Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Tak. Sa dwa sposoby:

a) kupowanie tych gier z PlayStation Store (niestety b. ograniczony wybor)
b) jesli masz oryginalne gry z PSX i wgrasz sobie CFW. (pod warunkiem, ze nie bedziesz mial tam wgranego najnowszego softu, co uniemozliwi przerobke), to mozesz je wrzucic na karte pamieci i cieszyc sie gra (trzeba troche pokombinowac, zeby wszystko ladnie dzialalo, ale nie jest to takie trudne, na wielu stronach, np. pspoland.pl masz poradniki co i jak;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PSP z GT ma soft 5.60.

A ja mam pytanie z inne beczki. Czy jest możliwe - poza przeróbka ofc - nagranie obrazu z PSP? Wiem, że w przypadku PS3 czy X0 trzeba mieć kartę TV w PC, potem to spiąć i nagrywać obraz. A z PSP się tak da?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przez sieć na pewno kupię Vagrant Story, FFVII i Crasha ale moim marzeniem jest zagrać w FFVI i Xenogears na PSP szczególnie, że teraz do pracy wyjeżdżam i bardzo by mi się te gry przydały. Kolejne pytanka :
1. Chciałbym kupić nówkę PSP więc raczej starszy soft nie będzie choć może w Niemczech gdzie za tydzień sie wybieram będzie. A czy na pudełku jest podany jaki soft posiada konsolka?
2. Spolszczenia :) Np Final Fantasy VII kupione w PSN, jak można wgrać spolszczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na nieprzerobione PSP z firmwarem 6.20 da się sciągnąć jakieś wizualizacje do odtwarzacza muzyki? Jak tak, to gdzie je wrzucić i skąd wziąć (albo w jakim mają byc formacie) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 00:58, Longer napisał:

1. Chciałbym kupić nówkę PSP więc raczej starszy soft nie będzie choć może w Niemczech
gdzie za tydzień sie wybieram będzie. A czy na pudełku jest podany jaki soft posiada
konsolka?

Jest napisane na pudełku, wystarczy poszukać trochę w Internecie, odsyłam do -> pspoland.pl.

Dnia 23.01.2010 o 00:58, Longer napisał:

2. Spolszczenia :) Np Final Fantasy VII kupione w PSN, jak można wgrać spolszczenie?

Nie liczyłbym na spolszczenia, z resztą angielski to angielski, a jeszcze lepiej FFVII z JAP voice i ENG sub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 14:11, rtyrtyrty napisał:

czym można czyścić ekran konsoli(oprócz ściereczki przeznaczonej do tego)?

Każdym kawałkiem tkaniny. Jeśli jednak nie chcesz mieć porysowanego ekraniku to najlepiej stosować ściereczkę z mikrofibry (lekko wilgotną jak odciski palców mocno się trzymają ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze raz...

Takie małe pytanko jakiej firmy karty polecacie ? Najchętniej kupiłbym 2 lub 4gb i w miare tanio bo nie chce jakichś podróbek które po kilku miechach padną...

Najlepiej linki do jakichś aukcji poproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 14:11, rtyrtyrty napisał:

czym można czyścić ekran konsoli(oprócz ściereczki przeznaczonej do tego)?

Dokup też folie ochronną, jest to dość przydatna rzecz(i ułatwi ci czyszczenie).

NdysH
Poczytaj ten temat, kilka stron wcześniej już była odpowiedź na to pytanie. Ja uważam że najlepsze są Sandiski(sam takiego używam) i Sony.

loczyn
FF VII wogle nie ma głosów więc trzeba tylko polegać na napisach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2010 o 10:32, Tomoya-kun napisał:

loczyn
FF VII wogle nie ma głosów więc trzeba tylko polegać na napisach.

Tak racja. Mój mistake umysłowy. Pomyliłem z Crysis Core i Advent Children.

@T-Tronix

Dnia 24.01.2010 o 10:32, Tomoya-kun napisał:

Dlatego pytanie.. Jak wypada Army of Two: The 40th Day? Bo sie tak zastanawiam czy warto.

Nie warto. Gra bardzo nudna i bez polotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie bezpośrednio do PSP rzecz ale dzięki graniu w piece walkera (Można zobaczyć screeny z gry itp.) można także zdobyć różne gratisy ale nie wiem co dokładnie poprostu poprzez granie dostajemy punkty i po określonej ilości dostajemy "itemy" ja mam dopiero pierwsze 2 jakimi są dwie tapety dla PSP z postaciami z MGS:Peacewalker, a tu link z rejestracją ;)

http://www.konami-piecewalker.jp​/en/share/dHEzqdcWQM dostaje za to invitation points ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.01.2010 o 22:35, Toshiba3697 napisał:

Witam. Mam dylemat kupić psp czy kompa do dyspozycji mam 1.100zł
proszę o rade


PS. 1.100zł jest na samego kompa

Ja bym na twiom miejscu kupił PSP, jeszcze by ci na kilka gier zostało. A dobrego kompa za tyle nie kupisz. Chyba, że używanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować