Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2008 o 22:25, Konrad512 napisał:

Niby można grać na konsoli podłączonej do prądu- ale jeżeli będziesz tak grał, to bateria
szybciej się zużyje, w sensie, że nie będzie już tak pojemna jak na starcie. Poza tym,
Sony tego nie zaleca w instrukcji.

Acha, a długo się potem ładuje bateria?

Dnia 18.09.2008 o 22:25, Konrad512 napisał:

Guziki są wykonane bardzo dobrze (przynajmniej w modelu
Slim & Lite), krzyżak jest fajnie podniesiony przez co bardzo wygodnie się gra. Niestety
nie moge powiedzieć tak o analogu- po godzinie grania nie będziesz czuł kciuka, nawet
z ulepszoną gałką w modelach 2000. A tak steruje się większością gier :/

To fajnie, a co jest złego w analogu w PSP? Kiedyś grałem w sklepie na stanowisku do wypróbowania i fajnie się grało.
Chodziło ci może, że jak jest niewyrobiona to trudno działa? Bo ta w sklepie była już wypróbowana wiele razy, a i tak długo nie pograłem, bo rodzice mnie popędzali abym już skończył (tak, zakupy były) , a była też kolejka do wypróbowania. Analogicznie było na stanowisku do wypróbowania Xbox 360, ale tutaj już z własnej woli odszedłem, bo "kolejka" była nie miła i chamska i ogólnie przeszkadzała.

Dnia 18.09.2008 o 22:25, Konrad512 napisał:

EDIT: Aha, oczywiście do konsoli jest dołączona bateria i ładowarka :)

To pięknie. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 22:32, Kalejdoskop86 napisał:

Chodziło ci może, że jak jest niewyrobiona to trudno działa?

Oj jest tak zrobiony, na hmm.. płasko, nie wystaje jak w normalnym padzie, tylko jest prawie na równi z konsolą, więc kciuk jest troche nienaturalnie wygięty, a to męczy po jakimś czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 22:32, Kalejdoskop86 napisał:

Acha, a długo się potem ładuje bateria?


Jakieś 2.5-3 godziny. Pierwsze ładowanie może być troche dłuższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 22:25, Konrad512 napisał:

Niby można grać na konsoli podłączonej do prądu- ale jeżeli będziesz tak grał, to bateria
szybciej się zużyje, w sensie, że nie będzie już tak pojemna jak na starcie. Poza tym,
Sony tego nie zaleca w instrukcji.

Hę? W którym miejscu? Pierwsze słyszę. Mam PSP ponad półtora roku i bardzo często zdarza mi się grać gdy konsolka się ładuje ale jakoś nie zaobserwowałem spadku wydajności baterii. W instrukcji też sprawdziłem i nigdzie nie widzę takich informacji (może w instrukcji do slima coś takiego dopisali?).

A analog faktycznie jest do bani :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o analog, to mi po pierwszym dniu grania w GoW (szczególnie w tym momencie gdy lejemy jaszczura przed tym wielkim murem i trzeba analogiem w kołko kręcić, żeby go zrzucić) kciuk chciał odpaść...

A ja bym Ci polecił kupić PSP na allegro : P. Jest dosyć tanio. Kupuj przerobione (tzn. z nieoficjalnym softem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 22:25, Konrad512 napisał:

Niby można grać na konsoli podłączonej do prądu- ale jeżeli będziesz tak grał, to bateria
szybciej się zużyje, w sensie, że nie będzie już tak pojemna jak na starcie. Poza tym,
Sony tego nie zaleca w instrukcji.


Eeee? Gdzie takie bzdury wyczytałeś? Granie z podłączoną ładowarką nie powoduje większego zużycia bateri, w takim przypadku bateria nie zużywa się w ogóle, także SONY jak już to prędzej by polecało taką opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bateria być może się nie zużywa, ale faktycznie powoduje to jej osłabienie, czyli obniżenie stanu żywotności. Wiem, bo dla mnie to już oklepany temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 11:26, Ryan Kam napisał:

Ciekawe tylko , ile to będzie kosztować ...


Póki co, pewnie sporo. Jednak po czasie na pewno znajdzie się ktoś taki miły i uprzejmy, kto trochę ulepszy ten programik. Taka specjalna wersja pod x m33. Niestety nie wszyscy mają tak udoskonalone psp xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka wybranych tytułów, ale chciała bym się jeszcze tutaj zapytać, czy może ktoś podać tytuły gier na PSP, w które warto zagrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2008 o 11:49, Jaheira02 napisał:

Mam kilka wybranych tytułów, ale chciała bym się jeszcze tutaj zapytać, czy może ktoś
podać tytuły gier na PSP, w które warto zagrać?

przypięty post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 22:45, Rumcajs52 napisał:

> Chodziło ci może, że jak jest niewyrobiona to trudno działa?
Oj jest tak zrobiony, na hmm.. płasko, nie wystaje jak w normalnym padzie, tylko jest
prawie na równi z konsolą, więc kciuk jest troche nienaturalnie wygięty, a to męczy po
jakimś czasie ;)

To to wiem, bo kiedyś wypróbowałem PSP na stanowisku w sklepie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z netem.. A otóż gdy probuje wejsc na neta wyświetla mi sie taki komunikat:

A connection error has occurred.
The WLAN switch on the PSP(tm) system is no turnes on.


Czy zna ktoś odpowiedzieć?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:06, arti95 napisał:

Mam problem z netem.. A otóż gdy probuje wejsc na neta wyświetla mi sie taki komunikat:

A connection error has occurred.
The WLAN switch on the PSP(tm) system is no turnes on.


Czy zna ktoś odpowiedzieć?

Pozdrawiam.


Po prostu włącz WLAN. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:20, kurczak-AFC napisał:

heh :D. Musisz przesunąć suwak WiFi na górze konsoli ; ). Po skończeniu używania przesuń
go z powrotem bo jak WiFi jest włączone to PSP się szybciej rozładuje.


Aaaaaa sorry za kłopoty... Ale ja się tym jak narazie nie interesuje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2008 o 16:34, kurczak-AFC napisał:

spoko, żaden problem : ). Tylko pamiętaj o tym wyłączeniu WiFi, po skończeniu korzystania
z internetu.



A jak nie wyłącze to co się może stać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować