Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Call of Juarez - temat ogólny

597 postów w tym temacie

Nawiasem jest ktoś chętny poszaleć czasami w multi i do klanu, bądź do jednej z tych rzeczy ? Pisać tutaj i zapraszać mnie na xfire. albinskia(Albii of Persja)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zaliczyłem Call of Juarez. Gierka naprawdę niczego sobie(recka na moim gramsajcie).

Spoiler

Szkoda tylko, że na końcu Ray ginie.

Ale ostatnia akcja z jego udziałem jest bardzo widowiskowa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pogramy w multi? ^^ Napisałem na Twoim GS-ie co o grze sądzę. Zawsze mnie intrygowało, czemu twórcy w zakończeniach swoich gier

Spoiler

nie uśmiercają głównego bohatera. Teraz już wiem. Śmierć Raya troszkę mną wstrząsnęła, nie spodziewałem się tego.

Podobnie było z
Spoiler

Paulem Jacksonem z Call of Duty 4.

I mam cichą nadzieję, że w CoJ 3
Spoiler

Ray jakimś cudem zmartwychwstanie czy coś takiego

. Bez niego ta gra nie istnieje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 17:38, Gumisiek2 napisał:

I mam cichą nadzieję, że w CoJ 3

Spoiler

Ray jakimś cudem zmartwychwstanie czy coś takiego

. Bez niego ta gra nie istnieje ^^

Spoiler

Tak, wyjdzie z drewnianej trumny, odkopie się i przeżyje na środku meksykańskiej pustyni :P Raczej już byłby prequel dwójki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się wczoraj tym frustrowałem, jak przechodziłem po raz drugi, ale etap XIV nadrabia każde niedociągnięcie gry. Jeden z najlepszych etapów w grach komputerowych ever ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2009 o 17:42, Gumisiek2 napisał:

Też się wczoraj tym frustrowałem, jak przechodziłem po raz drugi, ale etap XIV nadrabia
każde niedociągnięcie gry. Jeden z najlepszych etapów w grach komputerowych ever ;]

Proponuję wam przejść na CoJ2 do multi bo jest o wiele lepszy choć nadal nie dopracowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w X epizodzie i zaciąłem się. Moim celem jest znalezienie złota, doszedłem do momentu kiedy za kościółkiem odkrywamy 3 groby a potem duży kamień. Co dalej robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 12:12, BoloMaster napisał:

jestem w X epizodzie i zaciąłem się. Moim celem jest znalezienie złota, doszedłem do
momentu kiedy za kościółkiem odkrywamy 3 groby a potem duży kamień. Co dalej robić?

Musisz wspiąć się na kościółek, i zeskoczyć na wzniesienie przy którym stoi krzyż. Zasuwaj dalej, aż zrobisz ogromne kółko, i staniesz na wzniesieniu które ukazał filmik wraz właśnie z tym dużym kamieniem. Musisz go zrzucić na pokrywę zasłaniającą otwór do podziemi ze złotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.07.2009 o 14:19, BoloMaster napisał:

dzięki, właśnie udało mi się skończy grę, zakończenie jedynie trochę smutne;/

Skoro wygrałeś CoJ''a to polecam CoJ''a2.
Druga część jest czasowo przed jedynką, jak Ray był młodszy i żyli jeszcze jego bracia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś łaskaw powiedzieć coś o klanach w multi Call of Juarez, to odpowiedzcie. Nie wiem jak sie je zakłada i jak zorganizować taki klan lub do niego dołączyć ( Jeżeli takowe istnieją i nie są kwestią umowną kilku grzczy, choć sporo o klanach słyszę ).

P.S

Jeżeli ktoś grywa w multi, i przypomina sobie mój nick, to elo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 12:40, Takilma napisał:

Jeżeli ktoś grywa w multi, i przypomina sobie mój nick, to elo ;)


Taki jak na gramie? Nie kojarzę :P Co do klanów, to aby założyc dobry klan trzeba mieć stronę internetową klanu i jakiś symbol (nie wystarczy wpisać sobie np. "xXx" przed i na końcu nicka. Jeśli masz xfire to zobacz na mój profil, na jednym ze screenów z CoJ koleś proponuje mi dołączenie do klanu, ale zapomniałem strony, na której trzeba się zarejestrować ;D Możesz też założyć klan na Xfire :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pro klan oznacza 90% snajperów to ja dziękuje.
Dlatego CoJ2 multi jest ciekawsze bo tam jest zróznicowanie postaci, choć bywa , że cały team składa się z weteranów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2009 o 13:18, R3clus3 napisał:

Jeśli pro klan oznacza 90% snajperów to ja dziękuje.

Sam gram snajperem ale nie ciągle (rewolwerowiec to moja ulubiona klasa). Co do klanów to bywają i takie.

Dnia 30.07.2009 o 13:18, R3clus3 napisał:

Dlatego CoJ2 multi jest ciekawsze bo tam jest zróznicowanie postaci, choć bywa , że
cały team składa się z weteranów.

Każdy gra klasą która najlepiej mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować