Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Dnia 06.12.2010 o 18:08, Malossi napisał:

MW2 > Black Ops. Takie jest moje zdanie. Sorry no ale BO to porażka, nie ma tego czegoś
co mimo wszystko przyciąga do ekranu...

ja natomiast BO >>>>>>> MW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2010 o 18:08, Malossi napisał:

MW2 > Black Ops. Takie jest moje zdanie. Sorry no ale BO to porażka, nie ma tego czegoś
co mimo wszystko przyciąga do ekranu...



Moim zdaniem Black Ops jest o niebo leprze od MW2. Bronie są lepiej wyważone, mapki bardziej mi się podobają (pewnie dla tego, że są podobne do siebie) Szkoda tylko, że nie ma fajnych wyzwań na snajperki. W MW2 była np. premia za podwójne zabicie jednym strzałem (swoją drogą w BO rozśmieszyło mnie, że nawet jak zabiłem 3 jednym strzałem to i tak dostałem odznaczenie "one shot one kill", tylko 3 razy :D
Osłabili tuby, są fajne tryby gry i przyjemne tworzenie klas. MW2 do ekranu przyciągała mnie jedynie chęć "zownienia" dzieciaka który ciągle zabijał mnie z granatnika. I ciągle i ciągle i ciągle. Szkoda tylko, że w Black Ops nie ma atomówki, bo na dłuższą metę tylko to trzymało mnie przy Mw2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie akurat w BO wkurzają claymory, praktycznie każdy z tym chodzi (no chyba że nabija sobie wersje pro hakera i łazi z czujnikiem ruchu albo innym wyposażeniem). I tyle tego badziewia jest na planszy, że w sumie jedyną opcją na 3 atut to Haker.
Druga rzecz to Famas (może przesadzam) ale jak dla mnie ta broń nie wymaga jakiegokolwiek skila.
Trzecia to te głupie samochodziki, może i fajna seria tylko chyba troszkę za wcześnie.
Czwarta to killcam. Nie wiem jak wy ale ja po obejrzeniu killcama mam wrażenie jakby wszyscy grali z wallhackiem albo aimbotem.
A poza tym brakuje mi jakiś nagród za ciekawe osiągnięcia coś jak tytuły w MW2, po co wbijać prestiż lub jakieś wyzwania jak w sumie dostaje się tylko doświadczenie.

No dobra ale i tak powyższe nie przeszkadza mi wbijać 3 prestiż i za każdym razem bawić się z innymi ustawieniami.
;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1)niestety Haker jedyna opcja w takim przypadku - zwłaszcza jak się ma wersję pro
2)Famas to no skill weapon a co dopiero AUG to no skill totalny.
3)Zależy kto z tym łazi.
4)To że killcam nie działa jak trzeba to swoją drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić używane BO na PS3 i obawiam się czy będę mógł grać przez multi . Zadaje wam więc pytanie czy €zywane będzie chodzić bez problemu w multi i czy jest tam jakiś kod. Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy mam kupować nowy egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 14:36, Sareth napisał:

Mam zamiar kupić używane BO na PS3 i obawiam się czy będę mógł grać przez multi . Zadaje
wam więc pytanie czy uzywane będzie chodzić bez problemu w multi i czy jest tam
jakiś kod. Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy mam kupować nowy egzemplarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 14:36, Sareth napisał:

Mam zamiar kupić używane BO na PS3 i obawiam się czy będę mógł grać przez multi . Zadaje
wam więc pytanie czy €zywane będzie chodzić bez problemu w multi i czy jest tam
jakiś kod. Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy mam kupować nowy egzemplarz


Na konsolach nie ma cd-keyi. Jeżeli giera oryginalna to nawet jak będziesz osiemnastym właścicielem to pograsz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 16:32, Sipso2008 napisał:

> Mam zamiar kupić używane BO na PS3 i obawiam się czy będę mógł grać przez multi
. Zadaje
> wam więc pytanie czy €zywane będzie chodzić bez problemu w multi i czy jest
tam
> jakiś kod. Proszę o odpowiedź bo nie wiem czy mam kupować nowy egzemplarz

Na konsolach nie ma cd-keyi. Jeżeli giera oryginalna to nawet jak będziesz osiemnastym
właścicielem to pograsz...

Dzięki bo już się obawiałem że nie pogram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie. Gram od premiery i jak na razie z M14 i z FN FALem spotkałem po jednej osobie (no chyba że było ich więcej tylko zdążyłem ich ubić wcześniej). No ale za to ja zamierzam teraz pobiegać z Falem zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 16:46, Zand79 napisał:

właśnie. Gram od premiery i jak na razie z M14 i z FN FALem spotkałem po jednej osobie
(no chyba że było ich więcej tylko zdążyłem ich ubić wcześniej). No ale za to ja zamierzam
teraz pobiegać z Falem zobaczymy jak będzie

Ja go mam dosyć(fn fal mi się przejadł) już wolę ze snajperkami łazić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to możliwe aby gra na moim PCcie..:
AMD Athlon 4200+ Dual Core, 2,21Ghz X2
1GB RAM
Radeon HD 4670
...na najniższych detalach (wyłączone cienie itp, tekstury na low itp. rozdziałka 1280x1024) była praktycznie niegrywalna? Ilość klatek waha się od 10-25 z przewagą na te niższe. Raz na jakiś czas zarzy się 30 klatek ale to na góra kilka sekund.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej wina procka, którego Black Ops wykorzystuje najwięcej. Ja na swoim 5600+ grałem w miarę przyjemnie dopiero po kilku minutach po wczytaniu mapy. Teraz w ogóle nie mogę grać przez ten drugi patch, ale to już inna historia. Jedyną nadzieję upatruj w nadchodzącym patchu, który może poprawi zużycie CPU i GPU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę kupiłeś grę z tak badziewnym sprzętem?:P
Minimalne wymagania gry to
-2 giga ram
-athlon 8800 bodajże (coś takiego)
-geforce 8600

Więc tak , to możliwe ze gra na twoim sprzęcie nie działa płynnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od wczoraj na laptopie i gra śmiga na high detalach! Ogólnie nowe CoD jest niesamowite, moim zdaniem lepsze od MW i MW2. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do fabuły:

Spoiler

To jak było w końcu z tym reznovem? Rozumiem że zginał podczas ucieczki w Workucie, dalej był tylko wymysłem Masona, ale dlaczego? Ktoś tam wspominał "Reznov mial osobne plany co do Ciebie" i nie ogarniam tego O.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2010 o 14:35, Piotr13PL napisał:

Mam pytanie co do fabuły:

Spoiler

To jak było w końcu z tym reznovem? Rozumiem że zginał podczas ucieczki w Workucie,
dalej był tylko wymysłem Masona, ale dlaczego? Ktoś tam wspominał "Reznov mial osobne
plany co do Ciebie" i nie ogarniam tego O.o


Spoiler

Reznov chciał za pomocą Masona zemścić się na Steinerze, Krewczence i Dragowiczowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2010 o 23:15, korinek2 napisał:

Naprawdę kupiłeś grę z tak badziewnym sprzętem?:P
Minimalne wymagania gry to
-2 giga ram
-athlon 8800 bodajże (coś takiego)
-geforce 8600

Więc tak , to możliwe ze gra na twoim sprzęcie nie działa płynnie;)

Właśnie na szczęście nie kupiłem. Grafę mam dużo lepszą niż jest wymagana w minimalnych a więc winę ponosi reszta sprzętu. Tak czy inaczej, mała strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Właśnie, wychodzi na to, że Reznov wpłynął na Masona bardziej niż pranie mózgu Dragovicza i reszty. Wydaje mi się to nieco naciągane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować