Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 21.07.2009 o 18:32, mydave04 napisał:

> Sorry za dubla, ale nie mozna edytowac, a zalezy mi na odpowiedzi...
>
> O co chodzi z tą rozgrywką na szachownicach na początku gry? Tak wygląda cała gra
czy
> tylko wstęp? Bo mam grę niestety w języku japońskim...
>
> Edit: Pandora przy przerbce sluzy tylko do zejscia na nizszy soft... Tak?

Nie tylko,pozwala na wgranie dowolnego softu.Oczywiście, tylko na Fatach i starszych
wersjach Slima.


Chodzilo mi tu o przerobke CFW ;) Czyli ze jak soft jest nizszy od tego CFW, ktory probojemy wgrac to nie trzeba pandory?

PS: brak pl ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że nie ma żadnej różnicy, tzn "Slim&Lite 3004" i "Slim&Brite 3004" to dokładnie ta sama konsola, tylko różni ludzie różnie sobie nazywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 10:49, Pitej napisał:

Mi się wydaje, że nie ma żadnej różnicy, tzn "Slim&Lite 3004" i "Slim&Brite 3004" to
dokładnie ta sama konsola, tylko różni ludzie różnie sobie nazywają.


Bo tak jest.. Wczoraj czytałem o tym na pspoland. Doszła nazwa Slim&Lite ponieważ tak na pudełku napisane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 17:33, T-Tronix napisał:

> A gdzie można najlepiej kupić slim & brighta w media markcie czy gdzie ???
> I jaka jest różnica między 3000 Slim & Lite a PSP 3000 Slim & Bright i co oznaczaja
te
> literki co są po modelu na opakowaniu PSP ???

Zawsze polecam ultima.pl bo można tam wyhaczyć niezłe okazje ;] A różnica to tylko ekran...

I jeszcze wbudowany mikrofon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 16:06, T-Tronix napisał:

> I jeszcze wbudowany mikrofon.

Gdzie ma ten mikrofon? W ktorym miejscu?

Obczaj puste miejsce na dolnym panelu PSP pomiędzy przyciskiem "+" (zwiększenie poziomu głośności) a srebrnym logiem "PSP". Tam 3004 ma ''dziurkę'' z mikrofonem xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2009 o 22:41, Sharaqus napisał:

> > Jeszcze raz ktoś coś takiego powie, to powieszę na palu za jądra. 3004 nie
ma ŻADNYCH
>
> > pasków! Żadnych! RLY! To była żydowsko-radziecka propaganda chyba! A nawiasem
mówiąc
> > to 200x jest zwykle tańsza niż 300x.
Fotka najzwyczajniej albo nie wyjdzie, albo będzie pokazywać fałszywie tzn. że wszystko
jest OK z tymi pasami, nawet jakby nie było. Postaram się jutro pograć w VCS na maksymalnym
podświetleniu do końca baterii to ci powiem jak było ;)

No to nadszedł ten pamiętny dzień i zakupiłem swój egzemplarz PSP.

I paski są... oczywiście przy ustawieniu kolorów na ''wide'', mocnym podświetleniu i odpowiedniej odległości oczu od ekranu są słabo widoczne, ale są (SONY dodało taki efekt, aby zwiększyć odświeżanie ekranu). Trudno powiedzieć czy są gorsze niż ghosting z wcześniejszych modeli konsoli, bo tamtych niestety w ręce nie miałem.
Na razie grałem w Monster hunter, God of War i Loco roco, i o ile w dwórch pierwszych produkcjach nie było źle, o tyle trzecia wygląda chwilami średniawo (interlacing najsilniej widać n a granicach o dużym kontraście). No i doskonale w XMB to widać - chyba najlepiej ;P

Teraz wrażenia ogólne.
Kupiłem zestawik:
PSP 3k z MH:FU (699 zł) + 169 zł (8GB memorka SONY) + 69 zł (Component SONY) + 59 zł (jakieś słuchawiksy) = 996 zł
No nie najtaniej to wyszło ;)

Ogólnie o konsoli:
Koloru srebrnego (innej bym do ręki nie wziął ;) ). Całkiem ładna, dość dobrze leży w dłoni (jednak trochę niska dla mojej ręki), ekranik niestety mocno się brudzi i jest mocno glossy. Z zastrzeżeń: analog mógłby mieć powierzchnię o większej przyczepności bo z tego palec lubi się zsunąć.

O grach:
GoW - prawie jak na moim czarnym grubasie ;), niestety słaba opcja z grabem tj. grab=instant kill (w demo grałem póki co), niestety gierka nie jest napisana perfekcyjnie: częste spadki wyświetlanych klatek
MH - jak na razie fajnie, jedyny problem to ustawienie widoku: niestety obracanie kamery na krzyżaku sprawdza się słabo, a i trafienie rzuconym przedmiotem w grze graniczy z cudem ;)
LR - o to coś innowacyjnego. Sterowanie 3 przyciskami a tyle radości ;)

PSStore:
Napradę fajnie zrobiony sklepik. Ilość tytułów może nie jest jeszcze oszołamiająca, ale jest w czym wybierać i ceny też całkiem przyzwoite. Spora ilość demek więc nawet na świeżo kupionej konsolce jest w co pykać.
Oczywiście w przyszłości planuję zakupić Star Oceany, pełniak GoWa, FF VII i w bardziej odległej nowego MGS i inne ;)

wi-fi: Konsolka doskonale sprawuje się z budżetowym TP-Link TL-WR340G, wszystko szybko i bez problemu.

Na koniec chciałem rzucić propozycje spotkań dla graczy MH. Fajnie by było spotkać się i razem popolować na jakieś bestie. Ja sam mieszkam w poznaniu i z chęcią spotkałbym miejscowych łowców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbe moge prosić o jakiś poradnik jak zainstalować Chicken HEN''a ?

Słyszałem że podobno nowsze wersje HEN''a już obsługują gry z karty pamięci czy to prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam neta w PSP(router ^^)i chcę odpalić radio internetowe. Spoko, ściągam jakiegoś plugina, lecz po włączeniu ZAWSZE pisze "disconected from the DNS server" czy jakoś tak. A wszystkie stronki internetowe działają.
Dodam, że mam softa 5.00 M33.
Może jakieś nieoficjalne radio internetowe istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 11:25, tofikt25 napisał:

A w ogóle to co to jest to Chicken HEN?


Napisane w linku w moim poście wyżej ;P
PS: Tak z grubsza, nowy "dodatek" do softu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2009 o 11:31, T-Tronix napisał:

> A w ogóle to co to jest to Chicken HEN?

Napisane w linku w moim poście wyżej ;P
PS: Tak z grubsza, nowy "dodatek" do softu

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 01:12, Namaru napisał:

Na koniec chciałem rzucić propozycje spotkań dla graczy MH. Fajnie by było spotkać się
i razem popolować na jakieś bestie. Ja sam mieszkam w poznaniu i z chęcią spotkałbym
miejscowych łowców ;)

Właśnie też bym pograł w tego MH tylko nigdy nie mam czasu (i chęci!?) by do niego przysiąść. Co tam najlepiej robić na początku zaraz po stworzeniu charactera?

Btw. Trochę przepłaciłeś za to wszystko ;P Osobiście polecam kupować używane PSPki, a karty Goodramy na Agito za połowę ceny oryginalnych Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś mówił o programie którym można ściągać filmiki z you tube i od razu konwertować do wyświetlacza psp. Jaki to był proggram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 15:45, Largooo napisał:

Ktoś kiedyś mówił o programie którym można ściągać filmiki z you tube i od razu konwertować
do wyświetlacza psp. Jaki to był proggram?

Free Video Downloader ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 09:13, tofikt25 napisał:

Słyszałem że jest jakiś czytnik pdf na psp. Może ktoś wie gdzie go znaleźć?

BookReader, jeśli masz przerobione psp, poszukaj na pspoland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2009 o 21:04, NdysH napisał:

Mam prośbe moge prosić o jakiś poradnik jak zainstalować Chicken HEN''a ?

Słyszałem że podobno nowsze wersje HEN''a już obsługują gry z karty pamięci czy to prawda
?


psppoland.pl tam będziesz miał

>Słyszałem że jest jakiś czytnik pdf na psp. Może ktoś wie gdzie go znaleźć?
bookr taki hombrew

>A w ogóle to co to jest to Chicken HEN?

Jest to HEN pozwala ci odpalać hombrew


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować