Zaloguj się, aby obserwować  
Citkowsky

Call of Duty 7: Black Ops [M]

2519 postów w tym temacie

Noobem, to jesteś ty, jeżeli płaczesz z powodu LS.

Jeżeli nie potrafisz się nauczyć zauważać kto ma LS, to pora zmienić grę.

Może jeszcze popłaczmy z powodu FAMASa i AK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 17:30, Peter44 napisał:

Kurcze chyba już ostatni raz gram na polskim serwie, pomijam już niezliczonych camperów,
ale niektóre rzeczy mnie rozwaliły... grałem na nuketown, i na pietrze zostałem postrzelony,
miałem drugą szanse pro, i każdy mógł mnie uzdrowić. CZekam, przyłazi koleś biega koło
mnie i się na mnie gapi, gapi, idzie drugi i to samo, i umarłem (przez to nie osiągnałem
śmigłowca za 9 killi), inna sprawa: koleś z mojej drużyny celowo dał mnie zabić, kampił
za mna a kolesia co wbiegł zaibił dopiero, kiedy ten zabił mnie nożem...
Przegrywam 6x pod rząd przez cheaterów , kamperów, i błędy gry, na przykład złe odradzanie,
jak się odradzam pośrod wrogów....
Miałem średnią porażek zwycięstw 0.70, teraz mam 0.59.
I nie wierzcie statystkom: wale china lake tuż koło gościa- żyje.
Ostatni raz gram na polskim serwerze...



A ja tylko powiem, że używając china lake i LS to ty jesteś NOOOOOOOOOOOOOOOOBEM. Jak cie zabiją to zwalasz na drużynę "bo cie nie ochronili" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.12.2010 o 23:59, Hartus napisał:

Ja bym się wstydził używać granatników czy ls... Sam takich tępię. Powinni to wywalić
bo psuje grę.


Nie do końca rozumiem takie podejście. Skoro taki sprzęt został w grze udostępniony, to czemu jego używanie miałoby być złe?

Przypomina mi się tu pewne wielkie "halo" na jednym serwerze w Bad Company 2. Mianowicie jeden gość przyczaił się na jadący czołg z wyrzutnią rakiet. Czołg się gdzieś zatrzymał. Za to grupka "wojaków" (było ich ze 4) bardzo "yntelygientnie" postanowiła zbunkrować się w jednym, malutkim pokoiku, dosłownie obok siebie. Reakcja "rakietowca" była natychmiastowa:"pstryk, kszzzzzz...BUUUM!" I 4 gości gryzło piach, a z domku niewiele zostało.

Oczywiście od razu posypały się komentarze, że NOOB, że frajer, że co to, rakietą w piechotę?

Moim zdaniem zrobił bardzo dobrze. Jak się grupka noob''ów zbiera po 4 w jednym budynku, żeby kampić, to aż się prosi, żeby poczęstować ich pociskiem większego kalibru.

Mam podobne zdanie odnośnie takiego "tępienia" tych, co używają różne bronie w różnych sytuacjach (np granatnika na piechotę). Uważam, że noob''em nie jest ten, który potrafi sobie niekonwencjonalnie radzić. Raczej ten, kto, nieraz sfrustrowany, ze zginął, pomstuje na niego - bo sam nie pomyślał o takim rozwiązaniu.

Bez urazy dla nikogo, oczywiście. Po prostu nie pojmuję, czemu korzystanie z pełnego wachlarza uzbrojenia miałoby być przejawem noob'erstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 10:07, Numenpl napisał:

Serwer zabrania to masz się słuchać a nie łamać zasady, łamiesz zasady powinien być ban
nc CDkey i koniec gadki.


??? Wiesz, ja tu nie mówiłem o zdefiniowanych ustawieniach serwerów. Jeśli serwer z góry informuje, że takie zachowania skutkują kick''iem/banem, to nawet nie mogę nic zrobić. Inna rzecz, że zdarzyła mi się raz taka sytuacja. Celowałem w czołg. W sekundę przed wystrzałem z czołgu wylazł inżynier, żeby naprawić maszynę. Pocisk zniszczył czołg, zabijając jednocześnie inżyniera. No i KICK z serwera. Nieco to durne...

Natomiast mi chodzi o sytuację,w której serwer czegoś takiego nie zabrania. Czyli sytuację, w której używam broni tak, jak mi ją twórcy dali, nie łamiąc zasad panujących na serwerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 10:11, Tenebrael napisał:

Natomiast mi chodzi o sytuację,w której serwer czegoś takiego nie zabrania. Czyli sytuację,
w której używam broni tak, jak mi ją twórcy dali, nie łamiąc zasad panujących na serwerze.


A wtedy to ma się to gdzieś bo widzisz czasami jest tak ,że np. 1 admin napisał to że dozwolone a okazuje się że 3 innych zabrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w BO nie grałem jednak patrząc na gameplaye z YT wydaje mi się że mapki z MW2 są ciekawsze, nia za bardzo pasuje mi klimat i charakterystyka mapek z BO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 10:19, Numenpl napisał:

A wtedy to ma się to gdzieś bo widzisz czasami jest tak ,że np. 1 admin napisał to że
dozwolone a okazuje się że 3 innych zabrania.


Ja nie tyle mam na myśli ewentualne skutki, jak KICK, ale reakcję graczy na takie zachowania. Niestety, ale zauważyłem, że często ktoś, kto nie gra według schematu (np używa snajperki na bliską odległość, granatnika na piechotę, czy min do wysadzania kampujących) z miejsca jest nazywany NOOB''em. Z czym się zdecydowanie nie zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 08:47, Tenebrael napisał:

> Ja bym się wstydził używać granatników czy ls... Sam takich tępię. Powinni to wywalić

> bo psuje grę.

Nie do końca rozumiem takie podejście. Skoro taki sprzęt został w grze udostępniony,
to czemu jego używanie miałoby być złe?

Przypomina mi się tu pewne wielkie "halo" na jednym serwerze w Bad Company 2. Mianowicie
jeden gość przyczaił się na jadący czołg z wyrzutnią rakiet. Czołg się gdzieś zatrzymał.
Za to grupka "wojaków" (było ich ze 4) bardzo "yntelygientnie" postanowiła zbunkrować
się w jednym, malutkim pokoiku, dosłownie obok siebie. Reakcja "rakietowca" była natychmiastowa:"pstryk,
kszzzzzz...BUUUM!" I 4 gości gryzło piach, a z domku niewiele zostało.

Oczywiście od razu posypały się komentarze, że NOOB, że frajer, że co to, rakietą w piechotę?

Moim zdaniem zrobił bardzo dobrze. Jak się grupka noob''ów zbiera po 4 w jednym budynku,
żeby kampić, to aż się prosi, żeby poczęstować ich pociskiem większego kalibru.

Mam podobne zdanie odnośnie takiego "tępienia" tych, co używają różne bronie w różnych
sytuacjach (np granatnika na piechotę). Uważam, że noob''em nie jest ten, który potrafi
sobie niekonwencjonalnie radzić. Raczej ten, kto, nieraz sfrustrowany, ze zginął, pomstuje
na niego - bo sam nie pomyślał o takim rozwiązaniu.

Bez urazy dla nikogo, oczywiście. Po prostu nie pojmuję, czemu korzystanie z pełnego
wachlarza uzbrojenia miałoby być przejawem noob''erstwa.


Dokładnie po to jest broń udostępniona w grze aby jej używać. No chyba że na serwerze jest zabronione to okej. Ale niektórzy przeginają z granatnikami. Na nuketown kolo kampi w oknie i tylko z granatnika i niby gramy tylko dla rozgrywki a niektórzy to tak grają jak by byli na wojnie :). Kamperzy no tu jest tragednia. Kampi aby zdobyć jak najwięcej skilli wzywa helikopter i wszystkich leci. O ile mnie nie zabije to z wyrzutni rakiet strzelam i czasami 10 sekund i gościa niema na niebie xD. Kamperów powinni banować bo jak dzisiaj w nocy grałem to jeden koleś napisał tak:
- "Ja więcej biegam z AWP i zabijam niż ty z kałachem bo ciągle kampisz."
A ten na to:
- "AWP hahaha dziecko cs-a"
Później dostawał w dupę i jak już zaczęło się odliczanie do następnej mapy napisał:
- "Ped..y" (wiadomo o co chodzi)
A na to koleś:
- "Twoi starzy?"

I już zaczęli się wyzywać od ch....... itp, itd.
Grać z polakami to katastrofa. Kampią, wyzywają bo zabijesz. Mnie koleś nazwał "Ale z Ciebie low" (czyli słaby itp)
Dzieci nie potrafią przegrywać, a jak już zabijesz typa to tak potrafią Cie zbluzgać.
W CS jest to samo ale tam ma admina to mogę ich po banować. Parę banów i od razu spokój. Przeklinasz ban na 5 min a jak nadal przeklinasz to na 1 godzinę. Są admini w Black Ops ale nic nie robią, tylko Ciebie potrafią wyrzucić bo szanownego admina zabiłeś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 13:26, Dante_Syn_Spardy napisał:

Dokładnie po to jest broń udostępniona w grze aby jej używać. No chyba że na serwerze
jest zabronione to okej.


Ano właśnie. Myślę, że wielu z tych, co się o to plują (choć nie wszyscy oczywiście) po prostu nie mają takiego skilla, by sobie z takimi poradzić, stąd frustracja.

Dnia 15.12.2010 o 13:26, Dante_Syn_Spardy napisał:

Ale niektórzy przeginają z granatnikami. Na nuketown kolo kampi
w oknie i tylko z granatnika i niby gramy tylko dla rozgrywki a niektórzy to tak grają
jak by byli na wojnie :).


No wiesz, w zasadzie nikt nie broni, by dla kogoś gra była jak sprawa życia i śmierci :) Ja może tak nie mam, aczkolwiek lubię się wczuć, i grać jakbym był na wojnie :D

Dnia 15.12.2010 o 13:26, Dante_Syn_Spardy napisał:

Kamperzy no tu jest tragednia. Kampi aby zdobyć jak najwięcej
skilli wzywa helikopter i wszystkich leci.


Ano niestety. Chociaż też często gracze nie rozróżniają kampienia od zajęcia dobrej pozycji np ze snajperką. I wszystkich, co ich zdejmą z odległości większej niż 5 m nazywają camperami :P

Dnia 15.12.2010 o 13:26, Dante_Syn_Spardy napisał:

O ile mnie nie zabije to z wyrzutni rakiet
strzelam i czasami 10 sekund i gościa niema na niebie xD.


Ja z kolei pamiętam inną sytuację. Grałem z grupą jakichś helikopterowych napaleńców. Jak 2-3 leciało już helikopterem, to inni, zamiast atakować, czekali na lądowisku, aż tamten się rozbije, i heli się zrespawnuje :D Toteż dyskretnie podkradłem się do ich bazy, i gdy nikogo nie było, naszpikowałem lądowisko materiałami wybuchowymi (mowa o Bad Company 2, jak coś). Komentarze grupki 6 (!!!) typków, którzy czekali jak te słupy soli na spawn helikoptera, i nagle poczuli gromkie BUM - bezcenne :D :D :D Tylu "k***w", "ch***w" i innych nie słyszałem chyba przez ostatni tydzień razem wzięty :D

Dnia 15.12.2010 o 13:26, Dante_Syn_Spardy napisał:

Grać z polakami to katastrofa. Kampią, wyzywają bo zabijesz. Mnie koleś nazwał "Ale z
Ciebie low" (czyli słaby itp)
Dzieci nie potrafią przegrywać, a jak już zabijesz typa to tak potrafią Cie zbluzgać.


Niestety. O wiele bardziej podobał mi się klimat w multi Jedi Outcast. Główne danie to tam duele. Nigdy nie spotkałem się tam z takimi przejawami chamstwa (inna sprawa, że nigdy nie grałem z Polakami...). Nieraz przegrany gratulował zwycięzcy świetnej techniki, pomysłowości, etc. Aż miło tak grać.

Dnia 15.12.2010 o 13:26, Dante_Syn_Spardy napisał:

Są admini w Black Ops
ale nic nie robią, tylko Ciebie potrafią wyrzucić bo szanownego admina zabiłeś :O


Niestety, tak to jest, jak się dzieciarnia dobierze do grania. Aż wstyd myśleć, co o nas sądzą za granicą gracze. Choć w sumie, mało który z tych dzieciaków umie choć słowo ponad "k***ami" wypowiedzieć, o mówieniu po angielsku nie wspominając. Więc nadzieja w tym, że obcokrajowcy nie zrozumieją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mam podobne zdanie. Nie wyraziłem się do końca jasno. Chodzi mi o to, że nie ma nic gorszego niż idioty latającego po mapie z granatnikiem i używając go jako karabin (do strzelania z bliska, daleka, z ukrycia, w biegu...). Jeżeli to ma być zagranie taktyczne, np rakieta do budynku gdzie siedzi dwóch kamperów to ok. Natomiast LS to dla mnie szczyt noobostwa i na niego nie mam żadnego wytłumaczenia. To jest po prostu głupie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 18:30, Tenebrael napisał:

Hartus:

Może to głupio zabrzmi, ale co to jest LS? W sensie - rozwiń skrót, bo kiepsko u mnie
z nimi ;)


Last Stand, Ostatni Bastion. Ja osobiście nie widzę w tym nic noobskiego. Dość kiepski perk jak dla mnie, nie używam. Beznadziejnie łatwo kogoś z nim zabić, ot jedna kulka więcej. Nie wiem co się frustrujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2010 o 15:15, Peter44 napisał:

Chcałem tylko dodać że na tym serwerze nic nie było zabronione, a china lake chciałem
przetestować, a i nie używałem go razem z LS...

Co się martwisz, weź taki loadout
Famas + Granatnik/ew. coś innego
China Lake/RPG
Semtex
Stun
Claymore

Scavenger Pro
Sleight of Hand Pro
Second Chance Pro (to tylko żeby ludzi wkurzać, nie dla efektywności)

Jeszcze jakby ludzie mogli widzieć twoje nazwy klas to by było świetnie, bo byś dał np "QQ more scrub" albo coś w tym stylu.


Co do helikopterów, problem by był mały gdyby nie trzeba było znowu odblokowywać wersji pro perków na prestiżu, Ghost Pro + wyrzutnia, nie ma helikoptera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyszedł nowy patch, podobno wnosi szereg poprawek, u mnie jednak dalej nic się nie zmieniło - freezy jak były tak zostały, a podobno "został rozwiązany problem freezów". Ehh, już nawet black słów mi na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować