Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

1.nie mam ostatnio w co grać, więc mam takie zapytanie: czy jest na PSP gra Marvel: Ultimate Alliance? Jeśli jest, to czy się opłaca i gdzie ją można nabyć za w miarę rozsądną cenę :)
2. Burnout na PSP jest warty swojej ceny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:07, Madoc napisał:

1.nie mam ostatnio w co grać, więc mam takie zapytanie: czy jest na PSP gra Marvel: Ultimate
Alliance? Jeśli jest, to czy się opłaca i gdzie ją można nabyć za w miarę rozsądną cenę :)

2. Burnout na PSP jest warty swojej ceny?


W Burnout Dominator akurat gram i z całą stanowczością potwierdzić mogę, że warto :) Wprawdzie to pierwsza część serii z jaką miałem do czynienia (bo ps2 nie mam) i pewnie dlatego zrobiła na nie takie wrażenie, niemniej jednak Burnout bije na głowę wszystkie Need for Speerdy. W Burnout Legends nie grałem, ale pewnie też jest niezły.
A co do Marvela - gra wyszła na PSP i jest świetna. Pomijając grafikę, cała gra jest chyba dokładną konwersją wersji z dużych konsol i PC ( nie jestem pewny, grałem tylko na PSP, ale biorąc pod uwagę rozbudowanie...). Ja swoją kupowałem dość dawno na Allegro i jeżeli chodzi o rozsądne ceny gier na PSP to właściwie tylko kupowanie na Allegro ma sens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chce kupić grę ale nie wiem jaką mam już władce pierścieni i tekena porostu chciałbym uzupełnić kolekcję ;)
pomocy co mam kupić??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:56, SlimPole napisał:

> 1.nie mam ostatnio w co grać, więc mam takie zapytanie: czy jest na PSP gra Marvel: Ultimate

> Alliance? Jeśli jest, to czy się opłaca i gdzie ją można nabyć za w miarę rozsądną cenę
:)
>
> 2. Burnout na PSP jest warty swojej ceny?

W Burnout Dominator akurat gram i z całą stanowczością potwierdzić mogę, że warto :) Wprawdzie
to pierwsza część serii z jaką miałem do czynienia (bo ps2 nie mam) i pewnie dlatego zrobiła
na nie takie wrażenie, niemniej jednak Burnout bije na głowę wszystkie Need for Speerdy. W
Burnout Legends nie grałem, ale pewnie też jest niezły.
A co do Marvela - gra wyszła na PSP i jest świetna. Pomijając grafikę, cała gra jest chyba
dokładną konwersją wersji z dużych konsol i PC ( nie jestem pewny, grałem tylko na PSP, ale
biorąc pod uwagę rozbudowanie...). Ja swoją kupowałem dość dawno na Allegro i jeżeli chodzi
o rozsądne ceny gier na PSP to właściwie tylko kupowanie na Allegro ma sens...

Legends lepszy, ma tryb Crash...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podacie mi nazwy programików do konwerterowania AVI na taki żeby na PSP poszło? Mam takie dwa PSP Video 9 (nawet po skonwerterowaniu mi na psp nie chodzi) i AVItoPMP (nie za bardzo kapuję jak go obsługiwać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:08, Ghoster7 napisał:

Podacie mi nazwy programików do konwerterowania AVI na taki żeby na PSP poszło? Mam takie dwa
PSP Video 9 (nawet po skonwerterowaniu mi na psp nie chodzi) i AVItoPMP (nie za bardzo kapuję
jak go obsługiwać)

PSP Video 9 jest najlepszym darmowym tego typu programem i najlatwiejszymw obsludze wiec nie potrzebujesz niczego innego.Ja uzywam ejszcze PSP Movie Creator jesli chce miec film z napisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupic PSP i do tego jakąś fajną gierkę. Zakładając że gry na PSP są dosyc drogie chciałbym coś żeby się szybko nie znudziło. Rozmyślałem nad zakupem GTA:LCS lub GTA:VCS. Co jest lepsze, a może coś innego? Albo jakiś fajny RPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:18, adi54 napisał:

Mam zamiar kupic PSP i do tego jakąś fajną gierkę. Zakładając że gry na PSP są dosyc drogie
chciałbym coś żeby się szybko nie znudziło. Rozmyślałem nad zakupem GTA:LCS lub GTA:VCS. Co
jest lepsze, a może coś innego? Albo jakiś fajny RPG.

zalezy jaki klimat ci abrdziej w GTA pasuje .Obie gry sa swietne niemmniej VCS jest wiele bogatsza i wieksza niz LCS.Te gry sie nie nudza .Polecam burnouty,killzone,tekkena,ssxa,def jama,mgsa,i LUMINES ktore maja tyle miodu ze hoho :) RPG to Finale chyba tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umm...widzę, że został poruszony temat PSP Video 9. zainstalowałem sobie ten program i mam problem. Otóż wszystko działa sprawie, filmy się konwertują ładnie, ale... Ale zajmują 4 razy więcej miejsca na dysku (film 30MB, zajmuje na karcie pamięci 120MB) - więc pierwsze pytanie brzmi, jak mogę zmniejszyć rozmiar pliku - a, drugie pytanie brzmi - jak mogę dodać napisy do filmu?

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 14:57, bartek_kawa napisał:

Umm...widzę, że został poruszony temat PSP Video 9. zainstalowałem sobie ten program i mam
problem. Otóż wszystko działa sprawie, filmy się konwertują ładnie, ale... Ale zajmują 4 razy
więcej miejsca na dysku (film 30MB, zajmuje na karcie pamięci 120MB) - więc pierwsze pytanie
brzmi, jak mogę zmniejszyć rozmiar pliku - a, drugie pytanie brzmi - jak mogę dodać napisy
do filmu?

Dzięki za pomoc i pozdrawiam

Pamietam ze tam sie chyba suwakiem ustawialo jakos konwersji i pokazywalo ile miejsca bedzie zajmwoac po wszystkim .Nie chce mis ei sprawdzac ,musisz pokombinowac ale pamietam ze jak konwertowalem to zajmowaly mniej niz oryginalne pliki.Napisy dodasz tylko w programie PSP Movie Creator ,gdy napisy znajduja sie w tym samym folderze co film i maja identyczna nazwe i musisz miec kodeka vsub.Dodatkowo w PSP MC mozesz ustawiac jakosc obrazu,dzwieku,bitrate i wiele innych rzeczy i od razu ci pokazuje ile konwesrja zajmie miejsca.Idealny programik do PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.01.2008 o 14:11, jackass napisał:

PSP Video 9 jest najlepszym darmowym tego typu programem i najlatwiejszymw obsludze wiec nie
potrzebujesz niczego innego.Ja uzywam ejszcze PSP Movie Creator jesli chce miec film z napisami


Jak konwerteruje przez PSP Video 9 to mi na PSP nie widzi że jakiś film w ogóle jest, którą opcję konwertu wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 12:42, Ghoster7 napisał:

Jak konwerteruje przez PSP Video 9 to mi na PSP nie widzi że jakiś film w ogóle jest, którą
opcję konwertu wybrać?

czy tam sie wybiera opcje konwertowania ? mi sie zdaje ze tylko rodzaj firmwaru i wszystko.Rodzaj to sie ustawia w Movie Creatorze ktory jest o wiele lepszym programem i polecam go bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 12:55, jackass napisał:

czy tam sie wybiera opcje konwertowania ? mi sie zdaje ze tylko rodzaj firmwaru i wszystko.Rodzaj
to sie ustawia w Movie Creatorze ktory jest o wiele lepszym programem i polecam go bardziej


O to mi chodzi (patrz obrazek)

20080106133529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 13:35, Ghoster7 napisał:

O to mi chodzi (patrz obrazek)

tam ustawiasz jaki masz firmware w konsoli.Sprawdzasz softa w PSP i znajdujesz tam na liscie taki sam ,ewentualnie najbardziej zblizony - to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2008 o 13:45, jackass napisał:

tam ustawiasz jaki masz firmware w konsoli.Sprawdzasz softa w PSP i znajdujesz tam na liscie
taki sam ,ewentualnie najbardziej zblizony - to wszystko.


Ściślej rzecz biorąc nie zbliżony a najnowszy nie będący wyższym niż firmware w konsoli. W tył softy są kompatybilne, a do góry już nie koniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 13:45, jackass napisał:

tam ustawiasz jaki masz firmware w konsoli.Sprawdzasz softa w PSP i znajdujesz tam na liscie
taki sam ,ewentualnie najbardziej zblizony - to wszystko.


Ahaaa, tylko ja mam soft 3,71 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.01.2008 o 12:55, jackass napisał:

czy tam sie wybiera opcje konwertowania ? mi sie zdaje ze tylko rodzaj firmwaru i wszystko.Rodzaj
to sie ustawia w Movie Creatorze ktory jest o wiele lepszym programem i polecam go bardziej


A w Movie Creatorze jak konwerterować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejo! Chciałem wam powiedziec oczymś ważnym macie piraty ale tak szczerze ja przyznaję że nie ale jak chcecie zostac piratami to proszę. Nie wiem co za kretyni zorbili tą stronę i jak zamówili tą domenę... Żal że nie ma tu reakcji Sony, ale to nie żadne torrenty zresztą looknijcie sami aż żal się śmiać : [m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:07, Madoc napisał:

1.nie mam ostatnio w co grać, więc mam takie zapytanie: czy jest na PSP gra Marvel: Ultimate
Alliance? Jeśli jest, to czy się opłaca i gdzie ją można nabyć za w miarę rozsądną cenę :)

2. Burnout na PSP jest warty swojej ceny?


Hej posługując się ocenami profesjonalny serwisów to wygląda to tak:
Marvel: Ultimate Alliance
IGN-8.1
Gamespot-8.3
GameRankings: 82,0%

Burnout Legends
IGN-8.5
Gamespot-9.0
GameRankings-86,8%

To opinia serwisów branżowych a moja jest taka że kupuj Marvel:UA jest to gra warta wydanej na nią kasy i myślę że to dobra decyzja. Ale ta cała reszta to twój wybór. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować