Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Australia banuje gry dla dorosłych

57 postów w tym temacie

Ech... kiedyś myślałem że to klawe miejsce żeby sobie pożyć, ale jak stwierdziłem że zamiast zwykłych, powiedzmy krzyżaków mają zmutowane 15cm cosie i nie mogą kupować gier to stwierdziłem że jednak nie :P

xD_ominik, ale on ironizował -,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 12:42, Revan91 napisał:

Pewni ci goście w rządzie nigdy nie zagrali w coś takiego jak Fallout 3

Chyba nie bo gdyby zobaczyli tak głupią grę to zbanowali by wszystkie produkcje wcale-nie-dla-dorosłych już rok temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 11:35, xD_ominik napisał:

Czyli rozumiem że obcinanie głów na szubiecnicach, pierwsza i druga wojna światowa to
wymyślone bajki? Złodziejstwa też nie było? Narodziło się dopiero około 30 lat temu?
Ręce teżź dla zabawy obcinali.

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=ironia
http://pl.wikipedia.org/wiki/Ironia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Australii rządzącą partią jest Australijska Partia Pracy, czyli socjaliści. A jak wiadomo od zawsze, rząd socjalistyczny wie lepiej od obywatela, co jest dla niego dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 15:23, xD_ominik napisał:

> Sarakaz i Ironia, dwa nowe słowa to twojego słownika.
>
Śmiać mi się z was chce.


Oni zapewne się cieszą, że dają Ci troche radości w twoim życiu pozbawionym poczucia humoru i dystansu do siebie...

Co do newsa, dlaczego oni zaczynają traktować gry jak coś złego? Czy to nie jest zamach na demokrację, pozbawienie wolności wyboru i te sprawy? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak:
Niemcy nie mogą grać w brutalne gry bo przegrali wojnę i mieli Hittlera i dlatego nie można nigdy dopuścić do szerzenia się przemocy w tym kraju
Australia pierwsi mieszkańcy tego kraju to byli gł więźniowie i skazańcy którzy po odbyciu kary osiedlili się na tym terenie dlatego obecni mieszkańcy w genach maja przemoc i łamanie prawa przez co taki bodziec jak brutalne gry mogła by się w nich pierwotna zła natura obudzić
xD xD <oczywiście żartuje no ale jakich sobie do parlamentu wybrali przedstawicieli teraz maja takie problemy>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2009 o 15:23, xD_ominik napisał:

> Sarakaz i Ironia, dwa nowe słowa to twojego słownika.
>
Śmiać mi się z was chce.

Radzę przeczytać jeszcze raz definicję ironii na Wikipedii (link w komentarzu Marrbacca), a potem mój komentarz. Nie obędzie się bez użycia odrobiny wyobraźni i kojarzenia faktów.

Stefan_Skellen

Dnia 27.06.2009 o 15:23, xD_ominik napisał:

Co do newsa, dlaczego oni zaczynają traktować gry jak coś złego? Czy to nie jest zamach na demokrację, pozbawienie wolności wyboru i te sprawy? :P

Kolejny raz znaleziono kozła ofiarnego. Ludzie zamiast przyznać się do tego, że wina leży wyłącznie po ich stronie zrzucają ją na coś co bronić się przed oskarżeniami nie może.
Gdzie edukacja społeczeństwa (państwo)? Gdzie wymaganie odpowiedzialności za zwoje postępowanie (rodzice, sprzedawcy) ?
Zamiast zajmować się naprawą świata ludzie powinni zająć się "naprawą" siebie bo to oni stanowią tu problem, nie gry. Świat naprawi się sam. Ale nie, przecież tak byłoby trudniej, lepiej umyć ręce, zwalić winę za wszystko na gry i dalej żyć w swoim zakłamanym światku "hodując" kolejne pokolenie darmozjadów, leni i ignorantów. Brawo... mam czasami wrażenie, że człowiek z epoki kamienia łupanego był bardziej rozgarnięty niż dzisiejszy - "cywilizowany".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować