Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Starcrafta II naprawdę blisko!

30 postów w tym temacie

Nawet kwartały?? Czy nawet kwartał??

Bo jeśli w ogóle żaden kwartał no to myślę że jeszcze w wakacje będzie można przetestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest Blizzard...Może nie ma w 100% tej samej załogi, co 10 lat temu, ale to wciąż Blizz... Alpha: when it''s done. Beta: when it''s done. Beta-testing: when it''s done. Release: when it''s done.

Na wszystkie pytania, związane z grami Blizza, jest jedna uniwersalna odpowiedź - when it''s done. Lepiej przyjąć, że bety w ogóle nie uświadczymy podczas wakacji. Tak jest bezpieczniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Starcraft II beta, pojawi się spiracona na 100 %, więc jeśli ktoś jest napalony że nie może wytrzymać kilka tygodni dłużej to może sobie na upartego pobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 16:40, Bodziu95 napisał:

Starcraft II beta, pojawi się spiracona na 100 %, więc jeśli ktoś jest napalony że nie
może wytrzymać kilka tygodni dłużej to może sobie na upartego pobrać


Nie przypominam sobie, by bety MP był pirackie... z fizycznego punktu widzenia spiracenie bety multi jest po prostu niemożliwe...

A nawet jeśli beta będzie... to tak naprawdę kiedy...? No cóż, ja sobie jeszcze poczekam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki (i dziewczyny) z Blizzard mają spoko podejście do sprawy. Szkoda, że w codziennym życiu tak nie ma. Np. na uczelni.
- Kiedy ma pan/pani zamiar oddać pracę?
- Gdy będzie skończona :P
Byłoby jak w raju ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś newsy od Blizzarda przestały robić na mnie wrażenie. Zapowiadają grę, żeby minimum po 2 latach ją wydać. Całe ciśnienie spada mniej więcej po roku, a gra sprawia wrażenie starej jeszcze przed premierą w moim odczuciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.06.2009 o 16:52, RazorBMW napisał:


Nie przypominam sobie, by bety MP był pirackie... z fizycznego punktu widzenia spiracenie
bety multi jest po prostu niemożliwe...

A nawet jeśli beta będzie... to tak naprawdę kiedy...? No cóż, ja sobie jeszcze poczekam
:]



No to mało, tego szukasz bo nie jesteś piratem komputerowym, poszukaj troche w necie to zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo niecierpliwie oczekuje wydania SC II. Ale nie dlatego, że chce w tę grę zagrać. Po prostu wiem, że jak wyjdzie już SC, to wezmą się całą parą za Diablo 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 17:47, Abi_Dalzim napisał:

Ja bardzo niecierpliwie oczekuje wydania SC II. Ale nie dlatego, że chce w tę grę zagrać.
Po prostu wiem, że jak wyjdzie już SC, to wezmą się całą parą za Diablo 3 :)

Jak wyjdzie SC 2 to raczej zostanie ci 2/3 StarCrafta 2 i Diablo III ;))) Więc jeszcze nie taka pełna para.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2009 o 18:00, Slappy napisał:

Jak wyjdzie SC 2 to raczej zostanie ci 2/3 StarCrafta 2 i Diablo III ;))) Więc jeszcze nie taka pełna para.

Ale jak wyjdzie pierwsza część SCII to chyba nie będą za miesiąc wypuszczać drugiej części, nie? Myślę, że przyjdzie wtedy pora na Diabełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować