Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gracze i petycja o dodanie obsługi gry po LAN-ie w StarCrafcie II

78 postów w tym temacie

@master962 a jak nie dodadzą to co im zrobisz?

Blizzard konsekwentnie realizuje swoje zamierzenia i jakaś tam śmieszna petycja nie zmieni ich decyzji. Zrobią jak chcą, a potem przyzwyczają graczy do nowego status quo, który chwilę potem stanie się standardem. Blizzard ma siłę żeby robić takie numery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:25, KaRkAsZo napisał:

Niech nie daja, nie bedzie to zabezpieczenie jak DRM, a odstraszy pirackie nasienie.

No co Ty nie powiesz (napiszesz). Odstraszy...hehe...nadal wierzysz w Św. Mikołaja i Wróżkę Zębuszkę? Odstraszyć to może zapowiadana cena :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znowu się zaczyna z petycjami... Jakby ludzie się nie nauczyli, że na Blizzarda petycje nie działają. I jak uważają, że tak jest lepiej i nie zamierzają tego zmieniać to nikt ich do tego nie zmusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ma dodanie opcji gry na LANie do zmniejszenia piractwa. Podejrzewam, że 3/4 osób które się tam podpisze to i tak ściągnie piraty, żeby sobie po tym LANie grać z kumplami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:27, Marco_Polo napisał:

No co Ty nie powiesz (napiszesz). Odstraszy...hehe...

Pirat z pewnością będzie zły, że przez neta nie pogra na piracie.

Dnia 30.06.2009 o 21:27, Marco_Polo napisał:

nadal wierzysz w Św. Mikołaja i
Wróżkę Zębuszkę?

Co? To oni nie istnieją? :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:29, KaRkAsZo napisał:

> No co Ty nie powiesz (napiszesz). Odstraszy...hehe...
Pirat z pewnością będzie zły, że przez neta nie pogra na piracie.

Jesteś tego pewien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:30, Marco_Polo napisał:

> > No co Ty nie powiesz (napiszesz). Odstraszy...hehe...
> Pirat z pewnością będzie zły, że przez neta nie pogra na piracie.
Jesteś tego pewien?

Nie wiem, nie pirace, ale spojrz sobie na to z perspektywy takiego pirata: sciaga, przejdzie i co pozniej? Jak koledzy beda sie chwalic, ze raz w zyciu kupili cos oryginalnego i sa lepsi bo przez neta graja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:32, KaRkAsZo napisał:

> > > No co Ty nie powiesz (napiszesz). Odstraszy...hehe...
> > Pirat z pewnością będzie zły, że przez neta nie pogra na piracie.
> Jesteś tego pewien?
Nie wiem, nie pirace, (...)

Nie pytałem o to czy zabawiasz się w piractwo, a o to czy jesteś pewien, że nie pograją przez internet/battle.net 2.0 ? :-P

Dnia 30.06.2009 o 21:32, KaRkAsZo napisał:

(...) ale spojrz sobie na to z perspektywy takiego pirata: sciaga, przejdzie i co pozniej?

Ja mam zamiar zagrać w singla tylko (o ile cena gry spadnie znacznie) , multi mnie tutaj w ogóle nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja i mój brat uwielbialiśmy grać w stara na kompy. 2 pecety obok siebie, nieważna jaka dziura ale starcraft był!
a teraz? nie da się bo potrzeba netu do gry!? żałosne, przecież lan nie spowoduje utraty graczy na battle''u ani wzrost piractwa. wręcz przeciwnie, jeśli ludzie będą mieli LAN to prędzej grę kupią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie denerwuje mnie to że w praktyce Blizzard daje nam jakby nakładke do Samego Starcrafta jakiś mały add-on a nie pełnoprawną kontynuacje a nie brak możliwości gry przez lan...

> Ta petycja zostanie olana tak samo jak ta o zmianie grafiki w DIII na bardziej mroczną.

Ależ drogi panie ta petcja została połowicznie wysłuchana troszke "przyciemnili" grafike... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pirat nie ma co płakać, bo już teraz dla obecnych gier Blizz są "nieoficjalne" serwery BNet. Co nie zmienia faktu, że petycję podpisałem, bo żal by było grać z kumplami na lanparty w starego SC (który ma swoje lata i ograniczenia) zamiast pykać w SC2 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 21:56, Ragnos napisał:

Prędzej pojawi się fanowski mod dodający tę opcję...



Ale mod jak to mod nie musi bć za dobrze wykonany a kto powiedział że też zostałby rozpropagowany...Chyba że Gry Blizzarda pojawiłyby się na Steam....

Moja klawiatura roxi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować