Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe grafiki z Test Drive Unlimited 2

37 postów w tym temacie

Moje zdanie jest takie jak "Harpena" ta gra jest rewelacyjna pierwsza odstłona TDU po prostu wbiła mnie przed fotel na full godzin, i do tej pory gram w nią, zwłaszcza że są nowe samochody, no i ta wielka przepiękna wyspa. Tak że czekam na 2 część bo zapowiada się eXtra do tego zmienne warunki pogodowe, i cykl pogodowy ;) przyczyni się do zwiększenia czasu przed monitorem, a zwłaszcza że wyspa będzie miałe więcej Km to musi być HIT jak było to z jedynką ( jak dla mnie) czekam więc na kolejną część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mało wiem o kontynuacji, lecz pierwsza część była naprawdę rewelacyjna.
Takie jedno pytanko, kontynuacja będzie również na Hawajach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 12:31, stefanio napisał:

Trochę mało wiem o kontynuacji, lecz pierwsza część była naprawdę rewelacyjna.
Takie jedno pytanko, kontynuacja będzie również na Hawajach??


Gra będzie się toczyć na tej samej wyspie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne, fajne, jedynka była niesamowita, ale problem z uruchamianiem (zabezpieczenie uparcie twierdziło, że nie mam oryginalnej płyty, bądź wysypywało się bez słowa wyjaśnienia), sypiące się co jakiś czas zapisy i problemy z kontem sieciowym (może tylko u mnie były) spowodowały, że gra szybko wylądowała na półce. Co prawda miała znów swoje pięć minut wraz z polskim wydaniem dodatkowych samochodów, ale jakiś lekki niesmak pozostał. Mam nadzieję że kolejny TDU zatrze te niemiłe wrażenia, bo i tak z pewnością go kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była świetna, więc i na dwójkę czekam z niecierpliwością. Szkoda tylko, że wciąż mało informacji na temat TDU2.

Ale grafiki fajne... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę tropikalnych wysp, bo uważam je za nudne miejsca, ale jeśli zastosują te filtry co na grafikach to jakoś przeboleję i może mi się nawet spodoba :) Ważne, żeby właśnie grafika była taka stylowa.
No i widzę, że te bezdroża naprawdę mogą wiele wnieść. Tak klimat gęstej dżungli :)

Ale jeśli będzie to co na pierwszych screenach z gry, czyli TDU 1.5 to niech się schowają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TDU była tylko bardzo dobrza używajac tradycyjnych metod oceniania. Wyścigi były dość nudne, cel gry jasno nieokreślony, no.. pare mankamentów by się znalazło. Ale co z tego- ta gra miała w sobie jakąś magię. Multi był rewelacyjny, na forach do teraz trwają aukcję samochów z wielkimi przebiegami wartymi grube pieniądze. Jazda sprawiała niesamowitą radochę, misje w których trzeba było bez rozbicia się przywieźć samochód z punktu A do pkt B były niesamowite, warunki pogodowe potrafiły pięknie się zmieniać (no, właściwie to chmury ;))

Nie no, nie ma sesnu tego wszystkiego wymieniać. Absolutny must have, nawet za duże pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować