Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Hm, to polecam z takowych długo niekończących się przede wszystkim Patapona & Patapona 2, LocoRoco 1&2. Jeśli chcesz możesz misje poboczne etc i po kilkaset godzin w Pataponach zaliczać. Polecam też kilka ''dłuższych'' ścigałek: WIpeout, Need For Speedy począwszy od Rivals, Ridge Racer 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 22:40, igor8472 napisał:

Hm, to polecam z takowych długo niekończących się przede wszystkim Patapona & Patapona
2, LocoRoco 1&2. Jeśli chcesz możesz misje poboczne etc i po kilkaset godzin w Pataponach
zaliczać. Polecam też kilka ''dłuższych'' ścigałek: WIpeout, Need For Speedy począwszy
od Rivals, Ridge Racer 2.


Fajnie, dzięki, a jeśli grałeś w God of Wara, to co mógłbyś powiedzieć o tej grze, grywalne to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 22:34, Markush napisał:

/.../


God of War: Chains of Olympus - osobiście gram już (oczywiście z przerwami na inne gry) od pół roku i się nie nudzi. Fabuła oczywiście ma zakończenie ale system walki jest tak miodny, że zawsze wraca się do gry z ogromną przyjemnością. Poza tym grafika (przepraszam, że wyrażę się w ten sposób ale inaczej nie można) kopie d***, wyciska z konsolki siódme poty i jak już będziesz szpanować sprzętem (sic!) przed kumplami to ta gra nadawać się będzie do tego idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 23:44, 4ny4 napisał:

Grał/gra ktoś może w Monster Hunter ? Gra warta kupna ?

To zależy, gdzieś chyba czytałem że wyszło demo MH Unite, więc najlepiej sprawdź, bo możliwe że zrazi cię do tej gry wysoki poziom trudności czy też nie przypadnie ci do gustu dość specyficzny system rozgrywki. Ale jeżeli ci się spodoba to kupuj bez wahania, IMHO to jedna z najlepszych gier na PSP, rozbudowana, wymagająca, no i do tego świetnie sprawdza się w co-opie (samemu gra się dość ciężko, jednak jak najbardziej się da, sam miałem okazję zagrać w multi tylko raz ale gra wtedy jeszcze bardziej rozwija skrzydła)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 12:30, Nightdew napisał:

Chciałbym zapytać jeszcze dla pewności : jak to jest jeżeli miałbym psp z USA? czy w
Polsce będzie normalnie chodziło itd? nie będę miał żadnych blokad? przykładowo z tego
by mi wujek zamówił http://www.us.playstation.com/PSP/Systems/3000cp.html


Wszystkie gry beda Ci odczytywane przez naped UMD bez problemow, bo gry nie posiadaja blokad regionalnych, tak jak bywa w przypadku filmow. A jesli chcailbys odczytywac filmy na UMD z blokada regionalna, to musialbys wgrac sobie nieoficjalny soft (poczytaj na pspoland.pl, jest tam masa poradnikow).
Jedyne co musialbys kupic, to odpowiednia wtyczka do ladowarki do PSP, zebys mogl do podlaczyc do europejskiego gniazdka; bedziesz cos takiego mogl kupic za kilka dolarow w Stanach, albo za niewiele wiecej powienienes dostac takowa rzecz takze i w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 12:43, kuba9876543210 napisał:

Jedyne co musialbys kupic, to odpowiednia wtyczka do ladowarki do PSP, zebys mogl do
podlaczyc do europejskiego gniazdka; bedziesz cos takiego mogl kupic za kilka dolarow
w Stanach, albo za niewiele wiecej powienienes dostac takowa rzecz takze i w Polsce.

ja też nie miałem europejskiej wtyczki a przejściówka w sklepie kosztowała 6 zł a to była niedziela a to była nowa zabawka więc wziąłem kabel od lampek choinkowych przylutowałem i jest wszystko dobrze :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 21:18, yerko napisał:

ja też nie miałem europejskiej wtyczki a przejściówka w sklepie kosztowała 6 zł a to
była niedziela a to była nowa zabawka więc wziąłem kabel od lampek choinkowych przylutowałem
i jest wszystko dobrze :p


Jesli wszystko dziala dobrze... to dobrze :P Ja bym jednak nie ryzykowal, jeszcze podczas ladowania jakies zwarcie bedzie i bateria sie spali uszkadzajac cos po drodze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 23:44, 4ny4 napisał:

Grał/gra ktoś może w Monster Hunter ? Gra warta kupna ?

Ja mam demko, ale jakieś takie... nijakie. Walki z bossami niefajne i ogólnie nie wciąga. Może nie umiem w to grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh no właśnie. Jak to mówi część ludzi: Love it or Hate it. Niektórzy uważają grę za dosłowny i przenośny must-have, inni z kolei narzekają. Sam nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2009 o 21:25, kuba9876543210 napisał:

Jesli wszystko dziala dobrze... to dobrze :P Ja bym jednak nie ryzykowal, jeszcze podczas
ladowania jakies zwarcie bedzie i bateria sie spali uszkadzajac cos po drodze...

ale co się może stać dlatego przylutowałem a nie odciąłem tamtej wtyczki i nie wlepiłem europejskiej bo w tej amerykańskiej może jakieś bezpiecznik był to wolałem nie ryzykować :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 16:35, Markush napisał:

Sorry za "dabyl posta", ale teraz mam inne pytanie: Gdzie mogę kupić PSP 2k, oprócz allegro?
Żeby oczywiście nowe było.

a jakies sklepy RTV & AGD? bo u siebie kiedyś tie widziałem, a czemu allegro odpada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 16:35, Markush napisał:

Sorry za "dabyl posta", ale teraz mam inne pytanie: Gdzie mogę kupić PSP 2k, oprócz allegro?
Żeby oczywiście nowe było.

W Pasłęku widziałem xD Ale pewnie masz do Pasłęka 300km xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

empiki, saturny,wszelkiego rodzaju markety :) ewentualnie popatrz na ceneo, gdzie oferuja nowki sztuki 2k w twojej okolicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@yerko - No niby mam w CH RTVeuroAGD, to muszę się tam zapytać, a allegro odpada, bo tak jakoś mi się nie widzi kupowanie stamtąd

@Largooo - Pasłęka (Pasłąk, Pasłęk?), nawet nie wiedziałem, że takie cos jest, no ale pewnie na prawde tam mam ze 300 km. :)

@Zauri - na ceneo właśnie patrzyłem, było tego w cholere, a kiedy wchodziłem do sklepu to było, że brak towaru, albo było psp 3k

Dzięki wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 16:35, Markush napisał:

Sorry za "dabyl posta", ale teraz mam inne pytanie: Gdzie mogę kupić PSP 2k, oprócz allegro?
Żeby oczywiście nowe było.


A miejscowość podałbyś chociaż miejscowość z jakiej jesteś? Ze sklepów polecam Ultime (www.ultima.pl) można wychaczyć czasem dobre okazje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2009 o 18:15, T-Tronix napisał:

A miejscowość podałbyś chociaż miejscowość z jakiej jesteś? Ze sklepów polecam Ultime


Piotrków Trybunalski... Mam u siebie RTVeuroAGD, "kerfur", ew. może być też coś z jakiegoś sklepu w Łodzi, bo często tam jeżdżę do Manufaktury. Ale dobra to już nie za bardzo ważne gdzie mieszkam, na tej ultimie znalazłem peespe za 540zł. Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować