Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 30.09.2008 o 11:58, kurczak-AFC napisał:

/ciach/

O cóż za wysoki poziom wypowiedzi prezentujesz.

Dnia 30.09.2008 o 11:58, kurczak-AFC napisał:

Chyba se jaja robisz! Wybredny jesteś i tyle : O. Fakt, że gier na psp jest mało. Ale
są świetne! Nie dziwię się, skoro kupiłeś pasjansa na psp i grałeś na poziomie ''.mega
ultra low dla noobów chcących pokazać kolegom jacy są elo bo przeszli pasjansa na tym
poziomie''. I nie mów, że jakaś gra jest głupia, tylko dlatego, że TOBIE, ekscelencjo,
się nie spodobała :S.

Bahahaha.Nie powiedziałem o żadnej grze ,że jest głupia ,więc nie wciskaj kitu .Wybredny jestem bo nie po to kupiłem konsolę za 6 stów ,żeby nie mieć w co na niej grać albo dostawać crapy.Nie wiem o co chodzi z tym pasjansem ,zupełnie niezrozumiała wypowiedź dla mnie .Miałem wszystkie gry na PSP ,które klasyfikowały się na ocenę powyżej 7/10 w recenzjach .Inaczej mówiąc najlepsze tytuł na PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NAPINKA! <3

>Pierdółkowata gra dla japońskich albo amerykańskich dzieci.Patapon

Dnia 30.09.2008 o 11:17, jackass napisał:

2 ? Kolejny sequel pierdółki ,


:^. Wiesz co piszesz ; ]?
Spację się robi PO znaku interpunkcyjnym ; ).
A co do pasjansa: http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia .
Rozumiem, że coś może Ci się nie podobać, ale nie obrażaj od razu użytkowników tej rzeczy :S.
;*( http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia) na zgodę, bo te forum nie od kłótni xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2008 o 15:52, kurczak-AFC napisał:

NAPINKA! <3

>Pierdółkowata gra dla japońskich albo amerykańskich dzieci.Patapon
> 2 ? Kolejny sequel pierdółki ,

:^. Wiesz co piszesz ; ]?
Spację się robi PO znaku interpunkcyjnym ; ).

Naprawdę wiele zmieni się na świecie ,jeśli jej nie nacisnę .

Dnia 30.09.2008 o 15:52, kurczak-AFC napisał:

Mimo wszystko nie zrozumiałem ironii z pasjansem .

Dnia 30.09.2008 o 15:52, kurczak-AFC napisał:

Rozumiem, że coś może Ci się nie podobać, ale nie obrażaj od razu użytkowników tej rzeczy
:S.

Nikogo nie obraziłem .Wyraziłem swoje zdanie.

Dnia 30.09.2008 o 15:52, kurczak-AFC napisał:

;*( http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia) na zgodę, bo te forum nie od kłótni xD.

I tak nie mam zamiaru dalej kontynuować tej rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze xD Jak zobaczyłem gameplay''e na youtube z NFS Pro Street i GTA Vice City Sotries to nabrałem przekonania, że MUSZE miec PsP. Grafika naprawdę tam tak wygląda? Teraz tylko czekac na premierę 3000 i miec nadzieję, że cena nie będzie zbyt wygórowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:25, Piotrekgościu napisał:

Kurcze xD Jak zobaczyłem gameplay''e na youtube z NFS Pro Street i GTA Vice City Sotries
to nabrałem przekonania, że MUSZE miec PsP. Grafika naprawdę tam tak wygląda? Teraz tylko
czekac na premierę 3000 i miec nadzieję, że cena nie będzie zbyt wygórowana :)


W NFS nie grałem, bo nie lubię tej serii, ale VCS to mistrzostwo :D Grafika super, grywalność także - jak dla mnie must-have ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:25, Piotrekgościu napisał:

Kurcze xD Jak zobaczyłem gameplay''e na youtube z NFS Pro Street i GTA Vice City Sotries
to nabrałem przekonania, że MUSZE miec PsP. Grafika naprawdę tam tak wygląda? Teraz tylko
czekac na premierę 3000 i miec nadzieję, że cena nie będzie zbyt wygórowana :)

VCS oczywiscie mam, NFS też, ale Rivals. Tak, grafika tam taka jest. Ale prawdziwe cuda to Loco Roco i Patapon. Na serio zakochałem się w tych grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:25, Piotrekgościu napisał:

Kurcze xD Jak zobaczyłem gameplay''e na youtube z NFS Pro Street i GTA Vice City Sotries
to nabrałem przekonania, że MUSZE miec PsP. Grafika naprawdę tam tak wygląda? Teraz tylko
czekac na premierę 3000 i miec nadzieję, że cena nie będzie zbyt wygórowana :)


Za GTA przemawia też jeden silny argument: długość . Ja mam na liczniku 90 h i 75 % dopiero :) Naprawdę w tym przypadku za 6 dych można mieć grę na baaardzo długi okres czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:25, Piotrekgościu napisał:

Kurcze xD Jak zobaczyłem gameplay''e na youtube z NFS Pro Street i GTA Vice City Sotries
to nabrałem przekonania, że MUSZE miec PsP. Grafika naprawdę tam tak wygląda? Teraz tylko
czekac na premierę 3000 i miec nadzieję, że cena nie będzie zbyt wygórowana :)


VCS wygląda super i gra się również super... gra jest długa i niełatwa do opanowania (zwłaszcza jeśli ktoś wcześniej na owej konsolce nie grał). Jeżeli masz zamiar kupić psp, kup od razu VCS ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 22:25, Piotrekgościu napisał:

Kurcze xD Jak zobaczyłem gameplay''e na youtube z NFS Pro Street i GTA Vice City Sotries
to nabrałem przekonania, że MUSZE miec PsP. Grafika naprawdę tam tak wygląda? Teraz tylko
czekac na premierę 3000 i miec nadzieję, że cena nie będzie zbyt wygórowana :)



ja tam w grafice w VCS nie widzę nic specjalnego, ale gra jest wypaśna.
W prostreet grafika jest spoko, dużo fajniejsza niż w carbonie, ale otoczenie ubogie, ten model zniszczeń fatalnie wykonany ; /. Już w VCS jest lepszy i to sporo... Jedynymi zniszczeniami w prostreet jakie możemy zrobić to uszkodzić błotniki, całe osie albo silnik (ale to jak się baaaardzo postaramy).
Tak czy inaczej widziałeś gampeplay''e z dwóch gier które mi się bardzo podobają : ). Polecam Ci jeszcze N+. Nie przestrasz się grafiki (jest 2d). Gra jest po prostu GENIALNA. I waży 25mb ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.10.2008 o 23:00, Ryan Kam napisał:

Za GTA przemawia też jeden silny argument: długość . Ja mam na liczniku 90 h i 75 % dopiero
:) Naprawdę w tym przypadku za 6 dych można mieć grę na baaardzo długi okres czasu :)

Słabo - 60 h i 91.5 % :D Wszystkie balony tylko nie mogę wykonać wszystkich stuntów :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie dotyczące działania gry GTA Liberty City Stories , niedawno nabyłem tą gierkę i zauwazyłem , że przy wczytywaniu gra zacina się na około sekunde (to mi akurat tak mocno nie przeszkadza) , tak samo się dzieje jadę sobie samochodem zmieniam stację radiową i zacina się , najbardziej uciążliwe jest to że gdy np . spadam z motoru gra zacina się czasami nawet na 7 sekund ( tylko raz mi się tak zdazyło ale chyba zawiecha tyle trwała bo grałem chyba 5 godzin bez przerwy )ten błąd tak bardzo mi nie przeszkadza ale czasami jest bardzo uciązliwy . Chcę się zapytać czy też tak macie czy nie , bo jak nie to mam jeszcze paragon to mogę grę wymienić . Z góry dziękuję za pomoc .

PS : Podobno do update musi byc konsola podlączona do ładowania czy to prawda ? Bo mam tylko kabel usb do ładowania ale żeby tak ładować to musi być włączony usb mode i wtedy nie moge zroibic update ( chyba ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 19:12, lszos napisał:

Witam mam pytanie dotyczące działania gry GTA Liberty City Stories , niedawno nabyłem
tą gierkę i zauwazyłem , że przy wczytywaniu gra zacina się na około sekunde (to mi akurat
tak mocno nie przeszkadza) , tak samo się dzieje jadę sobie samochodem zmieniam stację
radiową i zacina się , najbardziej uciążliwe jest to że gdy np . spadam z motoru gra
zacina się czasami nawet na 7 sekund ( tylko raz mi się tak zdazyło ale chyba zawiecha
tyle trwała bo grałem chyba 5 godzin bez przerwy )ten błąd tak bardzo mi nie przeszkadza
ale czasami jest bardzo uciązliwy . Chcę się zapytać czy też tak macie czy nie , bo
jak nie to mam jeszcze paragon to mogę grę wymienić . Z góry dziękuję za pomoc .

Nie spotkałem się z czymś takim .Płytka nie ma rys ,ani żadnych paprochów pod obudową ? Dziwna sprawa i uciążliwa ,lepiej wymień grę ,jak będzie się powtarzać ,po co mieć wadliwy egzemplarz ,który potem trudniej sprzedać

Dnia 02.10.2008 o 19:12, lszos napisał:

PS : Podobno do update musi byc konsola podlączona do ładowania czy to prawda ? Bo mam
tylko kabel usb do ładowania ale żeby tak ładować to musi być włączony usb mode i wtedy
nie moge zroibic update ( chyba ) .

Nie musi być podłączona do ładowania ,ale naładuj ją najlepiej na 100% ,lub blisko tej wartości .Jest aplikacja homebrew umożliwiająca ładowanie przez UMD i śmiganie po XMB albo granie ,bez włączania bezczynności konsoli z tym pulpitem .najepiej to oczywiście kupić ładowarkę ,bo szybciej ładuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh poszukuje kogoś do gry.. jeżeli ktoś chętny to jak nie tu to zostawcie info na GO!Messenger bo eh kurde przydało by się razem w coś pograć np. killzone liberation albo wipeout pulse i Marvel Ultimate Alliance lub inne jakieś. Ruszcie się! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W killzone nikt Ci nie zabrania grać :P
Ale dla mnie jest już nudny i do tego ci cheaterzy :/

Jak coś to grywam w SW: Batllefront Renegade Squardon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 14:19, Natchan napisał:

W killzone nikt Ci nie zabrania grać :P
Ale dla mnie jest już nudny i do tego ci cheaterzy :/

Jak coś to grywam w SW: Batllefront Renegade Squardon.


Sa serwy bez cheaterów a to cos innego niz zagrac z gramowiczami.. ogólnie gram nawet duzo punktów mam i mało kiedy trafiłem na cheatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać masz szczęście... :D
Dla mnie nie ma różnicy z kim się gra, ważne że grasz z człowiekiem, który nabiera się na stary numer z miną ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:31, Natchan napisał:

Widać masz szczęście... :D
Dla mnie nie ma różnicy z kim się gra, ważne że grasz z człowiekiem, który nabiera się
na stary numer z miną ;P


Mina rządzi :) Świetna rzecz . Jak gralme z kumplem to nos top kampilem z wyrzutnia rakiet oraz tymi minami . Ciagle nie wiedział co mu robię , a ja w smiech co zginął :) Killzone to świetna gra . Mimo , że ma 2 lata na karku to jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie akurat mam kare ,ale gram w grę PoP:Revelation i chce wyłączyć filmiki bo są bardzo długie ,ale się ich nie da wyłączyć. Czy to zależy od tego czy mam karte pamięci do PSP czy nie???Znaczy czy jakbym miał karte pamięci to bym mógł wyłączać te wszystkie filmiki???
A jeszcze jedno pytanko bo nie umiem zmienić z małgo okrągłego joysticka na normalne przyciski w lewo i prawo do tył i do przodu .Może was to bawić ,ale od niedawna mam PSP i jeszcze pokapować się w tym nie moge.
Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 22:18, Ryan Kam napisał:

> Widać masz szczęście... :D
> Dla mnie nie ma różnicy z kim się gra, ważne że grasz z człowiekiem, który nabiera
się
> na stary numer z miną ;P

Mina rządzi :) Świetna rzecz . Jak gralme z kumplem to nos top kampilem z wyrzutnia rakiet
oraz tymi minami . Ciagle nie wiedział co mu robię , a ja w smiech co zginął :) Killzone
to świetna gra . Mimo , że ma 2 lata na karku to jest super :)


ej ej ej... w końcu się skapłem xDDDDDDDD.

ASSAX:
W niektórych grach nie da się wyłączyć filmików, musisz czekać. Nie znaczenia jaka karta.
Co do sterowania to spróbuj w opcjach.

btw. jak Ty grasz, skoro nie masz karty pamięci? :^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.10.2008 o 13:41, kurczak-AFC napisał:

ASSAX:
W niektórych grach nie da się wyłączyć filmików, musisz czekać. Nie znaczenia jaka karta.
Co do sterowania to spróbuj w opcjach.

btw. jak Ty grasz, skoro nie masz karty pamięci? :^


Moze cały czas od początku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować