Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2010 o 16:03, Markush napisał:

/.../


To są jaja... mi MW2 pięknie chodziło, a do tego zmieniłem jeszcze kartę graficzną na lepszą, a tu co?! Uruchamiam singla i błąd DirectX''a! Gram w multi dwie mapy i ścinka (bez błędu jakiegokolwiek widocznego), oczywiście ctrl+alt+delete i można znowu od nowa uruchomić, ale nie powinno tak być... grafikę obniżyłem do granic możliwości gry (znaczy nie minimalnie, bo tak bym nie wytrzymał), stery zaktualizowałem i czekam na patcha, który nie wiadomo czy jeszcze kiedyś się pojawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę wgrać filmików na youtube nie wiem co jest grane ale powiem wprost ten 2 drugi patch to duch on nic nie zmienia trzeba samemu robić configa bo inaczej nie pozbędziesz się tych cholernych fps dropów i ścin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię jeszcze reinstala, ale nie wierzę, żeby coś dał... teraz jak chciałem uruchomić singla to musiałem za każdym razem dawać weryfikacje plików ;/ ściągało patcha chyba 8mg i dało się uruchomić (na 10s ale zawsze)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 17:58, korinek2 napisał:

To ze właśnie miałem nieskończoną liczbę amunicji w trybie zombie to sprawka czitow czy
gry:D?


Co to za pytanie? Gra sama Ci cheatuje? O ile mi się wydaje to nie jest możliwe, więc możesz sobie sam na to odpowiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łaał, nie wiem co się stało nie mam już ścin, gra chodzi gładziutko, raz na kiedy się zetnie, ale to głównie przy nowych mapach (na tych na których nie grałem) i nie tnie w najgorszych momentach. Tylko teraz jak uporać się z tymi zamrożeniami? Bo to wnerwia jak po jednej, czy dwóch grach gra stoi w miejscu i trzeba ja potraktować trzema braćmi: Controlem, altem i delete''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 18:17, Markush napisał:

Łaał, nie wiem co się stało nie mam już ścin, gra chodzi gładziutko


Przypadek?

I ładują ci się szybciej mapy i nie masz błędów hosta z serwerem? Ja miałem ciągle,gra się nie cięła ,ale jeden reset i musiałem skorzystac z tych 3 braci. Ale nie zawsze dawało.

P.S- Nadal próbuję coś wskórać.Proszę mi tutaj nie gadać od hipokrytów i oszustów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 18:17, Markush napisał:

Łaał, nie wiem co się stało nie mam już ścin, gra chodzi gładziutko, raz na kiedy się
zetnie, ale to głównie przy nowych mapach (na tych na których nie grałem) i nie tnie
w najgorszych momentach. Tylko teraz jak uporać się z tymi zamrożeniami? Bo to wnerwia
jak po jednej, czy dwóch grach gra stoi w miejscu i trzeba ja potraktować trzema braćmi:
Controlem, altem i delete''em.


Oprócz tego, że nie masz ścin to mój problem jest podobny (z mapami i nie wmawiaj sobie, że to przez to, że na nich nie grałeś)- ja ugram 2 i przy 3 (czasami podczas ładowania, czasami podczas gry) się tnie, ctrl+ald+delet pomaga, ale nie zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 17:58, korinek2 napisał:

To ze właśnie miałem nieskończoną liczbę amunicji w trybie zombie to sprawka czitow czy
gry:D?


Host musiał użyć odpowiedniej komendy w konsoli.

Fajny jest w zombiakach easterr egg z piosenką ;) Wystarczy aktywować 3 fragmenty czerwonego meteorytu na mapie i leci muzyczka ;) O tytule bodajże "115" (pierwiastek, który posłużył do stworzenia zombiaków i Wunderwaffe, Ray Guna itp).

No i co powiecie na ten screen? Zapowiedź DLC? Nowa zombie mapka w NYC ?
http://screenshot.xfire.com/s/107274789-4.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 18:33, Outlander-pro napisał:

No i co powiecie na ten screen? Zapowiedź DLC? Nowa zombie mapka w NYC ?
http://screenshot.xfire.com/s/107274789-4.jpg


Mi to bardziej przypomina o wszystkich mapach z CoD WaW a ostatni fragment mówi, że używając teleportu na Der Riese przenieśli się w czasie do Kino der Toten ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Zapytam szybko:

Jak zrobiłeś,że masz pasek podczas ładowania? I podczas 1-wszej misji w CoD:BO miałeś taki pasek?

Ja miałem tak (Skorzystałem z twojego screena,z góry dzięki)

20101124185550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2010 o 18:48, Jedimax napisał:

Mi to bardziej przypomina o wszystkich mapach z CoD WaW a ostatni fragment mówi, że używając
teleportu na Der Riese przenieśli się w czasie do Kino der Toten ...


-.- Przecież to oczywiste, że nie mówię o komiksie, tylko o podpisie niżej.
"Manhattan w gruzach!!!"

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2010 o 18:55, BartexooN napisał:

Jak zrobiłeś,że masz pasek podczas ładowania? I podczas 1-wszej misji w CoD:BO miałeś
taki pasek?


Pasek był zawsze, nic nie musiałem robić. W singlu paska nie ma, bo mapy ładują się w trakcie filmików.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować