Zaloguj się, aby obserwować  
Tomoya-kun

Visual Novel - temat ogólny

1301 postów w tym temacie

Dnia 15.02.2011 o 20:09, NanaVampire napisał:

Jak zmienić te ustawienia regionalne? Nie mam tam japońskiego :( Pathy i voice path mam > na pewno.

Panel sterowania > Opcje regionalne i językowe > Zaawansowane > Język dla programów nie obsługujących kodu Unicode > wybrać Japoński z rozwiniętej listy. Chaos Head przestanie się ''wieszać'', ale żeby odpalić większość programów na kompie będziesz musiała przywrócić oryginalne ustawienia.
Co do Clannada, o ile dobrze pamiętam były dwie wersje translacji - do wersji z voice patchem i bez. Być może zainstalowałaś złą wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tłumaczenia Clannada, próbowałam obie wersje patha i żadna nie działa :( A w ustawieniach nie mam w ogóle japońskiego O.O Cóóóóóż.... zainstalowanie mi tego języka zostawię tacie, było nie było informatyk a do czasu wybłagania laptopa komputer jest jego -.- Poza tym z komputerem sobie radzę póki chodzi o internet i granie, ale w ustawienia w systemie wolę się nie bawić (drobny wypadek na poprzednim kompie, heheh ^^") Dzięki za pomoc, jak załatwi się te języki (aaach, gdzie właściwie są płytki do windowsa w tym domu -.-) to wypróbuję i zmianę i jeszcze raz Applocale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2011 o 21:04, NanaVampire napisał:

E-mail nati.j@buziaczek.pl (nie ma to jak używać jednego maila 5 lat ^^") a gg 7128993


Odbierz GG.

P.S. Nie ma to jak używanie tego samego nicka przez 5 lat ( nawet więcej ) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2011 o 19:01, Pablo_Querte napisał:

Ukazał się voice patch do EP1 Umineko.

Z jednej strony ciągnie do Bern... a z drugiej wszystko inne odrzuca. Chyba sobie daruje. Może do epa w którym jest więcej Bern.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2011 o 10:06, Elkhwind napisał:

Szukam tłumaczenia do Cartagra ''Tsuki kurui no Yamai'' http://vndb.org/v515

Popatrz jeszcze raz na stronę którą dałeś. Masz tam wyraźnie że Eng Patch jest To Be Announced.
Co do samego tłumaczenia to gotowe jest już initial translation ale to zazwyczaj najszybszy proces. Zanim skończą cały editing, QC i inne badziewia to pewnie zejdzie z rok, szczególnie że stallneli robote na czas tłumaczenia Kara no Shoujo. Zresztą mam przeczucie że prędzej czy później tłumacze dropną Cartagre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2011 o 12:07, Arry napisał:

Tak się spytam - wie ktoś co Type Moon zamierza robić po wydaniy Mahoyo?

Wydać w końcu remake Tsukihime, potem wydać Girl''s Work, potem ostatni volume novelki DDD no i w końcu jakiś colaboration project z Nitroplusem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania odnośnie Da Capo Plus Communication:
1 Czy wątki dotyczące dziewczyn z Da Capo w D.C.P.C są takie same, czy są wzbogacone o jakieś nowe sceny.
2 Czy jest jakaś solucja do tej VN, bo szukałem trochę na wujku goglu i jakoś nie znalazłem:) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości.

Visual Novel Ef ma dwie części: ef - First Fan Disc i ef - a fairy tale of the two. Jaka jest pomiędzy nimi różnica? Jakie części z anime opisują?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2011 o 21:59, Piotrbov napisał:

Tak z ciekawości.

Visual Novel Ef ma dwie części: ef - First Fan Disc i ef - a fairy tale of the two. Jaka
jest pomiędzy nimi różnica? Jakie części z anime opisują?

ef - a fairy tale of the two to będą obie serie anime. Fan Disc to prolog do pierwszej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może, jaki jest postęp prac, nad english patchem do Shuffle Essential + , bo na stronie grupy która się tym zajmuje jakoś nic aktualnego nie można znależć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję pomocy z Clannadem, mam już voice patcha, no i właśnie dalej nie wiem zbytnio co i jak. Ściągnąłem już kilka wersji zangielszczenia, ale za każdym razem, albo po naciśnięciu new game gra zawiesza mi się, albo startując pojawia się odrazu czarny ekran. Byłbym wdzięczny za pomoc, i ewentualne wskazanie właściwego english patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2011 o 14:32, Karharot napisał:

Doinstaluj do windowsa pakiet z językiem japońskim, wydaje mi się że to z jego braku
może wynikać ten problem.


Pakiet miałem zainstalowany, ale wystarczyło, zmienić język na japoński i chwilę pocudować z patchami, i wszystko gra dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować