka przeglądarka to coś się poradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 20.02.2008 o 21:44, mic02 napisał:

No więc po formacie komputera znikła mi całkowicie autokorekta strony.
Do tego - może to ma jakieś znaczenie - przestała też działać w Wordzie 2000... Ale przecież
strona ma wbudowaną w siebie, własną. Jeżeli ktoś wie jak to rozwiązać - dzięki za odpowiedź.

Skoro jesteś po formacie, to może po prostu nie zainstalowałeś z powrotem Firefoxa ;P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No tak, oczywiście ciągle mam startego IE. Trzeba wreszcie zainsalować dobrego Firefoxa. No to tyle, dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Hm... Czy wam też nie chcą dodawać się obrazki do posta? Mam nadzieję, że problem zostanie w miarę szybko rozwiązany, wiecie - zapowiedź CDA i te sprawy - przydałyby się skany okładki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

I ja mam taką prośbę... czy można by było dostawać maile o takich różnych ważnych wydarzeniach jak wywiady i inne rzeczy jak konkursy... bo ja np. przegapiłem wywiad z pracownikiem techlandu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.03.2008 o 09:53, Lesz3yk napisał:

Hm... Czy wam też nie chcą dodawać się obrazki do posta?

Zaraz sprawdzę.

EDIT: jak widać wszystko działa. Nie wiem, czy to szybka reakcja ludzi od rozwiązywania takich problemów, czy po prostu to błąd u Ciebie.

20080313141846(1)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować