Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Call of Juarez - temat ogólny

597 postów w tym temacie

Wczoraj skończyłem Call of Juarez i co do etapów z Billym nie są aż tak strasznie złe jak w niektórych recenzjach czytałem...;p Szkoda tylko,

Spoiler

że pastor Ray ginie...;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 12:11, Chojna_90 napisał:

Wczoraj skończyłem Call of Juarez i co do etapów z Billym nie są aż tak strasznie złe
jak w niektórych recenzjach czytałem...;p Szkoda tylko,

Spoiler

że pastor Ray ginie...;(


Etapy z Billym są fajne na początku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 12:17, DonSzabla napisał:

> Wczoraj skończyłem Call of Juarez i co do etapów z Billym nie są aż tak strasznie
złe
> jak w niektórych recenzjach czytałem...;p Szkoda tylko,

Spoiler

że pastor Ray ginie...;(


Etapy z Billym są fajne na początku :)


Dalej też nie jest źle;p Końcówka gry jak się eksterminuje wrogów z łuku....:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 12:23, Chojna_90 napisał:

Dalej też nie jest źle;p Końcówka gry jak się eksterminuje wrogów z łuku....:D:D

O właśnie strzelanie z łuku jest bardzo fajne (spowolnienie czasu robi swoje). W CoJ łuk to taka snajperka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 12:26, DonSzabla napisał:

> Dalej też nie jest źle;p Końcówka gry jak się eksterminuje wrogów z łuku....:D:D

O właśnie strzelanie z łuku jest bardzo fajne (spowolnienie czasu robi swoje). W CoJ
łuk to taka snajperka :D


Ogólnie spowolnienia czasu w tej grze wyszły tylko na dobre:) mam nadzieje ze ta gra nie skończy się na Więzach Krwi... xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w multi CoJ najbardziej lubię grać snajperem. Z innej beczk: Też sądzę, że etapy z Billym nie są tak złe jak opisują. Ale to czy nam się podobają czy nie to kwestia gustu. Mnie np. bardziej podobało się eliminowaniie wrogów z łuku niż z rewolwerów i ogólnie to etapy z Billym bardziej mi spasowały. Ale dla kogoś, kto oczekuje od FPS''a szybkiej strzelaniny, bez urozmaiceń typu skradanka czy wspinanie się na górę, to rozumię dlaczego "wybrzydza" przy etapach z nim.

A teraz siema, zaczynam grać w multi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszy team złożony ze snajperów niż kamikaze z dynamitem. W jedynce snajper jest zdecydowanie najlepszą postacią. Jeśli się trochę potrenuje można spokojnie strzelać bez lunetki.

@Takilma Jeśli chcesz mogę ci podać kilka stron klanów. Zazwyczaj wymagany jest Xfire i TS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To podaj gg albo maila.
Żeby offtopu nie było to napiszę jeszcze, że granie Billym jest męczące tak jak bieganie z łukiem, biczzem i ladies gunem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować