Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2009 o 11:53, 1096 napisał:

Mam pytanie.
Ściągam różne fajne LEGALNE pliki na PSP.
Żeby je wrzucić to trzeba dany plik dać w PSP>GAME.
Przedtem rozpakowuje plik a gdy odpalam PSP to mam błąd przy odpalaniu pliku (this game
cannot be started. The data is corrupted).
Może mój błąd tkwi przy błednym rozpakowaniu.
Np. Rozpakowuje paczke wychodzi mi plik xxx i go wrzucam na PSP może trzeba z nim coś
zrobić, a może po prostu te pliki są złe ???


a masz przerobione PSP?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 16:58, T-Tronix napisał:

Czy jest GO!Cam do PSP w lepszej jakości niż 1.3mpix? Bo kumpel się pytał i sam zainteresowany
jestem... A na allegro wszędzie 1.3


Nie ma. Przynajmniej jak ja szukałem w sklepach jest tylko 1,3. Kiedyś na Youtubie widziałem filmik, gdzie użytkownik wmontował kamerkę z Noki w PSP, ale to już wyższa szkoła jazdy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos tutaj wspominal, ze aby polaczc sie przez wifi, to trzeba miec powyzej 75% zasiegu, jednym slowem bullshit :) wczoraj sie bawilem slimem kuzyna i bez problemu wchodzilem na neta z zasiegiem okolo 50% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 10:07, Pernia napisał:

Naciesz się brygadzistą bo konta niedługo możesz nie mieć.
Poza OT : Jakby ktoś mógł pomóc -_-''
Skopiowane z PSPoland bo mi się nie chce pisać ;)


czemu mam się nacieszyć? myślisz że ja gry ściągam? Nawet nie mam przerobionej konsoli bo nie stać mnie na to na tę chwilę a kartę mam taką bo wgrywam na nią muzykę zdjęcia itp. i była okazja tanio kupić te kartę ;d pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 02:00, Grinczar napisał:

Burnout Dominator czy FIFA 09 albo FIFA Street 2?

Bornout dominator fajne ale dosyć szybko się znudzi :] teraz sam gram w fife 09 bardzo fajna gierka więc ją tobie polecam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś wie jak włączyć pamięć cahe na karcie pamięci, bo chcalem włączyć webgadu to mi napisało że mam za mało pamięci w psp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby mi ktos odpowiedziec na poprzednie pytanie? Bo sie zastanawiam nad kupnem PSP i chcialbym wiedziec, jak sie je przerabia. Ponoc niezle rzeczy sa pozniej, a moglby mi ktos powiedziec jakie dokladnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 14:38, KaRkAsZo napisał:

Czy moglby mi ktos odpowiedziec na poprzednie pytanie? Bo sie zastanawiam nad kupnem
PSP i chcialbym wiedziec, jak sie je przerabia. Ponoc niezle rzeczy sa pozniej, a moglby
mi ktos powiedziec jakie dokladnie?


Ja nie wiem jak się przerabia ale wejdź na allegro i tam ludzie przerabiają oczywiście nie za darmo ale jak byś trochę posiedział na google.pl to na 100% byś coś wynalazł

Spoiler

Wcześniej napisałem że nie mam przerobionego psp a dzisiaj się dowiedziałem że mam jednak przerobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 14:41, yerko napisał:

Ja nie wiem jak się przerabia ale wejdź na allegro i tam ludzie przerabiają oczywiście
nie za darmo ale jak byś trochę posiedział na google.pl to na 100% byś coś wynalazł

A czy przerabianie konsoli nie jest traktowane jako piractwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 14:42, KaRkAsZo napisał:

> Ja nie wiem jak się przerabia ale wejdź na allegro i tam ludzie przerabiają oczywiście

> nie za darmo ale jak byś trochę posiedział na google.pl to na 100% byś coś wynalazł

A czy przerabianie konsoli nie jest traktowane jako piractwo?

oj nawet tego nie wiem ja już kupiłem przerobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować