Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 30.07.2009 o 11:31, crash807 napisał:

Masz w tych różnych wypożyczalniach typu videoworld itd wypożyczać filmy na PSP ?


Sam z ciekawosci kiedyś sprawdzałem i u mnie w (Katowice) nic z tych rzeczy nie było. Nieopłacalne pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie moze glupie, ale zalezy mi na odpowiedzi... Jak moge grac po sieci? Mam ta kartke z kodem do PSP potrzebnej do gry w sieci.. Tylko co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sądzicie? Znajomy mi zaoferował PSP 3004 w idealnym stanie + 5 gierek, + film + 2gb karta za 520zł? Dodatkowo w sobotę czeka mnie 12 godzinna podróż pociągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Która gra się nie nudzi na PSP? Która jest prosta? Wolę na PSP takie gry, które są proste w obsłudze i wciągają. Nie takie jak GTA, gdzie nie mam tej swobody obrotu kamerą. Żadnych platformówek. Chciałbym grę, w której idziesz np. w lewo albo coś układasz, sam nie wiem. Prostą i wciągającą.

LocoRoco odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 02:14, Grinczar napisał:

> Tetris, kurde.
Nie znam.

Zdecydowałem w końcu że wybiorę PESa 2008.



nie znać tetrisa nie wiem jak tak można

Dnia 31.07.2009 o 02:14, Grinczar napisał:

Pytanie moze glupie, ale zalezy mi na odpowiedzi... Jak moge grac po sieci? Mam ta kartke
z kodem do PSP potrzebnej do gry w sieci.. Tylko co dalej?


a skąd masz te kartę z Gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 08:53, v1d4r napisał:

> Pytanie moze glupie, ale zalezy mi na odpowiedzi... Jak moge grac po sieci? Mam
ta kartke
> z kodem do PSP potrzebnej do gry w sieci.. Tylko co dalej?

a skąd masz te kartę z Gry ?


Sony PSP PL.. ;P

PS: Pytanie rozwiązane przez jednego z użytkowników pspoland.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 22:24, yerko napisał:

mam problem z GTA lbs na psp jak gram to mi si eprzycina lekko wiecie od czego ten problem?


Oryginał chociaż? Pewnie masz obraz płyty spakowany jako .cso i nie masz oryginalnej karty pamięci("zamienniki" są wolniejsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 12:28, T-Tronix napisał:

Mam
> ta kartke
> > z kodem do PSP potrzebnej do gry w sieci.. Tylko co dalej?
>
> a skąd masz te kartę z Gry ?

Sony PSP PL.. ;P

PS: Pytanie rozwiązane przez jednego z użytkowników pspoland.



do każdej gry muszę taką karte kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem z grą NBA Live 08, że czasami się zacina i restartuje mi konsolkę. Raz nawet nie mogłem uruchomić gry, bo robiła to przy każdym włączeniu, ale usunąłem sejwa i już się to nie dzieje, ale zdarza się czasami wyłączyć. TAK, mam oryginał. Miał ktoś coś takiego z tą lub inną grą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2009 o 23:36, v1d4r napisał:

do każdej gry muszę taką karte kupić ?


Nie.. Ta karteczka jest po to by móc się zarejestrować na stronie by móc grać online. Znajduje się na niej kod - jedyny i niepowtarzalny. Lecz jak się dowiedzialem, malo jest gier wymagających tej rejestracji ;) Ale jeśli trzeba mieć to konto, to trzeba ściągnąć patch do gry. Przykładem takiej gry jest Killzone: Liberation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ludzie podniecają się tak tym Tekkenem? Słaba gra, a ciągle gracze kupują. Ciągle te same ciosy, kombosy, których nie da się wykonać i jeszcze przeciwnicy którzy potrafią 3x szybciej atakować i od razu się bronić. Ot, taka sprawiedliwość. Za to mój "player" ani nie potrafi tak szybko się zablokować ani nie zawsze bloki działają, a o tak szybkim ataku, jak przeciwnik robi nie mówiąc.

W ogóle PSP ma słabe gry. Jedynie Rock Band, God of War, FIFA i nic więcej... Reszta to wysoko okrojone wersje normalnych tytułów.

Powinni robić gry specjalnie pod PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2009 o 17:53, Grinczar napisał:

Czemu ludzie podniecają się tak tym Tekkenem? Słaba gra, a ciągle gracze kupują. Ciągle
te same ciosy, kombosy, których nie da się wykonać i jeszcze przeciwnicy którzy potrafią
3x szybciej atakować i od razu się bronić. Ot, taka sprawiedliwość. Za to mój "player"
ani nie potrafi tak szybko się zablokować ani nie zawsze bloki działają, a o tak szybkim
ataku, jak przeciwnik robi nie mówiąc.

To kwestia umiejętności gracza. Ja gram w te serie od dawna więc z przyzwyczajeniem się do DR nie miałem problemów. Kombos to kwestia kilku przycisków naciśniętych w odpowiednim czasie. Blok to jeszcze kwestia wyczucia w końcu na stojąco nie zablokujesz ciosu w łydke, na kucając kopniaka z góry. No i łatwiej jest zrobić unik niż blokować. Tylko przyznam ci racje do tego że troche jakby szybciej atakował niż gracz, ale jeśli znajdzie się comben gracza też obrywa dopuki nie wyleci poza zasięg ciosu. No i komp jest dość słaby dopiero z żywymi graczami zaczyna się problem.

Dnia 02.08.2009 o 17:53, Grinczar napisał:

W ogóle PSP ma słabe gry. Jedynie Rock Band, God of War, FIFA i nic więcej... Reszta
to wysoko okrojone wersje normalnych tytułów.

A GTA: VCS i LCS, Silent Hill: Origins, Crisis Core: Final Fantasy, Metal Gear Solid Portable Ops, Patapon,..... Jest wiele dobrych gier na psp, a nadchodzą jeszcze np. Dissidia: Final Fantasy i GT.

Dnia 02.08.2009 o 17:53, Grinczar napisał:

Powinni robić gry specjalnie pod PSP...

I robią, tylko niektóre gry są okrojonymi wersjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2009 o 13:14, igor8472 napisał:

To jest serial który jest w pudełku z gra, inaczej na necie nie pograsz. Pirata chyba
nie masz, prawda?:P

Nie mam seriala tylko instrukcja w pudelku i plyta. A i nie mam pirata nawet psp(3k) nie przerobione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować