Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wolfenstein - zapowiedź

16 postów w tym temacie

Głupia moda na skracanie tytułów. Rozumiem, że jakiś głupi przykładowo amerykanin nie potrafi przeczytać Return To Castle Wolfenstein 2 w miarę poprawnie, no ale żeby zostawiać samo Wolfenstein ? A Prince of Persia ? 2 takie same tytuły, pierwszy wydane w 1989 roku, drugi w 2008.

Co do samej gry. Pokładam w niej duże nadzieje :) Nazi eksperymenty, dziwne zombie i "electro guns". Coś na deszcz i burze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naziści we współczesnej kulturze mają przeje***. Mieliśmy już:
Nazi zombie (Dead snow -film)
Demoniczni nazi zombie (Bloodrayne)
Nazi wampiry - Hellsing (anime), Bloodrayne
Nazi Ubersoldery -RTCW, BR, Ubersolder, MoH: Airborne
Naziefekty różnych eksperymentów - wszystko powyższe + najnowszy Wolf
Kto się dopisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie, żebym w MoH:Airborne spoktał Ubersoldatów...

Mam dobre przeczucie względem tego Wolfa. A jak mam dobrze przeczucia znaczy, że będzie...na odwrót:) Oby nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 00:17, Leos8 napisał:

Nie przypominam sobie, żebym w MoH:Airborne spoktał Ubersoldatów...


Byli, byli - nazywali się Nazi Storm Elite, chadzali w masce i z MG 42 i trzeba było 10 strzałów by ich wykończyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością czekam na tę grę.Mam nadzieję,że zapowiedzi twórców się spełnią i powstanie znakomity FPS,równie dobry a być może lepszy niż poprzednia część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Premiera nowego Wolfenstaiina zbiża się wielkimi krokami a informacji o wymaganiach sprzętowych gry czy wiadomości na temat jakiegoś dema SP czy MP w ogóle nie ma. Szkoda, ale na demo przed premierą gry nadal liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tam nie martwię się wymaganiamy - XBOX i do dzieła - nie ukrywam, że grając w pierwszą część czasami się przestraszyłem.. mam nadzieję że utrzyma się ten klimat

A co do NAZI : Clive-Baker''s Jericho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że tytuł Wolfenstein jest prostszy do wystukania i na pewno ułatwi linkowanie do nowego tytułu, choć
dla mnie Wolfenstein nigdy się nie kojarzył z ''dziadkiem w 3D'' tylko właśnie z ''Return to Castle Wolfenstein", tryb multiplayer można przetestować na becie, a premiera zdaje się jeszcze tego lata (czyli naście dni). Tym razem jednak liczę na konsole PS3 i powrót do całego arsenału w jednym plecaku oraz sekretnych lokacji jak i klimatu okultyzmu rodem z ''Return...'' który przebił MOH Allied Assault właśnie przez klimat. Przez wiele lat obserwując graczy PC i konsolowych doszedłem do jednego konsole nie wymuszają na graczach maniakalnego tempa gry (zwłaszcza chodzi mi o tych graczy, którzy w Medal of Honor czy Call of Duty grają jakby grali w Quake czy Quake II) przez co często nie mogą otworzyć oczu na pracę grafików i nie dostrzegają samej esencji wirtualnej rozrywki. Call of Duty można przechodzić w kilka godzin, ale co innego poświęcić te kilka godzin na 1 lub 2 poziomy. Starannie zaplanowane mapy dają możliwość ujrzenia celu głównego, punktów zapalnych, miejsc na podładowanie życia i główkowania, jak i miejsc tak starannie zaplanowanych przez programistów, że dobre umiejscowienie jak i przetrwanie w tym miejscu jak najdłuższy czas, dla pseudo graczy wysnuło pojęcie camper,
co w wielu przypadkach jest nie prawdą, wystarczy czasem włączyć tryb weteran i zadać sobie pytanie ''gdzie się tak spieszysz bohaterze zobacz co przygotowali dla ciebie autorzy'' a nagle pojawi się chęć zagrania we wszystkie
dobre tytuły raz jeszcze, zdecydowanie Return to Castle Wolfenstein jest takim tytułem, tym bardziej czekam
na wydanie konsolowe nie napędzany już chęcią gry w multiplayer (niech da mi tylko tyle ile dał Doom 3 czy Quake 4 a na pewno się nie obrażę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować