Zaloguj się, aby obserwować  
artur_666

PSP - Temat ogólny

7619 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 15:13, Misiek_ napisał:

na jaki czas jest gwarancja na PSP?? bo mi ostatnio zaczął krzyżak źle działać zacina się i
sterowanie zmieniło mi się na japońskie tzn potwierdzenie jest O a nie X


Do jutra jestem poza domem, więc nie sprawdzę. Nie możesz zerknąć na karcie gwarancyjnej? I tak musisz ją mieć, bo inaczej nawet jak jeszcze Twoja konsolka jest na gwarancji, to Ci jej nigdzie nie uznają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 18:43, xbit71 napisał:

Czym będzie się różnić nowa wersja PSP od starej? (proszę o uwzględnienie wszystkich aspektów)

Nie ma żadnych aspektów, nic nie wiadomo, a pewne przecieki można nawet na gram.pl przeczytać
http://www.gram.pl/news_9wfgGe4_Nowe_PSP_potwierdzone.html
Czyli jedyne co wiadomo to "mniejszy, lżejszy" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczęę, kusi mnie PSP, bo jest za 649,90 + gra do wyboru w gdańskim Empiku, ale chyba poczekam na "mniejszego, lżejszego":PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, i szczerze mówiąc mało mnie to obchodzi:DD
Ale chyba rzeczywiście cierpliwość jest tu najlepszą pomocniczką:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 19:09, totek11 napisał:

to nowe psp to bedzie psp2 czy tylko bedzie mniejsze ??

Nowe tylko mniejsze i lżejsze.

Dnia 19.05.2007 o 19:09, totek11 napisał:

bede na niego odzielne gry??

Nie. Wszystkie parametry taktyczne będą takie same więc gry też identyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 19:09, totek11 napisał:

to nowe psp to bedzie psp2 czy tylko bedzie mniejsze ?? bede na niego odzielne gry??


Tak jak napisał ko?nik. Nowe PSP od starego będzie różniło się tym czym PSX od PSOne albo PS2 od PSTwo, czyli praktycznie tylko wyglądem. Parametry techniczne, jak i zakres obsługiwanych gier pozostanie ten sam. Chociaż nie zdziwiłbym się na przykład, gdyby dodali parę mega wewenętrznej, wbudowanej pamięci, tak any Memory Stick nie był konieczny do egzystencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 19:09, totek11 napisał:

bede na niego odzielne gry??


W żadnym wypadku. Wydawanie oddzielnych gier na zmodernizowane PSP byłoby całkowicie nieopłacalne dla koncernu Sony. Nowe PSP będzie miało zapewne nieznacznie zmieniony wygląd zewnętrzny, ale gry nadal będą ukazywać się na dyskach UMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 19:17, Klimos napisał:

Chociaż nie zdziwiłbym się na przykład, gdyby dodali parę mega wewenętrznej,
wbudowanej pamięci, tak any Memory Stick nie był konieczny do egzystencji.

To byłoby bardzo przydatne. Memory Stick może nie jest jakieś bardzo drogie, ale za tą cenę można mieć już jakąś grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

siemka kiedy wyszło psp w któym roku??


skad jest net w psp /?? czy soc daje jakis sygnał czy co?? gdzie chodzi ten net tylko w duzych miastach czy tez mniejszych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:21, totek11 napisał:

siemka kiedy wyszło psp w któym roku??

Japonia: grudzień 2004
USA: marzec 2005
Europa + Australia: wrzesień 2005

Dnia 19.05.2007 o 20:21, totek11 napisał:

skad jest net w psp /?

WiFi, WLAN, IEEE 802.11b czy jakbyś inaczej chciał to nazwać. Generalnie tak samo jak w laptopach.

Dnia 19.05.2007 o 20:21, totek11 napisał:

czy soc daje jakis sygnał czy co??

A co to jest "soc" ??

Dnia 19.05.2007 o 20:21, totek11 napisał:

gdzie chodzi ten net tylko w duzych miastach czy tez mniejszych??

Wszędzie, gdzie tylko ktoś udostępnia połączenie internetowe za pomocą bezprzewodowej sieci WiFi. Nie ma znaczenia wilekość miasta. Może być nawet w szczerym polu, byle ktoś tam umieścił wcześniej Access Pointa. Z grubsza działa opisałem jakiś czas temu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4927&pid=558

Zanim zadasz kolejne pytania przeczytaj proszę artykuł na Wikipedii o PSP: http://pl.wikipedia.org/wiki/PlayStation_Portable, oraz o technologii WiFi: http://pl.wikipedia.org/wiki/WiFi. Jak do tej pory chyba wszystkie odpowidzi na Twoje pytania tam się znajdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem najlepszymi grami na PSP są: LocoRoco (jakie te kuleczki są słooodkie:) ) oraz Grand Theft Auto (GTA): Vice City Stories.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 20:59, Joorg napisał:

a jakie gry są najlepsze na PSP?

Coż, jest to rzecz względna. Najlepiej sprzedaje się LocoRoco, ale jak dla mnie jest to zbyt infantylne. Z poważnych gier to przede wszystkim GTA:Vice CIty Stories, Tekken:Dark Resurrection (nie mieli już w Złotych Tarasach ani w Arkadii- wszystko sprzedane :(), PES 6, Killzone i Medal of Honor (jak przyzwyczaisz sie do dzikiego sterowania). Sądząc po demie polecam także Sid Meier''s Pirates- niesamowita sprawa. No i wyścigi w których przoduje seria Burnout (Legends można dostać już za 50-60 zł). To chyba tyle, w tym roku mają wyjść Silent Hill:Origins i Elder Scrolls Oblivion Travels, na które wszyscy ostrzą sobie zęby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do sterowania - bo na razie mam mało gier typu MOH i COD - to czy długo się przyzwyczajaliście? Bo wszyscy narzekają na drugą gałkę analogową. Jakie macie zdanie na ten temat?
I co do Obliviona to czy wiadomo już coś więcej oprócz marcowej zapowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

zapomniałeś jeszcze o TDU dla PSP bo to jest świetne, goni Burnout i pod niektórymi względami nawet go wyprzedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować