Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2009 o 15:19, Rumcajsev napisał:

To "głośniczkowate" coś to na prawdę analog. Wbrew pozorom nie jest strasznie niewygodne
;)


Dzięki za konkretną odpowiedź ;] Dzięki temu analogowi można celować,a także używać, jako kursora np. chodząc po internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, w necie necie działa to jako kursor. Podczas gry możesz sobie zmieniać ustawienia, czy chcesz celować analogiem, czy może celować symbolami, a analogiem chodzić. (w większości gier)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2009 o 08:11, igor8472 napisał:


Już znalazłem ;)

Dnia 07.05.2009 o 08:11, igor8472 napisał:


Przyda się ;)

Dnia 07.05.2009 o 08:11, igor8472 napisał:

A co do softu to zawsze fo najnowszego warto aktualizować, czy masz konsolę przerobioną
czynie. Update masz w ''Settings'', na samej górze.


No to aktualizujemy, bo obecnie mam wydanie 4.xxx

Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nie przerobione PSP. I chcę wgrać tam tapety, jak to zrobić? Bo nagrałem kilka w rozmiarze ekranu w formacie jpeg na kartę pamięci, ale jak teraz klikam na ikonkę Memory Stick to wyskakuje, że to nie są video i coś tam jeszcze i nie otwiera mi zawartości karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić dzisiaj folię na ekran, ale w moim mieście są tylko firmy BigBen (patrz zdjęcie). Używał jej ktoś? Polecacie ją? Kosztuje ona ok 35 zł więc jest w cenie dobrej foli. Pytanie tylko czy warto?
Zapomniałem zdjęcia 0.o Podam tylko link bo bym musiał dodać nowego posta, a to był by trzeci z rzędu ;)
http://www.biuro24.pl/galerie/P/Pictures/GIA/APS/GIABIGAPS0008/1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym lepie trochę dopłacił i kupił Hori albo invisibleSHIELD. Naprawdę warto, sam Hori używam i kapitalna. Łatwy montaż, żadnych bąbli i nie rysuje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 08:51, igor8472 napisał:

Ja bym lepie trochę dopłacił i kupił Hori albo invisibleSHIELD. Naprawdę warto, sam Hori
używam i kapitalna. Łatwy montaż, żadnych bąbli i nie rysuje się.

Jak wpisałem Hori na allegro to wszystkie są do 12 zł więc co tu dopłacać? ;) Ale tego BB nikt nie używał?? Bo opinii o tej foli też nie mogę nigdzie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będąc na ognisku pod moją szybką (chyba) z PSP pojawiły się jakby małe, białe kropki, których nie da się zetrzeć zwykła chusteczką. Jak mam się ich pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak pisało żeby naklejać? Powoli cały czas równając gąbką żeby bombli nie było. Można je wycisnąć dociskając gąbką chyba że możesz folię odkleić ale zwykle to bilet w jedną stronę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 12:42, igor8472 napisał:

A jak pisało żeby naklejać? Powoli cały czas równając gąbką żeby bombli nie było. Można
je wycisnąć dociskając gąbką chyba że możesz folię odkleić ale zwykle to bilet w jedną
stronę...

Rzeczywiście one way ticket. 35 zł w .... Ale myślę, że jak będę dbał o konsolę po każdym graniu wkładając ją do pokrowca to się nie porysuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 11:54, Hartus napisał:

Nakleiłem folię na ekran, ale mam pod nią bąble, co robić?

A folia na PSP jest na jakiś klej? Na DSa moja trzyma się elektrostatycznie i nawet przy złym nałożeniu wystarczyło umyć pod bieżącą wodą, wysuszyć (dmuchanie/suszarka) i spróbować ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 15:34, DragonLord napisał:

> Nakleiłem folię na ekran, ale mam pod nią bąble, co robić?
A folia na PSP jest na jakiś klej? Na DSa moja trzyma się elektrostatycznie i nawet przy
złym nałożeniu wystarczyło umyć pod bieżącą wodą, wysuszyć (dmuchanie/suszarka) i spróbować
ponownie.

Tak przyklejana jest na zasadzie jakiegoś kleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nijak nie mogę zapisać stanu gry w grze Beowulf, w opcjach nie ma takiej funkcji, jak zapisuje się stan gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem, dziś pobrałem demo Patapon 2 (prawie 100mb) i gdy odpalam gre (najpierw trzeba było wrzucić folder License do folderu PSP) pisze mi: To use this content, you must active the system. Co mam zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 16:52, tosz napisał:

nijak nie mogę zapisać stanu gry w grze Beowulf, w opcjach nie ma takiej funkcji, jak
zapisuje się stan gry ?

Nie grałem, ale może tak jak np w GoW, że trzeba podczas grania wejść w jakieś światełko czy coś tego typu i nam zapisze.
Jak otworzyć obrazy w formacie jpeg z karty na psp? Jak chcę otworzyć kartę to piszę, że to nie są pliki video i nie chce otworzyć karty. Jak się nagrywa na kartę to są tam jakieś specjalne foldery, do których to trzeba wrzucić czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 19:27, piotr961103 napisał:

Takie jeszcze jedno pytanie : Czy menu w PSP może być w języku polskim ?

Tak, ale chyba tylko na CF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2009 o 19:27, piotr961103 napisał:

Takie jeszcze jedno pytanie : Czy menu w PSP może być w języku polskim ?


Od dawna męczy się Sony o polskie znaki w oficjalnych softach i do dnia dzisiejszego tego się nie doczekaliśmy.
Polskie menu jest tylko, gdy przerobimy konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować