Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Jako (wkrótce - do tygodnia) szczęśliwy (mam nadzieję;p) posiadacz PSP mam zapytanko o najlepsiejsze z najlepsiejszych wyścigi na tę konsolkę. I raczej coś z "poważniejszych" klimatów niż Burnouty;]
Chodzi mi po głowie NFS Underground Rivals, jako, że to właśnie Undergrounda wspominam bardzo ciepło z wersji na PC. Jakies sugestie?

edit: O! I jakiegoś dobrego slasha bym chciał (oprócz God of War bo tego sprawię sobie niemal na pewno).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 02:04, ChrisBgnr napisał:

Chodzi mi po głowie NFS Underground Rivals, jako, że to właśnie Undergrounda wspominam
bardzo ciepło z wersji na PC. Jakies sugestie?

Nie gram w takie gry, jedyne co mi przychodzi do głowy to Ridge Racer 2.

Dnia 09.07.2009 o 02:04, ChrisBgnr napisał:

edit: O! I jakiegoś dobrego slasha bym chciał (oprócz God of War bo tego sprawię sobie
niemal na pewno).

SW:The Force Unleashed albo nowe Dynasty Warriors, ew. Prince of Persia powinno ci się spodobać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 02:04, ChrisBgnr napisał:

Jako (wkrótce - do tygodnia) szczęśliwy (mam nadzieję;p) posiadacz PSP mam zapytanko
o najlepsiejsze z najlepsiejszych wyścigi na tę konsolkę. I raczej coś z "poważniejszych"
klimatów niż Burnouty;]
Chodzi mi po głowie NFS Underground Rivals, jako, że to właśnie Undergrounda wspominam
bardzo ciepło z wersji na PC. Jakies sugestie?

To może Midnight Club: LA Remix moim zdaniem lepszy niż NFS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 02:04, ChrisBgnr napisał:

Jako (wkrótce - do tygodnia) szczęśliwy (mam nadzieję;p) posiadacz PSP mam zapytanko
o najlepsiejsze z najlepsiejszych wyścigi na tę konsolkę. I raczej coś z "poważniejszych"
klimatów niż Burnouty;]
Chodzi mi po głowie NFS Underground Rivals, jako, że to właśnie Undergrounda wspominam
bardzo ciepło z wersji na PC. Jakies sugestie?

Imo nie kupuj żadnego NfS''a, one są naprawdę słabe na PSP. Poczekaj lepiej na MotorStorm lub Gran Turismo. Ogólnie nie ma dobrych ścigałek na PSP, Burnouty jeszcze dawają radę, a jeśli zależy Ci na grafice to FlatOut 2, niestety model jazdy jest do bani (w sumie taki sam na jak na PC, ale tam też mi się nie podobał).

Dnia 09.07.2009 o 02:04, ChrisBgnr napisał:

edit: O! I jakiegoś dobrego slasha bym chciał (oprócz God of War bo tego sprawię sobie
niemal na pewno).

GoW polecam Ci z całego serca, jak chcesz to mogę sprzedac Ci mój egzemplarz (premierówka i w bardzo dobrym stanie). Drogo też nie będę chciał, jak jesteś zainteresowany (lub kto kolwiek inny) to odezwij się do mnie na gg 1184513 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.07.2009 o 02:04, ChrisBgnr napisał:

Chodzi mi po głowie NFS Underground Rivals, jako, że to właśnie Undergrounda wspominam
bardzo ciepło z wersji na PC. Jakies sugestie?

Co do NFS też odradzam. Średniawy model jazdy, słabiutka grafika. Jeżeli szukasz jakiejś bardzo poważnej ścigałki to może TOCA 2006- chociaż ja osobiście nie potrzebuje na PSP czegoś takiego jak "realistyczny model jazdy".

Dnia 09.07.2009 o 02:04, ChrisBgnr napisał:

edit: O! I jakiegoś dobrego slasha bym chciał (oprócz God of War bo tego sprawię sobie
niemal na pewno).

GoW to chyba najlepszy tytuł na PSP i żadnego lepszego slaschera nie znajdziesz. Mi osobiście bardzo się podobał Ghost Rider(chociaż gra zebrała bardzo niskie noty w prasie branżowej) i gorąco go polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, TOCA na PSP jest rewelacyjna, zwłaszcza Toca 2 ( bo to koło w koło ta sama gra co była na PC, idealnie przeniesiona) bo Toca 3 Challenges to już nie to samo, ścigania prawie nie ma a głównie krótkie zadania typu przejedź między pachołkami i zmieść się w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 19:26, KaRkAsZo napisał:

co zrobic, zeby dzialaly gry homebrew?


Jaki masz model PSP? (posluz sie ladowarka jak nie wiesz)...
Jak PSP-2000 z najnowsza plyta glowna TA-083v3 albo PSP-3000 z ta albo nowsza plyta, to posluz sie ChickHEN''em i HE. Jak starsza plyte posiada Twoja "czarnulka" (nawet jak nie jest czarna :PP), to Baterii Pandory uzyj (polecam zerknac na PSPoland.pl - tam mozesz zaczerpnac wszystkich potrzebnych informacji nt PSP, homebrew oraz wszelakich modyfikacji sprzetowych badz software''owych)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 20:15, kuba9876543210 napisał:

> co zrobic, zeby dzialaly gry homebrew?

Jaki masz model PSP? (posluz sie ladowarka jak nie wiesz)...
Jak PSP-2000 z najnowsza plyta glowna TA-083v3 albo PSP-3000 z ta albo nowsza plyta,
to posluz sie ChickHEN''em i HE. Jak starsza plyte posiada Twoja "czarnulka" (nawet jak
nie jest czarna :PP), to Baterii Pandory uzyj (polecam zerknac na PSPoland.pl - tam mozesz
zaczerpnac wszystkich potrzebnych informacji nt PSP, homebrew oraz wszelakich modyfikacji
sprzetowych badz software''owych)...

mam PSP 3004... :P
zresztą nie chodzi też o to, gra mi nie działa a kupiłem ją w sklepie, zwie się LocoRoco2... ponoć fajna, ale nie działa więc muszę spiracić (tfu!_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie działa, a kupiłeś w sklepie to idź i zażądaj, by dali Ci inny egzemplarz. Jeżeli też nie będzie działał, to może to konsola jest walnięta (gwarancja?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 20:20, DragonLord napisał:

Jak nie działa, a kupiłeś w sklepie to idź i zażądaj, by dali Ci inny egzemplarz. Jeżeli
też nie będzie działał, to może to konsola jest walnięta (gwarancja?).

Mam gwarancje wykupioną na 3 lata, wszystko gra, tylko jakoś mi ta gra nie działa... a wymienić nie chcieli, bo u nich działało jakos. Napęd umd mam sprawny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 20:23, KaRkAsZo napisał:

a wymienić nie chcieli, bo u nich działało jakos. Napęd umd mam sprawny,


Probowales inne gry na Twoim PSP?

Moze nie wiesz jak plytke wlozyc? :>

Sam na poczatku jak kupilem PSP, chcialem zdjac ten plastik chronicy plytke UMD, bo nie wiedzialem, ze calosc trzeba do napedu wlozyc ;]]...
Najlepiej pozycz od kogos jak mozesz inna gre, a jak nie to wez ta LocoRoco sprawdz na innym PSP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 20:28, kuba9876543210 napisał:

Sam na poczatku jak kupilem PSP, chcialem zdjac ten plastik chronicy plytke UMD, bo nie
wiedzialem, ze calosc trzeba do napedu wlozyc ;]]...

Tez tak mialem ale wiem juz jak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Działa! Okazało się, że krzywo ją wkładalem itp. :D
przy okazji, jak robi się baterię Pandora? Trzeba miec drugie, przerobione psp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 20:29, KaRkAsZo napisał:

> Sam na poczatku jak kupilem PSP, chcialem zdjac ten plastik chronicy plytke UMD,
bo nie
> wiedzialem, ze calosc trzeba do napedu wlozyc ;]]...
Tez tak mialem ale wiem juz jak :D

[Tu miało być coś ode mnie, ale jak sprawa rozwiązana 2 sekundy przed napisaniem mojego postu xP...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to powie ktos conieco o tej pandorze? i jak traktowac te stronke, sa gry tylko na 24h czy na wiecej? mam nadzieje, ze to nie jest piracka pspisoz.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować