Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Mam pytanie, a mianowicie Sony wprowadziło do sprzedaży wersje"pink" czyli różową. Czy ta wersja też będzie dystrybowana w polsce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam pytanie! Jaka jest jakość grafiki (tak naprawdę)? Na kilku screenach widziałem, że grafika jest bardzo dobra (prawie jak w kompie), a na innych jest bardzo słaba (tak, że nic nie widać). Następne pytanie. Czy na PSP można oglądać filmy? Wiem, że jest taka możliwość, ale jaka jest jakość filmu na PSP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2006 o 19:51, Krakers15 napisał:

Ja też mam pytanie! Jaka jest jakość grafiki (tak naprawdę)? Na kilku screenach widziałem,
że grafika jest bardzo dobra (prawie jak w kompie), a na innych jest bardzo słaba (tak, że
nic nie widać). Następne pytanie. Czy na PSP można oglądać filmy? Wiem, że jest taka możliwość,
ale jaka jest jakość filmu na PSP?


Totak jeśli chodzi o gry to w jednych grafika jest naprawde dobra a winnych słaba z tego co wiem i sam posiadam to najlepsza narazie grafika jest w grze "DAXTER" widac nawet falujace futerko na stworku ;]

A jeśli chodzi o filmy to jakosć jes B.dobra tylko czasami mam takie wrażenie że wyswietlacz ma problemy z kolorem czarnym ale pozatym jak na taka konsole to filmy bardzo przyjemnie się oglada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem szczęśliwym posiadaczem maszynki Sony. Kupiłem trzymiesięczną konsolkę z dwoma grami (Lemmings i F1 GP) i MS 256 MB za 700 zł. Gry mi się specjalnie nie podobają, ale jutro powinienem otrzymać przesyłkę z Metal Gear Acid. Konsolka wywarła na mnie spore wrażenie i teraz wiem, że była lepszym wyborem niż NDS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:39, Snake_GMC napisał:

Jestem szczęśliwym posiadaczem maszynki Sony. Kupiłem trzymiesięczną konsolkę z dwoma grami
(Lemmings i F1 GP) i MS 256 MB za 700 zł. Gry mi się specjalnie nie podobają, ale jutro powinienem
otrzymać przesyłkę z Metal Gear Acid. Konsolka wywarła na mnie spore wrażenie i teraz wiem,
że była lepszym wyborem niż NDS.



za ile zamówiłeś i gdzie Metal Gear Acid pytam bo jestem zainteresowany i mam zamiar kupić a niewiem jakie są podsawowe opcje psp chodzi mi o te rzeczy do wyboru po włączeni konsolki powiesz mi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem za 69 zł na Allegro, ale w sklepie CDP jest identyczna cena (z tym, że chyba ostatnia kopia gry im została :(). Po włączeniu konsoli pokazuje się menu, w którym można zmienić ustawienia (czas, kolor, wgrać tapetę z Memory Sticka), przejrzeć zdjęcia z karty, odpalić film, posłuchać muzki, usunąć zapisane stany gry, których już nie potrzebujemy, połączyć się z Netem (lub pograć z kumplem) oraz - rzecz jasna - uruchomić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:46, Snake_GMC napisał:

Ja zamówiłem za 69 zł na Allegro, ale w sklepie CDP jest identyczna cena (z tym, że chyba ostatnia
kopia gry im została :(). Po włączeniu konsoli pokazuje się menu, w którym można zmienić ustawienia
(czas, kolor, wgrać tapetę z Memory Sticka), przejrzeć zdjęcia z karty, odpalić film, posłuchać
muzki, usunąć zapisane stany gry, których już nie potrzebujemy, połączyć się z Netem (lub pograć
z kumplem) oraz - rzecz jasna - uruchomić grę.


połączyć się z Netem hmm..... na jakiej zasadzie to działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc nie próbowałem, ale chyba wystarczy znaleźć punkt dostępowy (tzw. Hot Spot) i konsola będzie od razu gotowa do pracy radiowo - chociaż mogę się mylić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:49, Snake_GMC napisał:

Prawdę mówiąc nie próbowałem, ale chyba wystarczy znaleźć punkt dostępowy (tzw. Hot Spot) i
konsola będzie od razu gotowa do pracy radiowo - chociaż mogę się mylić. :)


ty czytałeś opis Metal Gear Acid ja myślałem że fpp po obrazku rpg turowy a tu co karcianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:49, Snake_GMC napisał:

Prawdę mówiąc nie próbowałem, ale chyba wystarczy znaleźć punkt dostępowy (tzw. Hot Spot) i
konsola będzie od razu gotowa do pracy radiowo - chociaż mogę się mylić. :)


a psp posiada jakąś pamięć wnętrzną czy trzeba kupić tą 32 żeby zapisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 21:54, smigolx napisał:

> Prawdę mówiąc nie próbowałem, ale chyba wystarczy znaleźć punkt dostępowy (tzw. Hot Spot)
i
> konsola będzie od razu gotowa do pracy radiowo - chociaż mogę się mylić. :)

a psp posiada jakąś pamięć wnętrzną czy trzeba kupić tą 32 żeby zapisać


Z tego co wiem PSP do danych używa tylko Memory Stick Duo. Do samego PSP chyba jest dołączony 32Mb ale ponoc to mało bardzo lepiej w jakiś gigowy zainwestować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2006 o 22:35, Sita napisał:

Z tego co wiem PSP do danych używa tylko Memory Stick Duo. Do samego PSP chyba jest dołączony
32Mb ale ponoc to mało bardzo lepiej w jakiś gigowy zainwestować.


Mało, pod warunkiem, że chcesz coś trzymać na karcie więcej - dodatki do gier, muzyka, filmy, zdjęcia. Jeśli używasz ją tylko do zapisu stanu gry to 32 mega wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 18:23, tomas92 napisał:

Mam pytanie, czy wie ktoś w w jakim sklepie w warszawie można kupić najtaniej podstawową wersję
PSP (samą konsolkę, bez dodatków)?


swiat gier 730 zł nówka swiat-gier.com tam zobacz adres itp (na stronie pisze że drażej ale ja dzisiaj kupiłem za 730 zł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiłem psp i dowiediałem się od sprzedającego że można zgrć filmy i mp 3 z komputera na psp ale że trzeba ściągnąć odpowiedni program żeby psp mógł to odczytać jaki to program i z kąd można go ściagnać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 18:23, tomas92 napisał:

Mam pytanie, czy wie ktoś w w jakim sklepie w warszawie można kupić najtaniej podstawową wersję
PSP (samą konsolkę, bez dodatków)?


Ja widziałem w katalogu z przed pół roku(!!!) PSP za 699zł. Sklep nosił nazwę.. ElectoWorld..nie jestes pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 18:55, smigolx napisał:

dzisiaj kupiłem psp i dowiediałem się od sprzedającego że można zgrć filmy i mp 3 z komputera
na psp ale że trzeba ściągnąć odpowiedni program żeby psp mógł to odczytać jaki to program
i z kąd można go ściagnać ?


Program jest dodawany do USB, pewnie użuwasz kabel od aparatu czy mp3. Jeżeli nie masz programu mp3, możesz spokojnie zgrywać, gorzej jest z filmami, do tego trzeba mieć już oprogramowanie i nic na to nie poradzimi. Powiedz jak tam Twoje odczucia po zakupie (moje były wspaniałe, kupiłem konsole dniu amerykańskiej premiere, przebywałem wtedy w USA, bodajże w czerwu 2005r.). Jakie masz gry i itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 19:31, Kurammi napisał:

> dzisiaj kupiłem psp i dowiediałem się od sprzedającego że można zgrć filmy i mp 3 z komputera

> na psp ale że trzeba ściągnąć odpowiedni program żeby psp mógł to odczytać jaki to program

> i z kąd można go ściagnać ?
>

Program jest dodawany do USB, pewnie użuwasz kabel od aparatu czy mp3. Jeżeli nie masz programu
mp3, możesz spokojnie zgrywać, gorzej jest z filmami, do tego trzeba mieć już oprogramowanie
i nic na to nie poradzimi. Powiedz jak tam Twoje odczucia po zakupie (moje były wspaniałe,
kupiłem konsole dniu amerykańskiej premiere, przebywałem wtedy w USA, bodajże w czerwu 2005r.).
Jakie masz gry i itp.


a ty już zgrywałęś ? a do jakiego folderu ? jak otwieram "Dysk wymienny" to jest folder psp jak otwieram to system i savedata a jak otwieram system to jest browser i jak wklejam do browser to mi nieodczytuje więć gdzie mam to wklejić ? bardzo byś mi pomógł . A co do mojego psp to kupiłem z grą ride racer taka sobie ale tania :-) mam też memorka 32 mb i jak będzie mi odczytywało mp 3 itp to kupie pare giga 2 lub 4, 1 giga moge kupić za 140 zł twierdze że konsola jest zajefajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować