Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Call of Juarez - temat ogólny

597 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2009 o 15:39, DonSzabla napisał:

I tu pojadę z tobą: On miał 10lat i zabił cię więcej razy niż ja go xD

PS: Nie ma to jak dobrze kampić prawda? :) Wtedy każdy jest pro :D
SORY DUBEL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak można kampić górnikiem? o_O Nauczysz mnie? A co do kampienia na drugiej mapie, byłem na tym dachu wystawiony jak strach na wróble w szczerym polu. Nic, tylko strzelać ;] Ale serw "przypadkowo" się rozłączył... ;> Spytaj gości ze swojego klanu, czy pójdą na sparing.

EDIT:

Dnia 07.08.2009 o 15:39, DonSzabla napisał:

I tu pojadę z tobą: On miał 10lat i zabił cię więcej razy niż ja go xD


To świadczy o tym, że kuzyn LittlePr0, a Tyś nub :P Joke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2009 o 21:07, zerohunter napisał:

Mam takie dziwne pytanie:D

Czy wam też Juarez się kojarzy z hitlerem?



Prawda? Wyglad tak troszke jakby ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie gra beznadziejna. Po chwili gry stwierdziłem że to będzie "zagrać, odinstalować". Po dłuższym posiedzeniu nastąpił etap "zagrać, odinstalować, zapomnieć". Teraz jestem na etapie "nie grać, odinstalować, zapomnieć".Nie mogę przez nią przebrnąć, żeby grać muszę się do tego zmusić. Cosik mi się zdaje że sobie odpuszczę.

Za to silnik gry, cudo. Duża interakcja z otoczeniem, nawet jak strzelasz w pajęczynę to się poruszy (ale nie podziurawi ;]). Pierwsze skojarzenie to Valve i ich silnik Source.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na publicznym nie ma sensu grać, zaraz się sępy zlecą. Jeżeli masz zew. IP możesz założyć serwer, a jeżeli nie to załatwię wolny na XF1, ale z tym będzie trochę bałaganu, więc wolałbym Twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, on zawsze gra na hakach :P Jak będziecie grać w weekend to dajcie znać, to wpadnę i was rozwalę. ;) xD

Gumiś, a tak na poważnie, to jak tam Twoje przenikania przez ściany ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2009 o 20:23, Albii napisał:

Gumiś, a tak na poważnie, to jak tam Twoje przenikania przez ściany ? :D


Chciałbyś :P Ale wymówka dobra, nareszcie masz usprawiedliwienie, gdy rozwalam Cię do zera ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę nieporozumień, więc 4 rzeczy:

1. Kościół na środku planszy ma okna bez szyb. Można przez nie strzelać.
2. Gra jest zbudowana na tym silniku, że jeżeli ktoś strzeli, a Ty w ostatnim momencie schowasz się za ścianę, to i tak jest spora szansa, że zginiesz. Sam niejednokrotnie spotykałem się z taką sytuacją i wiem, jakie to wkurzające.
3. Byłem schowany za drzwiami, poszedłem na górę, a Ty akurat stałeś bez ruchu, więc strzelałem. Trzeba było wrócić tą samą drogą, a nie zeskakiwać ;]
4. Najważniejsze. Wallhack (bo tak nazywa się przechodzenie przez ściany) nie pozwala na poruszanie się po piętrach, więc gdybym go miał, jak głoszą Wasze mongolskie teorie, to nie mógłbym zdejmować Cię z wysokości piętra. A przecież widziałeś mnie tam wiele razy. Skąd o tym wiem? [ironia] Bo sam go używam [/ironia]

Nic na mnie nie macie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować