Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2009 o 16:14, Grinczar napisał:

W takim razie kupuje VCS. Tańsze, a skoro lepsze, to bardziej się opłaca. Dziękuję za
rady :)


Chyba jest LCS i VCS w packu za ok. 130 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jest u mnie kolega ze swoim psp. Chcę z nim zagrać we 2 w star wars battlefront 2. Stwarzam grę, jestem w lobby ale jak on chce się dołączyć to żadnej gry mu nie znajduje. Jak grać we 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie małe pytanie ostatnio jakoś tak wzieło mnie na PSP, a jako, że nie mam kasy, a w domu PS2 leży o myślałem nad wymianą i także ostatnio usłyszałem sformułowanie: "PSP to takie przenośne PS2 podobny, fun tylko że więcej opcji itd." Czy to prawda? Opłaca mi się wymieniać moje kochane PS2 na PSP ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie nie. Biblioteka gier jest mniejsza, w dodatku na PSP gra się mniej wygodnie niż na PS2(dowodem jest chociażby niewielka liczba FPSów). PSP jest dla tych, którzy PS2 nie mają i lubią grać 15-20 minut dziennie w przerwie między nauką/lekcjami/pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... sam na PS2 zbyt hardkorowo nie zagrywam się (aktualnie, brak tytułów, a piracić zbytnio mi się nie chce...)na PSP grałbym po prostu wtedy kiedy miałbym chęć i kiedy byłby czas lub na przystanku, w autobusie (ostatnio jak widziałem chłopaka grającego w autobusie na PSP to myślałem, że reszta pasażerów chce go zabić wzrokiem...) a poza tym pograłbym w nowsze pozycje np. LBP lub Invizimals, a na PS2 niestety tego brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam też tak myślałem, że będę więcej grał i w ogóle. A skoro na PS2 dużo nie grasz, na PSP ci się znudzi po góra miesiącu. Bo serio, przy PSP jest taka sprawa że (jeśli o mnie chodzi)mowy o jakimś dłuższym graniu.

W sensie nie że PSP jest jakoś złe czy coś, tylko po prostu jak na PS2 nie "maniaczysz", przy PSP nie ma mowy o maniaczeniu. Moim zdaniem lepiej zatrzymać PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy. Jak gra jest wciągająca, to można przyhardkorzyć nieźle. Takie gry jak Tekken; DR, Naruto (Maści wszelakiej), GTA, cały czas mnie wołały do PSP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.12.2009 o 22:12, NdysH napisał:

Hmmm... sam na PS2 zbyt hardkorowo nie zagrywam się (aktualnie, brak tytułów, a piracić
zbytnio mi się nie chce...)na PSP grałbym po prostu wtedy kiedy miałbym chęć i kiedy
byłby czas lub na przystanku, w autobusie (ostatnio jak widziałem chłopaka grającego
w autobusie na PSP to myślałem, że reszta pasażerów chce go zabić wzrokiem...) a poza
tym pograłbym w nowsze pozycje np. LBP lub Invizimals, a na PS2 niestety tego brak :(

Ostatnio wyszło sporo dobrych tytułów i sporo starszych klasyków z PSOne. To dość dobry czas na kupno PSP. Ale racja sesja na niej to maks 2-3 h później gra staje się męcząca. Ja tam bym swojej czarnulki jednak nie zamienił (ale to głównie dlatego, że mam 20 tytułów które muszę jeszcze skończyć ;)) i na szczęście nie musiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wymiana, tzn. PS2 za PSP, czy sprzedasz PS2 i dołożysz do PSP? W pierwszym przypadku warto z ekonomicznego punktu widzenia, w drugim już niekoniecznie. Na PS2 masz masę świetnych tytułów oraz, co ważne, dwa analogi. PSP ma niewiele dobrych gier, większość na szmiry. A te bajery to trochę pic na wodę. Co najwyżej będziesz muzykę słuchał, a to i tak tylko jeśli masz duże kieszenie w spodniach. Filmów nie będziesz raczej oglądał, za małe, choć na pociągu czy w samolocie w sam raz. Przeglądanie zdjęć? Nie wiem kto tego używa. I największa wada: bateria. 2, góra 3 godziny grania i ładowanie. Przy słuchaniu muzyki to 2x więcej godzin. Tak więc na dłuższe wyprawy nie bardzo się PSP nadaje, chyba, że masz możliwość ładowania w samochodzie (można kupić specjalną ładowarkę samochodową za grosze). Tak więc musisz poważnie zastanowić się nad zakupem PSP, a jeśli chodzi Ci tylko o gry, to może lepiej zaopatrzyć się w DS''a?

Btw, jak już zdecydujesz się na zakup PSP, to pod żadnym pozorem nie bierz GO. Tylko wcześniejsze wersje, a najlepiej 200x.
Btw2, jak będziesz sprzedawał PS2, to daj mi znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy jak kto woli. Sam przy GTA grałem może góra 2 godziny i starczyło mi na 3 dni. A do Tekkena wchodziłem zrobić parę walk - a potem schodziłem z PSPka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2009 o 01:03, MaccCry napisał:

największa wada: bateria. 2, góra 3 godziny grania i ładowanie. Przy słuchaniu muzyki
to 2x więcej godzin. Tak więc na dłuższe wyprawy nie bardzo się PSP nadaje


Nie zgodze sie :)
Bateria starcza na 3 godziny grania jak uzywasz glosnikow i pojasniasz bardzo ekran. Mi podczas normalnego uzytkowania (tzn. na sluchawkach) na domyslnej czestotliwosci taktowania procesora starcza na 4 - 4,5 godz. Ale wydluzyc czas dzialania baterii mozna zmniejszajac taktowanie proca w grach niewymagajacych 333MHz (wiele z nich smialo smiga na 166MHz). A w filmach, zdjeciach, czesci homebrew 133MHz wystarcza do szczescia.
W muzyce wystarczy kilkadziesiat MHz i bateria starcza nam wtedy na 12 godzin. ;)
Juz nie wspominam o tym, ze na allegro mozna bardzo tanio kupic wewnetrzne baterie 2-3 razy pojemniejsze.
A w aucie, mozna wyjmowac baterie i grac na ladowarce podlaczonej do zapalniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem PSP praktycznie dla jednej gry i nie żałuję... zgadniecie o jaką grę chodzi? Wskazówka: wyszła niedawno i ma starszego brata... Wpisujcie swoje typy. Dla zwycięzcy - nagroda - buziak ! : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 17:53, crash807 napisał:

Czy jak mój znajomy ma psp 2004 a ja mam wersję 2001 to będę mógł znim grać bez problemów
przez wi-fi czy jak to tam się zwie :-)

Problemów być nie było bo jest to praktycznie to samo PSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2009 o 17:13, BluesBoy napisał:

A ja kupiłem PSP praktycznie dla jednej gry i nie żałuję... zgadniecie o jaką grę chodzi?
Wskazówka: wyszła niedawno i ma starszego brata... Wpisujcie swoje typy. Dla zwycięzcy
- nagroda - buziak ! : D

AC: bloodlines ? :P

Dobra niech mi ktoś powie jak to z tym przerabianiem konsoli choinka się zbliżą to może i o psp by się poprosiło ale w sklepach ciężko dostać 2k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować