Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze nie kojarzą Modern Warfare 2 bez CoD-a w tytule

79 postów w tym temacie

Oby, oby i tak wszyscy nazywają tą grę CoD6 (chodzi o czas tuż przez zapowiedziami) samo Activision puściło farbę i nowa część Treyarcha nazywa się roboczo CoD7, po co zmieniać coś co dobre.

Jeśli IW chce pobić rekord sprzedaży nie może sobie pozwolić na żadne straty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Zainteresowani doskonale wiedzą co to za tytuł. A reszcie pomoże szum przed premierą.

W ogóle co to za gracze, wśród których przeprowadzono ankietę? Koło miłośników NES-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 19:48, cinyrk napisał:

Bzdura. Zainteresowani doskonale wiedzą co to za tytuł. A reszcie pomoże szum przed premierą.

W ogóle co to za gracze, wśród których przeprowadzono ankietę? Koło miłośników NES-a?


Ci co nabijają sprzedaż czyli przypadkowo spotkane osoby w markecie. Die Hard fani to pewnie tylko te 20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno o takiej głupocie nie słyszałem, pytali chyba tylko tych którzy z serią nie mieli nic wspólnego....ba nie mieli żadnej styczności z Callem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy tak rozdmuchanej kampanii reklamowej nie ma się czym przejmować. A zerwanie z tytułem, który zniszczyło Treyarch jest bardzo dobrym ruchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 19:53, Arachnos napisał:

Przy tak rozdmuchanej kampanii reklamowej nie ma się czym przejmować. A zerwanie z tytułem,
który zniszczyło Treyarch jest bardzo dobrym ruchem.


I do tego spaliło i wdeptało w ziemię... Grałeś w to w ogóle czy tylko tam psioczysz bo w modzie jest nmajeżdzać na Treyarch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Mam każdą część CoD jaka wyszła na PC więc wiem co mówię. Z resztą wystarczy spojrzeć na ilość serwerów multiplayer. Na CoD4 jest ich 17-20 tys. w WaW ciężko zobaczyć 4 tys. Jestem fanem serii, ale zdecydowanie w wykonaniu IW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Phi i tak zarobią kokosy na tej grze.

Call of Duty powinno się kojarzyć z II wojną światową. Pomysł na pozbycie sie tego członu przy MW2 był według mnie bardzo dobry, ale cóż ludzie kiepską mają pamięć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol przecież sami twórcy powiedzieli, że jednak będzie człon CoD przez MW2. Jakiś czas temu o tym trąbiono. Przy okazji nie wiem czemu wszyscy gadają i plują na Treyarch. Stworzyło naprawdę dobrą grę, a że rewolucji nie było... Chyba wiadomo, że co część takowej rewolucji nie da się zrobić. Jak dla mnie to Treyarch, stworzyło bardzo dobrą grę, aby umiliła czekanie na MW2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam to gdzieś, co będzie w nazwie byleby gra była tak samo grywalna jak czwórka.
Chociaż jeśli, by już bardziej się nad tym zastanowić to imo najlepiej by wypadało z CoD6 na okładce, tyle że mniej rzucającą się czcionką, niż Modern Warfare2. Ale to już kwestia gustu. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 20:14, MisioKGB napisał:

Kogo oni pytali? Eskimosów ?

Amerykanie to idioci. Nie wiedzą nawet, gdzie jest Europa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że jeszcze nie chcecie nie którzy z was( nie wszyscy, tylko ci co uważają, że MW 2 się nie sprzeda) żeby może jeszcze MW2 nazywał się: Call of Duty 6: Modern Warfare 2. Jak dla mnie jest to jedna z trzech serii gier( koło GTA i UT) w które zawsze gram. Z filmów z rozgrywki zdaje mi się, że wszyscy gracze w MW w multi przesiądą się na MW 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uważam że Modern Warfare 2 i tak sprzeda się znakomicie, bo nawet zwykły klient, który zobaczy sobie trailery, gameplaye, review, itd. tę grę kupi, bo zobaczy, że gra jest miodna. No i ludzie który w Modern Warfare grali, to kiedy zobaczą 2, to będą chcieli z nią zagrać. Poza tym, jako że piątka za dobra nie była, zerwanie z "Call of Duty" nie jest takie złe, bo ktoś, kto miał średnie zdanie o piątce, być może by tego nie kupił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 20:28, Zabrajin napisał:

Ja tam uważam że Modern Warfare 2 i tak sprzeda się znakomicie, bo nawet zwykły klient,
który zobaczy sobie trailery, gameplaye, review, itd. tę grę kupi, bo zobaczy, że gra
jest miodna. No i ludzie który w Modern Warfare grali, to kiedy zobaczą 2, to będą chcieli
z nią zagrać. Poza tym, jako że piątka za dobra nie była, zerwanie z "Call of Duty" nie
jest takie złe, bo ktoś, kto miał średnie zdanie o piątce, być może by tego nie kupił.


Zgadzam się, ale i tak większość graczy potrafi rozróżnić CoD od CoD:MW. A jeżeli nawet miał to "średnie zdanie o piątce" to i tak grał w MW i wie na co może się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować