Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tylko u nas! Ostatni zwiastun przedpremierowy z Call of Juarez: Więzy Krwi

42 postów w tym temacie

Maka2020 ja też zamówiłem kolekcjonerke w pre-orderze i dostane 2 lipca. A Wy musicie jeszcze czekać ten jeden dłuuugi dzień :P. A na dodatek pre-order w wirtualnym punkcie jest tańszy o 10 zł. Jeszcze 2 dni do mojej premiery CoJ: WK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
W preorderze można zamawiać COJ z prezentem na stronie Sferis.pl . Co najważniejsze z odbiorem w 57 salonach w całej Polsce 2 lipca i nie trzeba czekać na pana listonosza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 07:32, Ziomek57 napisał:

Maka2020 ja też zamówiłem kolekcjonerke w pre-orderze i dostane 2 lipca. A Wy musicie
jeszcze czekać ten jeden dłuuugi dzień :P. A na dodatek pre-order w wirtualnym punkcie
jest tańszy o 10 zł. Jeszcze 2 dni do mojej premiery CoJ: WK.


Kurde, zwykłe tandetne drewniane pudełko... czym tu się zachwycać? Gdyby przynajmniej było metalowe, jak bodajże w far Cry2. Zadzwoń, pojedziemy do mnie na działkę i tam sobie zbijesz takie same. Nie mówiąc już o sklepie narzędziowym ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

04 lipca to mamy imprezę we Wrocławiu
EMPiK w Renomie.
Jeśli chcecie skopać tyłki (wirtualne :P) naszym developerom i wystrzelić trochę ołowiu ZAPRASZAMY :)

Od której się zaczyna ta impreza,chętnie przyjde pogram popatrze , pozabijam xD Będą konkursy z nagrodami?


P.S z góry dzięki. W Renomie jest Empik 0,o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 12:33, Mex12 napisał:

04 lipca to mamy imprezę we Wrocławiu
EMPiK w Renomie.
Jeśli chcecie skopać tyłki (wirtualne :P) naszym developerom i wystrzelić trochę ołowiu
ZAPRASZAMY :)

Od której się zaczyna ta impreza,chętnie przyjde pogram popatrze , pozabijam xD Będą
konkursy z nagrodami?



P.S z góry dzięki. W Renomie jest Empik 0,o

Impreza zaczyna się o 15:00
Będzie można pograć , porozmawiać z ludźmi z developmentu, wygrać wypasione nagrody :)
Takie tam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Impreza zaczyna się o 15:00
Będzie można pograć , porozmawiać z ludźmi z developmentu, wygrać wypasione nagrody :)
Takie tam... :)


Dzieki, napewno bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 19:12, NITRO_Techland napisał:

> Eee... Ja słyszałem o premierze w Sobotę, znaczy 4 lipca :>
04 lipca to mamy imprezę we Wrocławiu
EMPiK w Renomie.
Jeśli chcecie skopać tyłki (wirtualne :P) naszym developerom i wystrzelić trochę ołowiu
ZAPRASZAMY :)


No! To mnie tak troszeczkę zbiło z tropu :P. Oczywiście pojawię się nawet odrobinę wcześniej:). Pojawię się zapewne w koszulce gramu "SSj2-". Coby nie było szykujcie się do składania podpisów z dedykacją :P

Co do wspólnej akcji to możnaby coś skombinować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 12:34, NITRO_Techland napisał:

hmm
Ja mógłbym powiedzieć, że metalowe pudełko przypomina zwykłą puszkę i nijak nie pasuje
do Westernu...mógłbym, ale po co ?:)
Komuś się podoba - komuś nie :)

Ja kupuje te gre najszybciej jak sie da po premierze w Polsce! Pierwsza czesc byla znakomita!
PS A podasz wyniki sprzedazy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Techlandowi gratulujemy.. polska gra bez polskiej wersji na konsole.. good job boys :D i dziękujemy za przyczynianie się do rozwoju polonizacji na konsole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że filmik wczytuje się tak koszmarnie wolno. Po 5 minutach mam niecałe 10% :| (i nie jest to wina internetu)

A co do gry to trzymam kciuki. Oby więcej doskonałych polskich produkcji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 15:52, Xantus napisał:

Szkoda, że filmik wczytuje się tak koszmarnie wolno. Po 5 minutach mam niecałe 10% :|
(i nie jest to wina internetu)

Po prostu jest w niesamowitej jakości i swoje waży. Minusem jest czas oczekiwania. Ale warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 15:55, Lucas_the_Great napisał:

ciach!


Lucas, a Ty się na imprezie w Renomie pokażesz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować