Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 15.06.2009 o 18:24, v1d4r napisał:

już po fakcie zapowiedziana jest już


Będzie w starym psp zwanym go!. Sony chyba chce ulec samozniszczeniu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kupiłem ostatnio kartę pamięci 4GB Sony do mojego PSP, dziś znalazłem ją w skrzynce na listy, wkładam do konsoli i klops. Dioda od karty pamięci cały czas mruga a sama konsola "nie widzi" memory sticka i cały czas wyświetla komunikat "no memory stick inserted". Jakieś pomysły jak problem rozwiązać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..wyjmij i włóż kartę, sprawdź czy nie ma jakiejś blokady (tak jak są blokady zapisu), ewentulanie spróbuj formata jakimś czytnikiem kart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie sposoby już sprawdziłem i po tym jak czytnik kart nie wykrył w ogóle karty (podobnie jest kiedy podłącze PSP przez kabel USB do PC) doszedłem do wniosku, że to chyba karta pamięci jest wadliwa. F##k! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka próbowałem skopiować plik cso na konsole do katalogu iso. I mam problem. Nie mogę nic skopiować tryb usb się wyłącza wyświetla się błąd do niedawna wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karto oryginalna Sony czy ''zamiennik''. A spróbuj coś skopiować z karty na kompa. Ja miałem niedawno podobno problemy i niestety koniec żywotu karty (King Memory) i wszystkie sejwy z prawie roku poszły się j....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 08:00, igor8472 napisał:

Karto oryginalna Sony czy ''zamiennik''. A spróbuj coś skopiować z karty na kompa. Ja
miałem niedawno podobno problemy i niestety koniec żywotu karty (King Memory) i wszystkie
sejwy z prawie roku poszły się j....

i dlatego trzeba kupować oryginalne karty SONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up
niby czemu ?
na oryginalnej MS sony nie mogę łączyć hen a na M2 spokojnie włączam


_____________________________________________________________________________________ _

Błąd wyskakuje jak miałeś kartę wcześniej na komórce sformatuj i nie będzie problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 13:42, v1d4r napisał:

Błąd wyskakuje jak miałeś kartę wcześniej na komórce sformatuj i nie będzie problemu

A przeczytałeś jego poprzednie posty? Karta jest nowa, a czytnik kart jej nie wykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2009 o 08:00, igor8472 napisał:

Karto oryginalna Sony czy ''zamiennik''. A spróbuj coś skopiować z karty na kompa. Ja
miałem niedawno podobno problemy i niestety koniec żywotu karty (King Memory) i wszystkie
sejwy z prawie roku poszły się j....

Karte kupiłem w tym sklepie w którym kupiłem PSP mogę kopiować z karty na kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2009 o 21:51, Largooo napisał:

Kurka próbowałem skopiować plik cso na konsole do katalogu iso. I mam problem. Nie mogę
nic skopiować tryb usb się wyłącza wyświetla się błąd do niedawna wszystko było ok.


Jak masz ustawione automatyczne ladowanie przez kabel USB, albo automatyczne wykrywanie konsoli przez komputer po wlozeniu kabla, to probuj wylaczac te funkcje.
Upadla Ci kiedys konsolka?
Sprobuj podlaczac karte przez czytnik pamieci.
I sprobuj na innym komputerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 10:42, yerko napisał:

Witam. Mam zamiar kupić sobie większą karte, można jakoś skopiować savy gier na ta owa
karte?

Pewnie. Kabelkiem PSP do kompa na dysk savy. Później nowa karta do PSP (zamieniasz starą na nową) i wrzucasz z powrotem przez kabelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2009 o 10:42, yerko napisał:

Witam. Mam zamiar kupić sobie większą karte, można jakoś skopiować savy gier na ta owa
karte?


To co Largooo Ci powiedzial, albo wkladasz do czytnika kart dwie karty (stara i nowa) i z poziomu Mojego Komputera kopiujesz zawartosc/save''y jednej karty na druga :) Zdecydowanie szybciej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować